Şimdi Ara

Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 tanıtım tarihi sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung'un yeni nesil amiral gemisi akıllı telefon modelleri Galaxy Fold 2 ve Galaxy Note 20 serisinin duyurusunu gerçekleştireceği Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihi sızdırıldı. 

Ayrıca Bkz.Instagram, ana sayfadaki gönderileri ikiye ayıran sekmeli tasarımı test ediyor

Güney Koreli kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre; Samsung yeni cihazlarını 5 Ağustos tarihinde düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacak. 

Galaxy Note 20 tanıtım tarihi için 5 Ağustos tarihi işaret ediliyor

COVID-19 pandemisi sebebiyle ilk kez internet ortamında düzenlenmesi beklenen Galaxy Unpacked etkinliğinde; Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy Fold 2 ve Galaxy Z Flip 5G akıllı telefon modellerinin yanı sıra Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+ tablet ve Galaxy Watch 2 akıllı saat modellerinin de duyurulacağı söyleniyor.

Daha önce Samsung tarafından yapılan bir açıklamada, COVID-19 salgını sebebiyle yeni ürünlerde herhangi bir gecikme yaşanmayacağı dile getirilmişti. Samsung'un da son birkaç senedir Galaxy Note modellerini ağutos ayında lanse ettiği göz önüne alındığında, 5 Ağustos tarihi doğruluk payı yüksek bir sızıntı olabilir.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Samsung Galaxy Note 20 Plus'ın render görüntüleri ortaya çıktı

Kaynak:https://www.donga.com/en/article/all/20200605/2082854/1/Galaxy-Unpacked-2020-to-be-held-online-on-Aug-5

• Artık sızıntılar firmaların kendisinden geliyor sanırım.

• borukuzen kullanıcısına yanıt
    yıllardır öyle değil miydi?

• 20 çıkınca 10 fiyatları ne kadar düşer acaba? Umarım dolar da o zamana kadar düşmüş olur (hiç ümidim olmasa da). Note 10 olmazsa sanırım 10 lite alacağım. Kalemli telefona iş gereği gerçekten ihtiyaç duyuyorum

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Note 10 çıktığında herkes Note 9'un fiyatının düşmesini beklerken aksine zam gelmişti. Ona göre hesap edin artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil Belief

Note 10 çıktığında herkes Note 9'un fiyatının düşmesini beklerken aksine zam gelmişti. Ona göre hesap edin artık.
    Haklısın hala daha çok yüksek fiyatları. PS4 fiyatları da malum zaten.
  • Nedense heyecanım yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.