Şimdi Ara

Amazon’da ilk siparişe ücretsiz kargo fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Amazon Türkiye, daha önce sipariş vermemiş müşteriler için güzel bir kampanya başlattı. İlk kez sipariş verecek müşteriler kargo için ek ücret ödemeyecek.

Ayrıca Bkz.CS: GO'nun yeni rakibi Valorant ücretsiz olarak yayınlandı

Amazon.com.tr’de 50 TL ve üzeri siparişlerde tüm müşteriler ücretsiz kargo fırsatından yararlanıyor. İlk kez sipariş verecek müşteriler için satıcısının Amazon.com.tr olduğu ürünlerde herhangi bir alt limit veya başka bir koşul uygulanmıyor. 50 TL altındaki ürünlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanmak için ürünü sepete ekleyip ödemeyi tamamlamak yeterli.

Teklif hem yeni müşterileri hem de daha önce alışveriş yapmamış eski üyeleri kapsıyor. Standart kargo ücretsiz ancak hızlı teslimat seçenekleri için ek ücret isteniyor. Detaylı bilgi ve alışveriş için:

Amazon'da ücretsiz kargo fırsatı

• Hiç çeşit bulamıyorum amazon tr de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim gibi Amazondan hiç alışveriş yapmamışlara güzel bir haber:)

• yine mi referanslı link?

• Bir halt yok. Olanlar da amazon tarafından değil, başka satıcılar tarafından satılıyor genelde. Koca bir hayal kırıklığı amazon.com.tr

• kargoyu ben versem ürünü gönderse iyiydi..

• Amazon.com.tr şu anlık ciddi anlamda iş yapmıyor çünkü dünyada gerçekleşmekte olan ticaret yolu projesinin uzantısı olarak açıldı. Ticaret yolu tam aktif hale geldiğinde Türkiye'de depoları da olacak, çok fazla aktif de olacak.

• çok boş yazar bu yusuf ya

• şikayetvar.com da ki Amazon.com.tr hakkında ki şikayetlere bakacak olursam, Amerika amazon da ki güveni vermiyor bana.

• kayamtky K kullanıcısına yanıt
    Aynen Amerika da Amazon un bu kadar başarılı olması Türkiye ye gelince dedim tamam ama Amazon Tr o kadar eleştiri aldıki en iyisi jeff bezos amcamız bir kargo firmasıda açsın dikey yönde başarılı bir büyüme gerçekleştirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen sipariş veriyorum
    Tabi çok önemli kargo bedava olması sonuç olarak şimdi milyarlı bir şey alsam kargonun parasını nasıl ödeyeceğim değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay sonra gelen kargo ücretsiz olsa neye yarar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 2 Haziran 2020; 19:26:55 >
  • Traş gel bili bili en iyi bili biliyapan n11 kupon kırıntılarını atıyor takip ediyorsun

• Kolpacılar doluşmuş yine :D
    Kendi satıcısından verdiğin siparişler sonraki gün elinde oluyor sorgu sual demeden iade alıyorlar daha ne yapsınlar siparişi vermeden mi siparişini alsınlar zihninizi okuyup? :D

• Nisan ayında amazondan (satıcı amazon) iki adet siyah redmi note 8 aldım ve almadan önce/aldıktan sonra müşteri temsilcisi ile yaptığım canlı sohbetler beni acayip şaşırtmıştı çünkü o kadar ilgili ve alakalılardı ki çok uzun zamandır internetten alışveriş yaparım fakat ben böyle ilgili, böyle sevecen, böyle içten, esprili dille cevap veren müşteri temsilcisi ile konuştuğumu hiç hatırlamıyorum, hatta farklı renk kafamı kurcaladığı için değişim hakkında bilgi almak istediğimde ''sim kart takmış olmanız dahi hiç sorun değil, içiniz rahat olsun belirtilen süre içinde cihazı iade edebilirsiniz, değişim yapabilirsiniz'' diyerek gönlümde taht kurmuştur kendileri..

• Amazon.tr bir çöplük sadece açıldığından beri yıl geçti yatırım yok hiçbir çeşitliliği geç en çok satan ürünler dahi yok n11'den farksız bir esnaf satış sitesidir amazon.tr sadece. Hala amazon.de'den alışveriş yapıyoruz keşke tr hiç açılmasaydı açıldığı güne lanet olsun amazon.de €50 üstü kargo bedavayı kaldırdılar bunu açtıkları için amazon resmen kendi ayağına sıktı binlerce € alışveriş yapmıştık hepsini kesti attı hala da sanıyor ki bunu geri getirmeyerek türkiye amazonun satışlarının artıcağını sanıyor ama bu kafa ile asla

• valla amazondan bırkac sıparıs vermıstım hepsı dakıkası dakıkasına kapıma geldı muthıs sorunsuz alısverıs...ve sorunsuz ıletı... helede kargo sıstemı super dakıka dakıka takıp edebılıyorsun....

• amazon türkiye iyi yönetilmiyor...
    BİM A101 kadar olamadılar..

• amazonda pek bir şey yok ki. Diğer satıcılarda var onlarda da ücretsiz mi acaba ?
  • Tr amazon gerçekten berbat ilk defa üye oldum ve ilk siparişimi verdim satıcı 2 gün bekletti fiyatı yükseltip sonra siparişi iptal etti amazonda özür dileriz siparişiniz iptal olmuştur diye mail atıyor. Zaten bu ilk ve son siparişim oldu. Sonra satıcıyı diğer online platformlarda aradım bulamadım yani kalite öyle bir kalite var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.