Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 20 serisinin kamera detayları sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Söylentiler, yaklaşan Samsung Galaxy Note 20 serisinin kalemli bir Galaxy S20'den daha fazlası olacağını gösteriyor. En son sızıntı, Samsung'un bir sonraki amiral gemisinin kamerasına odaklanıyor ve cihazların Galaxy S20 Ultra'da bulunandan daha iyi bir kamera yapılandırması ile geleceğine işaret ediyor.

Ayrıca Bkz.LIDAR sensörü ile gelmesi beklenen Honor Play 4 Pro'nun ilk canlı fotoğrafı sızdı

Samsung'un 2020 yılında piyasaya sürdüğü ilk amiral gemisi modellerinde son derece iyi kamera yeteneklerinin olduğunu söylemek mümkün. Ancak, bazı otomatik odaklama sorunlarıyla bile Samsung Galaxy S20 Ultra'daki 108MP kameranın inanılmaz olduğunu inkar edemeyiz. Neyse ki Samsung yakında Galaxy S20 serisindeki bu sorunu çözecek ve bize Note 20+'da daha da iyi bir kamera sunacak.

Note 20 kamera yetenekleriyle de konuşulacak

En son sızıntıya göre, Samsung Galaxy Note 20, Galaxy S20 ve S20+'da bulunan kamera yapılandırmasını tekrarlayacak. Bu da cihazın 12MP (f / 1.8) birincil lens, 64MP (f / 2.0) telefoto 3x kayıpsız yakınlaştırma, ve bir 12MP (f / 2.2) ultra geniş lens ile geleceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy Note 20+ modeli ise Galaxy S20 Ultra ile benzer bir kamera yapılandırması ile piyasaya sürülecek. Sızan bilgilere göre cihazın 108MP (f / 1.8) ana sensör, 12MP ultra geniş ve 12MP telefoto lens ile çıkacağı belirtilirken, akıllı telefonun lazer otomatik odaklama teknolojisi ile geleceği ifade ediliyor.

Kaynak:https://www.tomsguide.com/uk/news/huge-samsung-galaxy-note-20-leak-reveals-cameras-for-both-phones

• Exynos ile gelmesinde ... En onemli detay budur. Gerisi zaten bellidir az cok ...

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    sanki alacan kardeş.

• the_dedektif kullanıcısına yanıt
    Beni dert etme kardes ....
  • Şu "Sızdı" ve "Sızdırıldı" kelimelerini artık şu başlıklarda kullanmasanız çok itici oluyor artık.

• Ya zaten ilk bir kaç ay konuşuluyor ondan sonra diğer markalar yeni telefon modelleri çıkartıyor bu sefer telefonun pabucu dama atılıyor ..

• Samsung, telefonlarında hala yazılımsal fark yaratabilmiş değil. Bir Samsung kullanıcısı olarak bundan rahatsızlık duyuyorum. Kamera sayısını ve çözünürlüğünü bu kadar arttırıp hala da iphonelardan geri kalması üzücü.

Eğer kamera konusunda elinden daha fazlası gelmiyorsa, cihaza işlevsel farklı özellikler, yazılımlar eklemeli, bunun için gerekirse ayrı bir ekip kurmalı.

Elinden daha fazlası gelmiyorsa iphonelarla benzer fiyatları benimsemekten vazgeçmeli.

Cihazları ikinci ele düştüğü anda ciddi fiyat kayıpları yaşamasına artık engel olmalı.

Ama sanırım Apple gibi kendi işletim sistemini yapamadığı, donanım ve yazılımın tamamen kendi kontrolünde olmadığı sürece pek de mümkün olmayacak gibi görünüyor.

• 2020 yilinda kalemli telefon... Kullanan vardir elbette mevcut musteri kitlesinin yuzde kaci? Galaxy S serisi ile birlesmesi gerekiyor artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S serisi ile birleşmesin artık yahu. Zaten en küçük modeli alıyoruz, bir de o cihazın içine kalem girerse batarya iyice ufalır.
  • bence note serisi samsung icin fark yaratiyor.

samsung diger serileri kaldirsa birsey kaybetmez, ama note serisi kalkarsa cok sey kaybeder. A serisi ile S serisi arasinda malzeme kalitesi disinda fark yok gibi
  • Ön kamera deliği kaldırılmış olursa alacağım olmaz ise sonraki seneyi bekliyecegiz en sevdiğim özelliği TV mi dex ile pc ye çevirmesi mause ve klavye ile çok kullanışlı oluyor

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Aldınmı samsung A2 core :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • the_dedektif kullanıcısına yanıt
    Yok. Ben sadece S-Pen ama guncel islemcili daha dogrusu bundan sonra en iyisi olacak Snapdragon lulara odaklaniyorum.

Halihazirda garantisi devam eden Note9 cihazim var 8/512 GB modelli olan.

Tuhaf olan Samsung 512 GB li modelleri yurtdisindkai ile ayni birebir olani yillardir Turkiye're resmi garantili getirilmiyor!

Samsung tan yana beni cezbeden tek sey S-Pen kalem teknolojisi .. Zaten Pixel 2 XL 128 GB modeli de 2 yildan fazladir kullaniyorum . Cihaz guncelleme almasi bitene kadar onu da kullanacagim .

Yedekte kosede Microsoft Lumia 950 XL de var . Kamerasi halen dehset ...

Kamera performanslarina bakiyorum Samsung yillardir ayni esasli bir yeniligi de yok :/ ...

Bircok acidan da yakin zamanda alinmis cihaz sahiplerine de pek hitap etmiyor Samsung kanimca ...

Kamerasi fotograf ve video cekimlerinde de ne demek istedigimi ayni anda 3 kameranin ister video ister fotograf olarak es zamanli gorup kiyaslayabilirsin ..

https://www.gsmarena.com/piccmp.php3

https://www.gsmarena.com/vidcmp.php3

Icerik dinamik ve etkilesimlidir. Dikkat bakarsan epey faydali kiyaslama ile fikir verecektir. Istediign marka ve modeli kiyaslatiyor.

Bahsettiign cihazi ilk defa gordum. Fiyati o ozelliklerine nazaran asiri pahali ... En fazla 700 TL yapar ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.