Şimdi Ara

Dead Island 2'nin 2015'teki Sürümü İndirilip Oynanabiliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dead Island 2'nin Haziran 2015'teki sürümü internete sızdı.

Sadece görüntüleri değil 4chan forumu üzerinden isteyen herkes bilgisayarına indirip oynayabiliyor. Güvenlik açısından indirmeseniz daha iyi.  

Eurogamer'ın haberine göre bu sürüm Spec Ops: The Line geliştiricisi Yager Development'a ait. Oyun E3 2014'te duyurulduğundan bu yana üç kez el değiştirdi. İlk olarak Yager Development ardından Sumo Digital ve en son Deep Silver Dambuster ile anlaşıldı.

Son ortaya çıkan haberlere göre Dead Island 2 halen geliştiriliyor ve mevcut nesil ile birlikte yeni nesle de çıkacak.

Oynanış videolarını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

• Dying light dan çok daha güzel olucağı kesin ilk oyun bile d light bin kat daha güzel di

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazıları yorum yapmak için yapıyor arkadaş dead island nasıl dying light dan iyi olabiliyor :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yeni Dead Rising isteriz

• Ben 2025'teki sürümünü bekliyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Dying Light dan iyi mi? Güldürmeyin Allah aşkına ilk oyun bile bütün seriden iyidir.2. Oyun vaat ettiklerini yaparsa yılın oyunu adaylarından bile olabilir.

• Boş yapıyor ding light gibi oyunmu varda daha güzel olacak :D iki oyunuda bitirdim.dead island daha güzel diyen zevksizdir
  • Ben bu seriyi Dying Light'tan daha çok seviyorum,Oynanış olarak herhalükarda Dying Light daha iyi biliyorum ama kişisel tercihim.Dead Island 2 hala geliştiriliyor deniyor ama bana sanki çıktığı zaman 60-65 Ortalamalı bir oyun olacak gibi geliyor
  • Dead İsland ve Dying Light aynı firmadan çıkma , Dead İsland geliştirilince oyunu başka tür hale geldi bu oyunda büyük ihtimal Dying Light bence böyle . Çünkü Dead İsland 2 deki çoku özellik Dying Light ta var . Prince of persia gibi pop geliştirilince yeni oyun olarak assassin s creed i yayınladılar
  • Amaçsız bi oyun gibi duruyo Amaç sadede zombi kesmek ise böyle yüzlerce oyun var
  • Tabi olay 4chan'de olunca xD

wow 10TB of dolphin p**n thanks

• 2015'te bu halde olan oyunu hala bitirememek nedir abi, sürekli her şeyi çöpe atıp en baştan mı başlıyorsunuz

• Baya güzel duruyor.
  • 1.oyun bir otelde felekten bir gece yaşayıp bir anda ortaya çikan zombi salgını ile sabaha uyanan bir karakteri bize oynatiyordu.Bilmedigimiz bu otelden ve adadan bir şekilde kurtulmaya çalısıyorduk.Evet gercekten de konu, senaryo yokmuş haklısınız.

• Beyler bu oyunu nereden indirebilirim. Link verir misiniz? Köydeyken az oynarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk dead island'ı dying light'ın yapımcısı techland yapmıştı. Aynı firmanın iki oyununu kıyaslıyorsunuz.
  • Dying Light varken bu seri bence gereksiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.