Şimdi Ara

Huawei'den 8 inçlik ekranıyla bütçe dostu tablet geliyor: MatePad C3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sektöre yakın kaynaklara göre Çinli şirket Huawei, MatePad C3 adlı nispeten ucuz bir tablet modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Cihaz Android 10 işletim sistemi tabanlı EMUI 10 arayüzü ile gelecek.

Ayrıca Bkz.Huawei akıllı saat satış rakamlarında Apple'ın ardından ikinci sıraya yerleşti

150 doları geçmeyecek

Sızan bilgiler MatePad C3'ün 1280 × 800 piksel çözünürlüğe sahip 8 inçlik bir ekrana sahip olduğu yönünde. Cihazın arka panelinde 5 megapiksel kamera ve önde 2 megapiksel kamera yer alacak. Tablet modelleri için geliştirilen MediaTek MT8768 işlemci ile güçlendirilen cihaz, sekiz ARM Cortex-A53 çekirdeğini ve bir IMG PowerVR GE8320 grafik hızlandırıcısını birleştiriyor. Tabletin Wi-Fi 5 (802.11a / b / g / n / ac) kablosuz bağlantı desteğinin de mevcut olacağını belirtelim.

Tüm bunlara ek olarak 3GB RAM ve 32GB depolama birimi ile gelecek olan MatePad C3'ün Bluetooth 5.0 desteğine de sahip olacağı ifade edilmiş. 5.100 mAh gücündeki pil kapasitesi ise tabletin dikkat çeken bir başka özelliği diyebiliriz. Bazı kaynaklara göre 225 dolarla satışa çıkacağı söylenen tabletin maliyetinin muhtemelen 150 doları geçmeyeceği de sızan bilgiler arasında.

• Bütçe dostu..
    Geçen sene 25$ fazlasına amiral gemisi telefon vardı piyasada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • android tabletler tam bir çop

• android tabletler çöp diyo akdjwkjdwl herkes 4-5 bin vermek zorunda değil ios tablete

• Ama sadece alırken değil saterkende fiyat farkı oluyor android tablet yarı fiyatına kadar gerikeyebilirken ios tabletlerde böyle bir şey yok uzun vadeli düşünmek gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoBç

Ama sadece alırken değil saterkende fiyat farkı oluyor android tablet yarı fiyatına kadar gerikeyebilirken ios tabletlerde böyle bir şey yok uzun vadeli düşünmek gerekiyor
    YouTube dan video izleyip Instagram da ve Facebook ta takılmak için ipad alanlarında parası çoktur herhalde.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    çok ön yargılı yaklaşıyorsunuz alın size hem ucuz hemde kulanıla bilir ipadhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-tablet-ogrenciden-ipad-air-2-829031131/detay

• Bütçe dostu tablet mi ne gerek vardı ki böyle bir şeye Apple alınmalı bence ya 0 olmasa bile tablet olarak Apple öneriyorum gerçekten pişman olmazsınız

• emre50900 E kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle android çöp oluyor tamam bütçeye belki Apple uymuyor aaama en azından ikinci eli dahi alınabilir

• FoBç kullanıcısına yanıt
    Attığınız sitelerdeki ilanlara baktım da gayet iyi fiyatları aklıma da yattı bi tane de ben mi alsam diyorum 0 almaya da gidiyor aklım bir yandan ama bir yandan da ikinci elin neresi kötü olabilir en fazla diyorum

YouTube da video izlemek
    Instagram da fotoğraf bakmak
    Facebook'ta takılmak için

iPad alanda akıl yoktur.

iPad iş için kullanılır bosbos çocuğun eline verilip Ziyan edilmez. Bunu yapanda zengindir parası boldur hava atma peşinde dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre50900

android tabletler tam bir çop
    Hehehehe zenginde geldi..

• quote:

Orijinalden alıntı: cy2828

Kesinlikle öyle android çöp oluyor tamam bütçeye belki Apple uymuyor aaama en azından ikinci eli dahi alınabilir
    Ticaret yapacak iseniz tablet ile uğraşmayın araba alin ikinci elinden kâr bile edersiniz.

ben kullanmak için aldığım ürünü niye satma düşüncesiyle alayım:D gerek yok böyle kurnazlıklara telefon sanki bu satarken para ediyomuş bak bak:dd

• Adamlara 150 birim, bizde vergi olmadığı halde 1050 TL.<br /><br />Mehteri kim veriyor?!

• Yani bunu telefon da yaparken ticaret fakat tablet de kurnazlık mı oluyor lütfen boş yapmayalım sen bir elektronik ürün aldığında hem almadan önce hem kullanmaya başladığın zaman ve hem satarken neler olacağını düşünmelisin

boş yapan sensin üstüne hala diretiyorsun, sizin gibi ipad'i iphone'u hatta üst seviye diğer telefonları yatırım aracı olarak görenler yüzünden piyasa zaten bu halde dünyanın başka hiç bir yerinde de elalemin ikinci eline sıfıra yakın para vermez kimse. bu arada kendi düşüncelerini kimseye zorla empoze etmeye çalışma komik duruma düşüyorsun, benim param vardır aldığım ürünü ne kadara satacağımı düşünmem harcarım, senin yoktur sen 40 kere düşünürsün satarken para eder mi acaba diye herkesin imkanları dahilinde anlıcağın;dd

• bütçesi kısıtlı olanlar için gayet ideal
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.