Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band 5 en net haliyle karşınızda: İşte Mi Band 5 tasarımı ve renk seçenekleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 11 Haziran'da duyurulacak olan Xiaomi Mi Band 5 akıllı bilekliğinin tanıtım posteri sızdırıldı. Mi Band 5'in en net görüntülendiği poster, bilekliğin büyüyen OLED ekranını, tasarımını ve kayışları için olan renk seçeneklerini gözler önüne seriyor. 

Buna göre Xiaomi Mi Band 5; kayış noktasında sarı, kırmızı, mavi ve siyah renk seçeneklerine sahip olacak. Ayrıca sızdırılan poster, Mi Band 5'in selefine kıyasla daha büyük bir ekranla geleceği sızıntılarını da doğrular nitelikte.

Ayrıca Bkz.vivo X50'ye yapay zeka destekli "fotoğraf onarma" modu eklendi: Eski fotoğraflar artık daha kaliteli

Xiaomi Mi Band 5 özellikleri nasıl olacak?

Huami ve Xiaomi ortaklığında geliştirilen Mi Band 5kamera kontrolü özelliğiyle bağlı olduğu akıllı telefonun kamerası için denklanşör görevi üstlenecek. Bugün birçok akıllı saatte bulunan bu özellik, Mi Band kullanıcıları tarafından çokça istenen özellikler arasında yer alıyor.

Sızdırılan arayüz görüntüleri ise Mi Band 5'e beş yeni spor modunun ekleneceğini gösteriyor. Ayrıca şimdiye kadar Mi Band modellerin dijital kadranlar kullanan Xiaomi, Mi Band 5'te iki dahili analog kadranı da saat arayüzleri arasında bir seçenek olarak sunacak.

Bunun yanı sıra Xiaomi Mi Band 5'in kandaki oksijen seviyesini (SpO2) ölçme, adet döngüsü izleme, 1.2 inç ekran ve NFC desteği özelliklerine sahip olacağını, Mi Band 5'in normal sürümüne ek olarak; Amazon Alexa destekli Mi Smart Band 5 modifikasyonunun ve Avengers temalı özel bir sürümünün de bulunacağı ortaya çıkmıştı.

11 Haziran'da duyurulacak olan Xiaomi Mi Band 5'in 179 yuan (25$) fiyat etiketi taşıması bekleniyor.

• 299 TL diyorum
  • 350 den aşağıya getirmezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deklanşörünü seveyim şunlara bi kısa cevap özelliği koymadılar yahu. Telefon salonda ben mutfaktayım biri aradı mı "tmm", "meşgulüm" falan diyeyim yeter bu kadar mı kafasızlar.

• 350 400den aşagı olmaz bizdeki fiyatı
  • 200 e kaçak Göçek biseyler bulurum alırım. 25 dolarlik urune 300 verilmez ya

• 250 olursa alınır.

• şu an mi band 4 kullanıyorum memnun değilim şarz için cihazla güreşiyoz renkli ekran tek cazip yanı oksijen ölçme yok vücuttaki enerji yoktansiyon yok foto çekm? modu yok daha önce hey band n 108 kullandım inanılmaz güzel yok yok ince zarif şarz etmek çok kolay mıknatıslı kablo su vardı süper sizede tavsiye ederim

• balcis kullanıcısına yanıt
    Onun için akıllı saatler var bunların adil amacı spor bilekliği olması

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aliexpressden alırız

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Samsung galaxy fitte bu özellik mevcut, sonucta o da bir spor bilekliği. Hazır mesajlara ile cevap verebiliyorsunuz, yazma olmasa bile hazır cevap olabilirdi.
  • tzaac T kullanıcısına yanıt
    Bence de olsa iyi olur ama amacı o olmadığı için bir şey de diyemem

• 200'e daha güzel bir şey alına bilir bence
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Onların da çoğunda yok. Kaldı ki şablon mesajı atabilir bunlar arama reddetmekten farkı yok.

Hocam hb'de yorumlarda yok diyordu, eminsiniz değil mi sitesinde de göremedim bu hazır cevap olayını.

• balcis kullanıcısına yanıt
    Hocam bildiğim kadarıyla "galaxy fit e" modelinde yok, pahalı olan "galaxy fit" modelinde mevcut 550-600 ₺ civarında.

video linkihttps://www.youtube.com/watch?v=orvvKWAr4a0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tzaac -- 8 Haziran 2020; 18:9:22 >
    Var gibi görünüyor çok teşekkürler.

• max 300 verilir
  • Ben gayet başarılı buldum sadece oled ekranı değil kordon renkleride mükemmel ve Avengers temalı özel bir sürümünün de bulunacağı ortaya çıkmıştı cümlesi beni çok heyecanlandırdı

• Biraz daha ince olabilirmis.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.