Şimdi Ara

THY’nin yurt dışı uçuşlarını başlatacağı tarih açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, dış hat uçuşlarının başlangıç tarihini açıkladı. 18 Haziran itibariyle dış hat uçuşları başlıyor.

Ayrıca Bkz.2020 yılı Mayıs ayında Türkiye'de en çok otomobil satan markalar

Koronavirüs salgını nedeniyle 27 Mart tarihinden beri dış hat yolcu uçuşları durmuş durumda. 1 Haziran’da iç hat uçuşları başladı ancak dış hat uçuşları hakkında resmi açıklama yapılmamıştı. Yahya Üstün, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla 18 Haziran’dan itibaren Avrupa’daki 16 şehre uçuşların başlayacağını açıkladı. “Basel’den Gaziantep’e, Frankfurt’tan Elazığ’a... 18 Haziran itibarıyla Avrupa’daki 16 şehirden Anadolu’daki 14 noktaya direkt uçmaya başlayacağız.”, dedi. Diğer şehirlerin hangileri olacağı henüz bilinmiyor.

• Çok erken belirlenen tarihten sonra 15 gün daha ertelenir bir sekilde para dondurmesi lazım diye düşünüyorum

• Avustralya yı merak ettim ... Ağustos’ta filan en iyimseri ...

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Avustralya ya Thy zaten uçmuyordu ki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Hayır,Avustralya Türkiye ye yasaklama kararı almıştı da Koronavirüs sebebiyle ondan merak ediyorum karşı ülkelerdeki son karar nedir diye . Havayolu şirketi olarak değil ülke genelindeki tüm uçuş firmalarınca merak ediyorum.
  • Bence hic acilmasin. Ne geregi var ki? Artik bolluk donemi bitti. Herkes yasadigi yerde kalmali bu saatten sonra. Bu virus olayinin hemen bitecegine inanmak hic mantikli degil bana gore. Turkiye'ye turist gelmesi icin yurt disindan ucuslar acilsin tabi ama bence yurt disina ucuslarin acilmasinin bir tane bile mantikli aciklamasi yok.
  • Gelen turistler nasıl dönecek hocam ? Onlara özel uçuş mu ayarlanacak , ayarlanırsa bu halk demeyecek mi onlar seçilmiş kişiler mi diye ? Öyle yada böyle para her zaman her şeyin önünde hükümetler nezdinde. Bize korunmak düşüyor.

• WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Geri donmesinler? Kalsinlar ulkede ekonomiye katkilari olur. En az 6 ay yada 1 yil boyle olmasi gerekir bence. Zaten avrupa ve ABD ulkeleri vize falan vermemeli hicbir ulkeye su anda. Herkes bulundugu ulkede kalsin mumkun mertebe.
  • İstersen bu turistlere hizmet edecek aşçı temizlikçi bakım onarım taşıma filan hepsi de kendi ülkelerinden gelsinler. Gerekli herşey Türkiye de tedarik edilir
  • Bize turist lazım hocam. Sırf turizm sekteye uğramasın diye üniversite sınavları 1 ay öne alındı. Çocuklar mağdur edildi. Paraya açız şuan. Turizm baronları kan istiyor

Bende isterim normalleşme bu kadar hızlı olmasın. Ama saldılar artık. Ne zaman hastaneler de yer bulamayacak duruma düşeriz belki önce ki tedbirlere geri dönülür. THY nin de diğer hava yollarının da uçakları çok uzun süre yerde kaldı. Onlar içinde olması gereken buydu bence. Tabi önlemler ne kadar alınır alınan önemler ne denli başarılı olur bilinmez.

Son olarak AB ve ABD bence vatandaşlarını zaten yollamaz TR ' ye. TR' den gelecek uçakları da kabul etmez bir süre sizin söylediğiniz gibi.
  • 'Misafirlerimizi sevdiklerine daha kısa sürede kavuşturacağız.''

Hakkın Rahmetine kavuşmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CAFE96FA5 -- 2 Haziran 2020; 14:23:21 >
  • Fransa ve italya ne durumda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi oldu 1 yildir ailemi ziyarate gidemedim Turkiye de.

Martta gidecektim bu olaylar patladi iste.
    Tamam da, Avustralya'ya uçmuyoruz ama...

• Gelen nasıl dönecek ? :)

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Artık uçmuyoruz...
  • Birileri kazanırken getirdikleriyle biz kaybetmeyelim de :))

• Bu sene turizm geliri falan beklemesinler hiç. Seneye belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hiç uçmuyorduk ki Avustralya'ya...
  • V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Nasil yani ? Turkiye'den hic kimse Avustralya'ya gidemiyor mu ne ?

https://www.turkishairlines.com/tr-tr/ucak-bileti/sidney-kalkisli-ucak-bileti/?aContinent=Australia/Oceania
    https://www.turkishairlines.com/tr-tr/ucak-bileti/melbourne-ucak-bileti/

Sahsen tek bildigim Avustralya Turkiye'ye aylar oncesinden beri ucuslar yasaklatildigi yani Agustos ayina kadar zaten Turkiye'ye yapilmiyor. Bu da bizlere Turkiye tarafindan ucuslarin varmi acaba diye sorulmasindna cok hedeflenen destinasyondaki ulkede acaba Turkiye'ye dair bir yasaklamalari var midira bakilmasi gerekir ...

Once diger ulkelerden Turkiye'ye ..

Yani bu isler karsilikli olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.