Şimdi Ara

Hijyenik ortamda üretilen ürünlere TSE Güvenli Üretim logosu veriliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kontrollü sosyal hayat kapsamında pek çok iş yeri faaliyete geçti. Sağlık Bakanlığı, sektörlere göre iş yerlerinde uygulanması gereken tedbir rehberleri hazırladı. Türk Standartları Enstitüsü (TSE), sanayi tesislerini denetleyip Sağlık Bakanlığı rehberleri ve TSE standartlarına uyan sanayi tesislerine Covid-19 Güvenli Üretim belgesi veriyor. Bu belgeyi alan şirketler için özel bir logo tasarlandı.

Güvenli Üretim logosunun olduğu işletmeler TSE’nin Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzuna uygun bir şekilde üretim gerçekleştiriyor. Bu logoyu alan işyerlerinde hijyen ve güvenlik kurallarına uyuluyor.

Ayrıca Bkz.Elon Musk, SpaceX için önceliğin artık Starship olacağını belirtti

Güvenli Üretim belgesini alan firmalar logoyu ürünlerinde, belgelerinde ve yayınlarında kullanabilecek. Bu sayede müşteriler ürün satın alırken Güvenli Üretim logosunu gördüğünde, hijyenik koşullarda üretildiğine emin olacak. TSE tarafından yapılan denetimler sonucunda kurallara uyan firmalara Güvenli Üretim logosu verilmeye başlandı.

• hijyen açısından çok iyi oldu bu . Birşey alırken korka korka alıyorduk Covid 19 yüzünden artık rahatca alabilecez
  • Escapetolife kullanıcısına yanıt
    Eldive yok maske yok! Maske on yillardir var ustelik ama bunlarda yok! Maske sadece viruse karsi takilmaz da ...

Tiksindim..

Zaten metal kutularda da balik tuketilmez. Zararli ...

• Soma katliamının baş sorumlularının, çay içip dönen denetçiler olduğu gün gibi ortadayken. Bu logoya başvuran üreticileri, kim bilir kimler denetleyecek. Zerre güvenim yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.