Şimdi Ara

Huawei MatePad T8, 999 TL'lik fiyatıyla satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Huawei yeni tablet bilgisayarı Huawei MatePad T8’i Türkiye’de satışa sundu. Huawei MatePad T8, 999 TL fiyat etiketine sahip.

Huawei MatePad T8’de Google servisleri bulunmuyor, Huawei Mobile Services ile yüklü bir şekilde geliyor. Yani Google PlayStore, YouTube vb. uygulamalar yüklü değil.

Ayrıca Bkz.Huawei akıllı saat satış rakamlarında Apple'ın ardından ikinci sıraya yerleşti

Huawei MatePad T8 özellikleri

Huawei MatePad T8, 8 inçlik 1280x800 piksel çözünürlüğünde IPS ekran ile geliyor. İşlemci olarak MediaTek MT8768 yonga seti yer alıyor. 16 GB ve 32 GB olarak iki farklı depolama seçeneği sunuyor. MicroSD kart desteği var.

Bataryası 5100 mAh büyüklüğünde. Huawei’in ifadesine göre 12 saat video gösterimi yapabiliyor. Cihazın arkasında 5 MP çözünürlüğünde, önünde 2 MP çözünürlüğünde birer kameraya yer verilmiş. Arka kamera 1080p 30fps video kaydı yapıyor.

Giriş seviyesi özellikler sunan Huawei MatePad T8’in 16 GB versiyonu 999 TL, 32 GB versiyonu 1099 TL’ye Huawei Online Mağazası’nda satışa sunuldu.

https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-matepad-t8

• Çocuğun eline verilmelik cihaz.

• 8,999 TL okudum ya ne oluyor dedim

• çocuk için alınacak bir cihaz
  • Tabletler Android markaları için elde kalmış çöp donanımları değerlendirmek için fırsat olarak görülüyor. 2020 yılının yarısı bitmiş 2 GB ram nedir ?

Bu tabletin ederi 500-600 liradır.
  • Aynen öyle bu tableti ancak evde çocuğu babasının beyninin etini yiyordur adamda mecburi bu tablete o parayı verecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ram yeterli değil ama çocuğa da verilmez.

• paranızı çöpe atmanın bir tık üstü bu tableti almak

• 6 yıl önce İpad mini aldım 600 tlye hala kullanıyorum. Şu an bile 8t den daha iyi

• Baştaki 9 harfini ters çevirirsek arkadaşların da dediği gibi çocuk için alınabilir.

• Yıllar önce 250 liraya Asus'dan bayağı güzel ekranlı bir tablet aldığımı hatırlıyorum.
    Canım sıkıldığı için 100 liraya öylesine aldığım başka bir tablet de evde duruyor hala.

• Kötü bir cihaz ya bilmiyorum genel olarak pek kaliteli gelmedi ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gb ram, 16 depolama, 720p ekran...

720p ekranlı tabletimden bildiriyorum, kör olursunuz almayın.

• Tableti yeni aldım, fena değil. Bu fiyata en iyisi bu duruyordu, 32 gb 999 tl.

Ama google play store yükleyemedim. İnternette anlatılanları yaptığım halde açılmadı.

Huawenin kendi mağazası çok ta iyi değil, bir çok oyun yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.