Şimdi Ara

Türkiye'deki Apple Store'ların açılacağı tarih belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• COVID-19 pandemisi sebebiyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdeki mağazalarını da kapatan Apple, salgının seyrine göre kademeli olarak mağazalarını tekrardan hizmete açmaya devam ediyor.

Ayrıca Bkz.Türkiye'nin üçüncü Apple Store'u açılıyor: İşte mağaza adresi ve detayları [DH özel haber]

Bu çerçevede yaklaşık 2 aydır kapalı olan Zorlu Center ve Akasya AVM'deki Apple Store'lar da 8 Haziran Pazartesi günü, tekrardan ziyaretçilere kapılarını açacak. Salgın sebebiyle çalışma saatleri yeniden belirlenen mağazalar şu saatlerde hizmet verecek:

• Apple Zorlu Center: 10.00 - 18.00

• Apple Akasya: 12.00- 20.00

Apple Store içerisinde önlemler alınacak

Apple, müşterilerin ve çalışanların COVID-19 virüsünden korunmaları için AVM'lerde alınan önlemlere ek olarak, Apple Store içerisinde de bir dizi güvenlik prosedürü uygulayacak. Bunlar arasında ateş ölçümü, sosyal mesafe önlemleri ve maske kullanımı gibi tedbirler yer alıyor. Ayrıca mağazalarda bir seferde sınırlı sayıda ziyaretçi bulunacağı için, alışveriş yapmak isteyen müşterilerin mağazaya randevusuz girişlerinde kapı önlerinde bekleyebileceklerini belirtmekte fayda var.

Apple Store'lardaki öncelik Genius Bar’da servis ve destek vermek olacakken, mağaza içerisindeki insan sayısı da son derece aktif olarak yönetilecek. Ürün satın almak isteyen müşteriler için de adrese gönderim veya mağazadan teslim alma olanaklarıyla online satın alma seçenekleri sunuluyor. 

• hımm

• Baya önemli bir haberdi bu, teşekkürler Gideyim de 11 Pro max alayım bir adet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerinde olmuş
  • Ben 4 martta iPad Pro almıştım sonra 13 ünde mağazalar kapandı.O sıra yeni iPad 2020 modeller çıktı mağazalar açıldıktan sonra iade hakkı olacakmış 14 gün yine.İade edip 2020 model alacağım ama gelde avm ye git bu ortamda
  • Randevu için deneme yaptım ,sistem açılmamış henüz.

*Açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 5 Haziran 2020; 18:31:40 >
  • 30 bin e iki tane Pro max alacaktım tam zamanında açıldı

• Benim cihazımı GENPA'ya yönlendirdi Apple. Cihazda ısınma ve ekranda şişme vardı. Air 3 Nisan 24 2020 faturalı bir haftadır serviste ve cihaz için 2819 lira değişim parası istediler. Apple ile günlerdir görüşüyorum ve sonuç GENPA haklı ben yalan söylüyorum! Müşterisini zerre umursamıyor! Ayrıca cihaz 23 ay garantili olmasına rağmen bugün garantiden çıkarıldığını öğrendim! Bundan sonra işlem görmesi için önce bu parayı ödemem gerekiyor. Sorun ne olursa olsun! Rezaletin böylesi! Almayın arkadaşlar bunlardan hiçbir şey! Dolandırıcı hepsi! Konusunu açtım incelemek ve destek vermek isteyenler bakabilir!

• Kademeli açsa ne açmasa ne 😃 Topu topu 2 tane mağazası var zaten.

• Allah'a sukur ekonomimiz ucusta
  • Apple gibi pahalı ve lüks bir markanın bu kadar çok sattığı bir ülkede kriz algısı yaratılıyor hala... Coronadan sonra satışlar nasıl olacak acaba? Ben onu merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.