- x
Laguna 1 e orjinalite bozulmadan cd çalar takılabılırmı
10 Cevap3987 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2310 Mesaj
20 Mayıs 2007; 12:01:40 

Arkadaşlar bende Laguna 1 vardA(makyaajlı kasa) üstündeki orjinal teyp var. direksiyondan kumanda,üst ekrandan izleyebilme gibi donanımlarını bozmadan bi mp3 çalar taktırabılırmıyım.? teybin kaset çalar girişinde "cd changer" yazıyor. teybın markasıda phılıps miş.(solda yazıyo öbür tarafta renault yazıyo) lütfen yardım edermisiniz ve ankarada tavsiye edeceğiniz bi yer.

Nefis gıdasını aldıkça acıkır, ruh gıdasını aldıkça doyar.

1990 Mesaj
20 Mayıs 2007; 20:51:11 

Mp3 olur mu bilmem ama orjinal Cd changerını bulabilirsin.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Mayıs 2007; 0:07:49 

hemen söyliyelim.
istanbul tarafında daha kolay vede ucuz bi şekilde bulabilirsin.
teyip kafes kızakları satılıyor laguna 1 teyip kafes kızagı alıp takıcaksın ortalama 30 - 40 ytl bi plastik parçası.
orjin teyibini çkartıp o teyipi çıkarttıgın yere takıcaksın ondan sonra oraya 7 den 70 e her türlü teyibi takabilirsin arabanı satacagın zamanda çıkart kafes le teyibini tak orjin teyibini hadi eywallah :)

2310 Mesaj
21 Mayıs 2007; 17:05:44 

stephan kardeş
tam olarak dediğini anlamadım. ne kızağı ne plastik parçası? ben mp3 çalar taktırmak istiyorum. ama direksiyondan kumanda ve gögüsteki ekran devreden çıkmadan. yoksa direk istesen takılıyo. ama donanım bozuluyo. sen bana alacağım parçanın tam olarak ne işe yaradığını ismini-numarası falan verirsen ben burda koya sokaktan bulurum.
teşekkürler ilgin için. selamlar

quote:

Orjinalden alıntı: StephaN

hemen söyliyelim.
istanbul tarafında daha kolay vede ucuz bi şekilde bulabilirsin.
teyip kafes kızakları satılıyor laguna 1 teyip kafes kızagı alıp takıcaksın ortalama 30 - 40 ytl bi plastik parçası.
orjin teyibini çkartıp o teyipi çıkarttıgın yere takıcaksın ondan sonra oraya 7 den 70 e her türlü teyibi takabilirsin arabanı satacagın zamanda çıkart kafes le teyibini tak orjin teyibini hadi eywallah :)

2719 Mesaj
21 Mayıs 2007; 22:29:53 

ben yaptım,laguna 1 kenwood double din mp3 dpx501 u teyp taktım,ekran ve kumanda uyumu için ara connectör parça yurt dışından getirdim 450 ytl mal oldu bide hands free bluethoot parça teype takarak bluethoot sisteminede sahip oldum,vesselam çok zorlandım,yok parçayı bul ,ingiltereden unu al,organize et buraya getir,zor işler,işte listem
kenwood teyp dpx501 u
soundlinx ren04dis connector(display ve direksiyon kumanda uyum)
kenwood bt100 bluethoot aparatı
,sana tafsiyem boşver uğraşma,türkiyede arama bulamazsın:),başka sorun varsa cevaplıyabilirim:?

0

0

0

Ekteki dosya (3)

***ADANA***2012 HONDA CİVİC(FB7) BEYAZ ELEGANCE A\T. BRC MY11 LPG KİTİ

2310 Mesaj
22 Mayıs 2007; 13:05:01 

yani emre kardeş tak bi pıonner mp3 çalar yiyim kumandasını ekranı nı ı diyosun. haklısın aslında bu saatten sonra sırf orjinal bozulmasın diyede kaset çalarla uğraşamam. teşekkür ediyorum ilgin için. selamlarrrrr

7850 Mesaj
22 Mayıs 2007; 13:18:48 

bence kesinlikle takılıyor olmalı, çünkü teybin yanındaki boşluk tamamen bu iş için bırakılmış, philips ile temas kurarsan veya renault forumlarında aratırsan bulabilirsin.

• 3 Kasım 2002: 0-1600cc ÖTV'si %27
  • 1 Ocak 2014: 0-1600cc ÖTV'si %45

237 Mesaj
22 Mayıs 2007; 13:41:58 

ara konnektor parcaya bir suru para bayilmak istemiyorsan bir kaset adaptor alacaksin, mp3 calarindan dinleyeceksin, ben oyle yapiyorum, ses kalitesi hic fena degil ...

29 Mesaj
5 Aralık 2010; 14:18:41 

Arkadaşım ben bu kol ile uyumlu aparat yapıyorum.Aparat yardımı ile Pioneer veya Sony marka Cd çalarlı USB girişli cihazları kontrol edebilirsiniz.Fiyatı 30 TL dir. Ekteki linkten konu ile ilgili detayları inceleyebilirsiniz.
http://www.renaultclubt...ight=direksiyon+kumanda

401 Mesaj
3 Aralık 2012; 19:28:11 

merhaba

ben bu aparattan almak istiyorum nasıl yapabiliriz laguna 1 2000 model rxt Sony CDX-GT424U teyp var. ve hangi fonksiyonları çalıştırıyor ?

34 Mesaj
19 Nisan 2013; 2:19:31 

quote:

Orijinalden alıntı: kolega35

Arkadaşım ben bu kol ile uyumlu aparat yapıyorum.Aparat yardımı ile Pioneer veya Sony marka Cd çalarlı USB girişli cihazları kontrol edebilirsiniz.Fiyatı 30 TL dir. Ekteki linkten konu ile ilgili detayları inceleyebilirsiniz.
http://www.renaultclubt...ight=direksiyon+kumanda

Güzel çalışma :)

Yolun sonu karanlık ; Farlarını AÇ
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » DH Garaj » Laguna 1 e orjinalite bozulmadan cd çalar takılabılırmı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.172