Şimdi Ara

Dikkate değer Apple Arcade oyunları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yeni serimizde sizlere Apple Arcade'de yakın dönemde çıkış yapan, aldığı güncellemelerle tekrar kendini oynattırabilecek veya yeni başlayanlar için mutlaka oynanması gereken oyunları derliyoruz. 

• Youtube videosu teliften dolayı engellenmiş ahahaha :) Apple geçirme konusunda çok başarılı bir firma. Ama işte hep 4S kanunu çalışıyor.

Edit: Apple Arcade kullandım çok boş oyunları var. Gidin PSPP Kullanın mis gibi god of war falan var :) Sadece god of war bütün arcade'i tokat manyağı yapar. Apple bir şey yapsakta para kopartsak diyip böyle bir şey yapmış. Oyunlar oldukça sıkıcı deneyin isterseniz denemesi bedava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywaterr -- 31 Mayıs 2020; 22:8:32 >
  • apple çok biliyorsa konsol çıkarsın oturma organına güveni varsa

• Güzel olmuş ancak Apple Arcade’de hali hazırda çok oyun var onlarda tanıtılsa çok iyi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çöp

• Denediğim oyunlardan beğendiğim de oldu beğenmediğimde ..
    Beğendiğim oyunlar gerçekten çok başarılıydı gerek ses olarak gerek görüntü olarak gerçekten sanatsaldı ve üzerinde uğraşılmıştı.

Yukarıda bir arkadaş god of war la kıyaslamak gibi bi hata yapmış ama Apple Arcade adından da anlaşılacağı gibi çok yüksek grafikli oyunlar vaadetmiyor .. God of war gibi yüksek grafikli bir oyun oynamayı bekliyorsanız aşırı yanlış yerdesiniz.

Apple ı paragöz demeye getirmiş ama örnek vericem çok beğeniğim müziklerine bayıldığım bi oyun Tangle Tower ın yapımcısının benzer oyunu AppStore 'da 35 tlydi .. Tüm Apple Arcade ise 35 tl ... Aile üyeliğiyle 5 6 tlye geliyor aylık

Evet bazı oyunlar gerçekten kötü ama monument valley veya limbo tarzı oyunlar sevenler için mükemmel bi deneyim olur monument valley e ve limbo tarzı oyunların fiyatına bakınca apple arcade pahalı değil .

++ EDİT : Tangle towerı google da aratınca şaşırdım steamda olan bi oyunmuş ve fiyatı 35 tl .. Apple Arcade pahalı değil bu anlamda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 31 Mayıs 2020; 23:32:32 >

• Ayrıca ilk apple arcade başlattığımda dedim ki ÇÖP .. Sonra işte ilk çıkan oyundan son çıkan oyunlara doğru deneyeyim dedim ilk çıkan golfle alaklı bi oyundu dedim ki bu ne o kadar para alıp golf mu oynatıcaklar ama indirince şok oldum... Hayır en az 50 bölüm oynadım 50 bölümede küçük espiriler eklemişler resmen komik bir oyunmuş baya yaratıcı ve üstüne düşünmüşler

Dandik golf oyunu sandığım oyunu oynadıkça aslında baya üstüne düşünülmüş olduğunu görünce gerçekten etkilendim

Hatta bi youtube kanalı açıp tüm beğendiğim oyunlarını videoya çekeyim dedim ama kimse izlemez diye vazgeçmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Denediğim oyunlardan beğendiğim de oldu beğenmediğimde ..
    Beğendiğim oyunlar gerçekten çok başarılıydı gerek ses olarak gerek görüntü olarak gerçekten sanatsaldı ve üzerinde uğraşılmıştı.

Yukarıda bir arkadaş god of war la kıyaslamak gibi bi hata yapmış ama Apple Arcade adından da anlaşılacağı gibi çok yüksek grafikli oyunlar vaadetmiyor .. God of war gibi yüksek grafikli bir oyun oynamayı bekliyorsanız aşırı yanlış yerdesiniz.

Apple ı paragöz demeye getirmiş ama örnek vericem çok beğeniğim müziklerine bayıldığım bi oyun Tangle Tower ın yapımcısının benzer oyunu AppStore 'da 35 tlydi .. Tüm Apple Arcade ise 35 tl ... Aile üyeliğiyle 5 6 tlye geliyor aylık

Evet bazı oyunlar gerçekten kötü ama monument valley veya limbo tarzı oyunlar sevenler için mükemmel bi deneyim olur monument valley e ve limbo tarzı oyunların fiyatına bakınca apple arcade pahalı değil .

++ EDİT : Tangle towerı google da aratınca şaşırdım steamda olan bi oyunmuş ve fiyatı 35 tl .. Apple Arcade pahalı değil bu anlamda
    Ya kardeş 3 5 oyun güzel diye abonelik başlatmam ben. Zaten ücretsiz denemesi vardı sanırım 1 ay alırım bitirrim o oyunları. Apple paragöz bir firma sadece arcade konusunda değil her konuda. Tablet satar yanında klavye ve kalemi uçuk fiyatlara verir. Gider amiral gemisi tabletinin bir alt modeline doğru düzgün bir özellik koymaz. Örneğin, apple pencil 2, face id., type c. adamlar halaa lighting koyuyor tabletlere ya air 3 mini 5 ipad 7 hepsinde lighting Sırf en tepe modeli almadığın için bu tablet modellerinde sana çağ dışı bir tasarım sunar. Neyse gittin tableti aldın kalem klavye aldın bu seferde otg ile işin olacak diyelim appleın sitesinden 500 tlye otg alacaksın :) Neyse onu da aldın uygulamalarda parayla. 60 70 TL tek bir uygulama bazıları aylık abonelikli. Adamlar yakında sanal sitelerine girişte ve fiziksel mağazaya girişte de para isteyecekler sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skywaterr

Ya kardeş 3 5 oyun güzel diye abonelik başlatmam ben. Zaten ücretsiz denemesi vardı sanırım 1 ay alırım bitirrim o oyunları. Apple paragöz bir firma sadece arcade konusunda değil her konuda. Tablet satar yanında klavye ve kalemi uçuk fiyatlara verir. Gider amiral gemisi tabletinin bir alt modeline doğru düzgün bir özellik koymaz. Örneğin, apple pencil 2, face id., type c. adamlar halaa lighting koyuyor tabletlere ya air 3 mini 5 ipad 7 hepsinde lighting Sırf en tepe modeli almadığın için bu tablet modellerinde sana çağ dışı bir tasarım sunar. Neyse gittin tableti aldın kalem klavye aldın bu seferde otg ile işin olacak diyelim appleın sitesinden 500 tlye otg alacaksın :) Neyse onu da aldın uygulamalarda parayla. 60 70 TL tek bir uygulama bazıları aylık abonelikli. Adamlar yakında sanal sitelerine girişte ve fiziksel mağazaya girişte de para isteyecekler sanırım.

Alıntıları Göster
    Oyunların çoğu uzun oynama süresi vaadediyor ve bir ayda hepsini bitirmeniz imkansız
    Yarım yamalak bakarsanız da şansınıza kötü oyunlar gelebilir
    Ben aile üyeliği yaptım aylık 6 tl ödüyorum e oynadığım bi kaç oyun normal fiyatı zaten 30 tl bu yüzden paragöz demeniz bence yersiz

iPadler konusunda da apple fan boyu değilim bu arada yanlış anlamayın ama 300 birme ( dolara ) alınabilcek en iyi tableti alıyorsunuz doların pahalı olması appleın suçu değil . 300 dolara daha iyi tablet öneriniz var mı android tabletler telefonla aynı arayüzü kullanıyor adamlar özelleştirmemiş bile ..
    otg kablosunu appledan almak zorunda değilsiniz gayet uygun fiyata var ve uygulamaların paralı olmasıyla apple ın bi alakası yok çünkü appleın ofis uygulamaları Ücretsiz :)
    paralı olan uygulamalar android de de paralı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Oyunların çoğu uzun oynama süresi vaadediyor ve bir ayda hepsini bitirmeniz imkansız
    Yarım yamalak bakarsanız da şansınıza kötü oyunlar gelebilir
    Ben aile üyeliği yaptım aylık 6 tl ödüyorum e oynadığım bi kaç oyun normal fiyatı zaten 30 tl bu yüzden paragöz demeniz bence yersiz

iPadler konusunda da apple fan boyu değilim bu arada yanlış anlamayın ama 300 birme ( dolara ) alınabilcek en iyi tableti alıyorsunuz doların pahalı olması appleın suçu değil . 300 dolara daha iyi tablet öneriniz var mı android tabletler telefonla aynı arayüzü kullanıyor adamlar özelleştirmemiş bile ..
    otg kablosunu appledan almak zorunda değilsiniz gayet uygun fiyata var ve uygulamaların paralı olmasıyla apple ın bi alakası yok çünkü appleın ofis uygulamaları Ücretsiz :)
    paralı olan uygulamalar android de de paralı

Alıntıları Göster
    Kardeş niye dolar kafasıyla bakıyorsun ki? Ben TR satış fiyatına bakarım dolar kazanmıyorum. TL olarak en pahalısını satıyor mu satıyor. Tamam sorun değil işletim sistemi iyi olduğu için alalım diyoruz ama derdi bitmiyor kalemi paralı klavyesi paralı. Yahu bari kalemi ver yanında. Kaleme biçtiği fiyat 1000 TL. Dışarıdan standart klavye alayım desen uyumsuz oluyor gecikme oluyor. Adamlar öyle bir ayarlamışlar ki sistemi her açıdan onlara para saymak zorundasın. Bu arada ben ipad kullanıyorum geçenlerde matepad pro mu sattım ipad aldım ama pişman oldum işte.

• Skywaterr S kullanıcısına yanıt
    2 in kusür tl bi tablet için çok değil zaten ipadler 7 8 yıl bile kullanılabiliyor ama andorid bir tableti o kadar uzun kullanamazsınız bu anlamda da tl bazında da iPadlerin rakibi yok bence.
    Ayrıca o kalem çizim yapan profesyonel tasarım yapan veya not alan öğrenciler için özel tasarlanmış kutudan çıkmaması normal değil mi ? Pro modellerinde olmalıydı evet o konuda haklısınız
    Siz muhtemelen normal dokunmatik için alcaksanız 50 tlye bile kalem var
    Gecikmeli olmayan ve sorunsuz çalıtşığını söyledikleri kablosuz klavyeler de var

Ya neyse konudan saptık ben sadece apple arcade yüzünden paragöz demenize takılmıştım o yüzden yanıt vermek istedim
    Abonelik başlatırsanız ben bi kaç oyun öneriyim hocam size iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 1 Haziran 2020; 2:59:16 >
  • quote:

2 in kusür tl bi tablet için çok değil zaten ipadler 7 8 yıl bile kullanılabiliyor ama andorid bir tableti o kadar uzun kullanamazsınız bu anlamda da tl bazında da iPadlerin rakibi yok bence.
    Ayrıca o kalem çizim yapan profesyonel tasarım yapan veya not alan öğrenciler için özel tasarlanmış kutudan çıkmaması normal değil mi ? Pro modellerinde olmalıydı evet o konuda haklısınız
    Siz muhtemelen normal dokunmatik için alcaksanız 50 tlye bile kalem var
    Gecikmeli olmayan ve sorunsuz çalıtşığını söyledikleri kablosuz klavyeler de var

Ya neyse konudan saptık ben sadece apple arcade yüzünden paragöz demenize takılmıştım o yüzden yanıt vermek istedim
    Abonelik başlatırsanız ben bi kaç oyun öneriyim hocam size iyi günler
    Zaten 1 ay abonelik deneyip bıraktım teşekkür ederim. Apple paragöz bir firma :) Air 3 kullanıcısı olarak diyorum bunu inan bana :) Adamlar sırf BT Kulaklıkları satsın diye 3.5 mm jakı çıkardılar tüm dünyada bu adamları takip etti çünkü fikir güzeldi. Aslında hepsi paragöz samsung, huawei vs ama apple bir başka paragözlük konusunda :)

• Harika bir video olmuş. Yenilerini de bekliyoruz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.