Şimdi Ara

Escape From Tarkov 200 Bin Eş Zamanlı Oyuncu Sayısını Gördü ve 3 Binden Fazla Hileciyi Banladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
39
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Online FPS oyunu Escape From Tarkov yoğun bir haftayı geride bıraktı.

İlk olarak, hafta başında yayınlanan güncelleme ile karakter ilerlemeleri sıfırlandı ve çok sayıda oyunu tekrar kasmak istememiş olacak ki hileye başvurdu. Bunun üzerine Battlestate Games 3000'den fazla hileciyi oyundan banladı.

Battlestate Games bundan sonra bunun gibi çok sayıda hileci banlandığında oyunculara bildireceğini belirtti. Geliştiricinin twitter hesabına bakılırsa banlar devam ediyor gibi görünüyor.

Bununla birlikte oyun kendi eş zamanlı kullanıcı sayısı rekorunu kırdı. Geçtiğimiz hafta oyun 200,000'den fazla eş zamanlı kullanıcı sayısını gördü.

Escape From Tarkov beta sürecinde. Resmi websitesi üzerinden oyunu ön sipariş vererek betaya erişebilirsiniz.

• Oyun çok güzel görünüyor,tam bana göre ama ben bir oyuna 300 tl vermem
  • ah keşke %50 60 indirim yapsalar tr ye özel bari. arkadaş 250tl nee yav. en üst sürümü 1000tl lere kadar geliyo :)
  • Ben 2hafta oldu alalı tamda wipe geldi 5gun önce herşeyi sifirladilar herkesle birlikte temiz bir başlangıç oldu standart sürümü 270tl den aldım iyikide almışım ama çok sabır gerektiren bı oyun solo oynuyorum yer yer sinirlenip alt f4 ceksemde de bazen başından kalkamıyorum.wipe geldiği gün servaler bı çöktü bisiyler oldu onun dışında herksey yolunda 30-100ping arası oynuyorum Türkiye serverlarıda varmış bu arada benimki oto olduğu için arada Almanya'ya da bağlıyor maç çabuk bulsun diye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.