Şimdi Ara

Samsung, sanal asistan Bixby'nin yeteneklerini geliştirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sanal asistan Bixby henüz Samsung'un beklentilerini karşılayamamış olabilir ancak Güney Koreli şirket Google'ın hazır çözümünü kullanmak yerine kendi hizmetini geliştirmeyi tercih ediyor.

Ayrıca Bkz.Dropbox bir şifre yöneticisini test ediyor

Samsung, sanal asistanının yeteneklerini ciddi şekilde artıran yeni bir güncelleme yayınladı. Bixby'nin son sürümü, kullanıcıların mobil cihazları üzerinden Samsung TV'lerle (2020 veya sonraki modelleri) etkileşime girmelerine olanak sağlıyor.

Daha donanımlı hale geldi

Sanal asistana Hızlı Komutlar'ı diğer kişilerle paylaşma özelliği de eklendi. Ayrıca artık Bixby ile yaptığınız konuşmaları gözden geçirebilecek ve dijital asistanla olan geçmişteki tüm etkileşimlerinizi temizleyebileceksiniz.

Bixby'nin 2.3.19.10 numaralı en son sürümünü uygulamadaki Güncellemeler bölümü aracılığıyla veya Galaxy Store üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Kaynak:https://www.sammobile.com/news/bixby-update-finder-integration-sharable-quick-commands

• biraz geç kalınmış olsa da s voice gibi yarım yamalak bırakılıp kaderine terk edilmesinden iyidir, inş devamı da gelir

• Dilimizi bilmediği sürece bize ne

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 sene note 8 kullandım. Türkçe destek gelecek diye bekledik ama nafile. İphone 11 Siri ile devam.

• Android sanal asistanını ne kadar geliştirirse geliştirsin bir siri potansiyeli bekliyorum tabi

• Samsung tan bir bok olmaz Huawei bile ondan önce Türkçe birşeyler çıkartır. Yıllarımızı verdik hala yok

• Google asistanı kullanıyorum bu samsung hala taş devrinde.

• önce Türkçe konuşmayı öğrensin

• türkçe bile bilmiyor bize ne bundan
  • 5242255 yıl önce Türkçe olacak deniyordu hâlâ bir cacık yok. Kullanıcısını aptal yerine koyan firmalardan biri. Aslında bunlara kuruş kazandırmamak lazımda neyse.

• iPhone'umu ve siri yi arıyorum. Pişmanım.

• bixbiynin türcesi yok not 8 vardı huvayi döndüm on para etmez samsung

• Forumdaki bazı çok bilmişlerin lafına bakarak gidip Samsung ru7400 tv aldım.sesli asistanla akıllı tv özelliği kolay olur dedik.aaa birde ne göreyim bizim sixy türkçeden anlamıyor.Hayır onu geçtim ingilizcede pek anlamıyor tam bir gerizekalı.Ben diyorum İngilizce “Ankara”it says “my ass is black”
    Samsung tüketici hattına şikayet ettim ama Samsung kaç sene önce türkçe yapacaz diyip yapmamış bu şirkete güvenilmez.telefonunu almayı bırakmıştım şimdi tv sindende uzak duracağım.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    google asistanda bir işe yaramıyor ki ekran kapalıyken calışmıyor spotify acıkken sesini cok zor algılıyor uzaktan hic algılamıyor vs vs vs hicbir işini yaptıramıyorsun siri gibi

• M.S .T kullanıcısına yanıt
    Google asistan ekran kapalıyken çalışıyor bende.Note 9.Ayarlardan yapmanız lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: supercharge

Forumdaki bazı çok bilmişlerin lafına bakarak gidip Samsung ru7400 tv aldım.sesli asistanla akıllı tv özelliği kolay olur dedik.aaa birde ne göreyim bizim sixy türkçeden anlamıyor.Hayır onu geçtim ingilizcede pek anlamıyor tam bir gerizekalı.Ben diyorum İngilizce “Ankara”it says “my ass is black”
    Samsung tüketici hattına şikayet ettim ama Samsung kaç sene önce türkçe yapacaz diyip yapmamış bu şirkete güvenilmez.telefonunu almayı bırakmıştım şimdi tv sindende uzak duracağım.

Apple tv cikardi da almadik mi diyorsun yani. Lg ne durumda pek bilmiyorum ama zaten tv lerde pek akilli olmuyor. Telefonda bile basaramamisken hele.

Ayrica zaten alt seri bir samsung almissiniz, cok beklentiniz olmasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • virtue28 kullanıcısına yanıt

Kardeş bilmiyorum diyorsun yorum yapıyorsun.alt seviye Samsun’da neyse o asistan en kral Samsun Tv de de aynı.lg ve Sony nin asistanları 10 numara.evimde Sony var ne dersem anlıyor.yani senin anlayacağın Apple TV ye gerek yok.bu tv yi kayınpedere aldım ama pişman oldum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.