Şimdi Ara

Apple MacBook Air 2020 incelemesi | En ucuz MacBook hakkında her şey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Apple'ın yeni nesil MacBook Air modeli iceleme konuğumuz oldu. Yeni nesil Intel işlemciden güncellenen klavyeye kadar tüm özellikler ve ısınma sorunu kimi merak edilen detaylar da olmak üzere merak edilen her şey Apple MacBook Air 2020 inceleme videomuzda, iyi seyirler. 

• Bu aletin olayı taşınabilirlik, tasarım, pil ömrü. Cinebench gibi performans testleri yapmak absürt olmuş.

• Size katılmıyorum çünkü taşınabilir oldugunu zaten biliyoruz testlerden istediğimiz bu taşınabilir cihazdan performans olarak ne beklememiz gerektiğini öğrenmek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 yıldır en fazla 10 defa kullandım. Alışamadım, ipad varken özel bir ihtiyaç yoksa gereksiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DburakKoc

Bu aletin olayı taşınabilirlik, tasarım, pil ömrü. Cinebench gibi performans testleri yapmak absürt olmuş.
    Talihsiz bi yorum olmuş. Madem performans önemli değil tasarım ve pil ömrü önemli size şık bi hesap makinesi de yeter. Taşınabilirliği de yüksek üstelik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taşınabiliriği zaten biliyoruz bir sürü taşınablilir bataryası iyi olan cihaz var performans olmadan ne işime yarayacak

• Bu cihaza uyumlu Mouse olarak ne bağlanabilir?

• Günlük kullanımında tecrübe ettiklerimle çok isabetli buldum incelemenizi. Sıradan bir kullanıcının sıradan işleri sırasında kesinlikle negatif bir intiba bırakmıyor 2020 MBA, fakat Chrome gerçekten bir oyunbozan. Chrome üzerinden bağlanılmış 4 kişilik bir Meet bağlantısında dahi süre uzadıkça fanların şiddetlendiğini hissetmek mümkün ve açıkçası biraz can sıkıyor. Google'ın kendi senkronizasyon uygulaması da maalesef Chrome'dan beter, arkaplanda sessizce çalışması gerekirken bilgisayar üstünde ciddi bir yük oluşturuyor. Bu tarz durumlarda Google'a mı kızsam, Apple'a mı kızsam kararsız kalıyorum. Eğer kullanımınız Google ürünlerine çok odaklı olacaksa, en azından şimdilik kendinizi kulaklık takmaya alıştırmanız gerekebilir :) Bol bol sekmeli Safari pencereleri, onlara her zaman eşlik eden Spotify ve zaman zaman Photoshop, zaman zaman ofis uygulamaları ise gerçekten hiç dert değil.

İncelemede ek olarak ara ara bahsettiğiniz muadil ürünlerle olan kıyaslamalarınızı daha detaylı görmek isterdim. Yine de ellerinize sağlık, teşekkürler!

• Monsterican kullanıcısına yanıt
    8 RAM ile mi yoksa 16 RAM ile mi Google sizi kızdırdı? 16 olanı aldım ve hala gelmesini bekliyorum, biraz chrome odaklıyım ve canımı sıkar mı merak etmeye başladım. 😄

• NOCHIMERA kullanıcısına yanıt
    16 ile kızdırdı, açıkçası Chrome konusunda beklentilerinizi çok düşük tutun
  • Monsterican kullanıcısına yanıt
    Bir şekilde alışacağız artık safariye 😄

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.