Şimdi Ara

Corona Virüsü PS5'in Fiyatını Etkilememiş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sony Interactive Entertainment başkanı ve CEO'su Jim Ryan tarafından belirtilene göre corona virüsü PlayStation 5'in fiyatını herhangi bir şekilde etkilemedi.

BBC'ye konuşan Jim Ryan, PlayStation 5'in fiyatı hakkında net bir açıklamada bulunmadı fakat corona virüsünün konsolun fiyat planlarını değiştirmediğini belirtti. Aynı zamanda salgının konsolun dağıtım planlarını da etkilememesi beklenildiği belirtildi.

"Tedarik zinciri konusunda gerçekten iyi hissediyoruz. Konsolu bu yıl çıkaracağız ve dünya genelinde bir lansman olacak." 

Jim Ryan ayrıca donanım mühendislerinin prototipleri tamamlama çalışmaları için Çin'e gidemediklerini fakat herkesin kollarını sıvayarak işlerini büyük bir azimle sürdürdüklerini söyledi.

• e hadi gösterin artıkın...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tasarım genellikle en son gösterilir, o yüzden 4’ünde göstermemeleri sürpriz olmaz. Bu konu neden bu kadar abartılıyor onu da anlamıyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sony cok fazla hype yapti rüzgar tersine dönmez umarim, hazirlikli cikip saglam bir sunum yaparlarsa Microsoft'u oldugu gibi gömerler :)))

• ilginç ssd'den bahsetmemişler.

• @Fearless_tr fanboyu yavaş gömsünler de saçları başları dağılmasın. Temmuzda xbox 15 tane stüdyosunun özel oyunlarını göstersinler de sen de gör gamepass + 1000 adet geliştirilmiş geriye dönük oyunları + özel oyunları.
  • Demekki fiyat yüksek :D

• Bizim için her geçen saniye etkileniyo :D

• Bu haber bizi 5 gram etkilemiyor o konsol yine bize kazık gibi fiyatla gelir.

• 10 kağıdı gözden çıkarın.(Evet tv ile beraber)
  • İki yıl öncesine kadar 1000 tl gelirim varken 1200 tl ye konsol alabiliyordum. Şu an 5 bin tl alıyorum ama görünen o ki 8 bin tl verip te konsol alamayacam. Zevk aracından lükse geçti konsollar.
  • Avrupa'daki ve Amerika'daki fiyatlar etkilenmez ama konu Türkiye'ye gelince vergilerden dolayı gündem Vs. Herşey buradaki fiyatları maalesef etkiliyor. Bugün en ucuz satılan 1800 TL ps4 virüsten dolayı 3000 TL oldu. Prolar 6000 7000 TL oldu. Zaten makina pahalı oyun fiyatları cabası. Bende ps4 var ama Şahsen şu an Ps5 benim için hayal gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirgulay72 -- 29 Mayıs 2020; 23:50:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Etkilemeyecek hala 600 dolar demesinler de aman dikkat:)
  • 500 doları geçmemeli. Ülkemizde de umarım söz verdikleri gibi ekimden sonra ek vergiyi %50 den %20 ye düşürürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

500 doları geçmemeli. Ülkemizde de umarım söz verdikleri gibi ekimden sonra ek vergiyi %50 den %20 ye düşürürler.

geçer tahmini fiyat 800 dolar civarı

• Ben hayatımda ilk defa bu kadar ulaşılamaz konsol gördüm..Tek tesellimiz şu kurlar 1 TL daha düşer ve vergi %20 olur inşallah..Hiç yoktan 1000 TL daha indirir gibi bu etmenler...Gerçi 7000'den 6000'e düşse ne yazar yine kol gibi fiyat...
  • @sakarya01 800 dolar çıkış fiyatı imkansız. Hiçbir zaman konuşulmadı max 550-600 olur ama en yoğun tahmin 500.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.