Şimdi Ara

Far Cry 5'i bu hafta sonu ücretsiz deneyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ubisoft'un popüler oyunlarından olan Far Cry 5 bu hafta sonu ücretsiz oynanabilecek. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre oyunu 29-31 Mayıs tarihleri arasında Uplay platformunda deneyebileceksiniz. Yalnızca PC oyuncuları için geçerli.

2018'de piyasaya sürülen Far Cry 5 genel anlamıyla olumlu yorumlar almış ve serinin sevilen oyunları arasına girmeyi başarmıştı. ABD'nin Montana eyaletinde 'Cennet Kapısı' isimli bir kıyamet tarikatına karşı mücadele ettiğimiz oyunda aksiyon dolu bir açık-dünya deneyimi sizleri bekliyor. Bu tarz oyunlara ilginiz varsa ücretsiz hafta sonu kampanyasında Far Cry 5'i bir denemenizi tavsiye ediyoruz.

Far Cry 5, Türkiye'de 29 Mayıs 16.00-31 Mayıs 19.00 arasında oynaması ücretsiz olacak. Ayrıca şu anda indirmeye açılmış durumda. Bu süreçte oyunu beğenirseniz sonradan satın alıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Far Cry 5 ayrıca şu anda Uplay'de %75 indirimle 67,75 TL'ye satılıyor.

Oyun linki

• Denemeyin boş verin, 3 ve 4'ü çok sevmiş biri olarak oynamaya çalıştım ama o kadar aynı ki oynayamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda Steam üzerinde 269 TL. Asla kaçırılmayacak bir fırsat. Eğer bu da denemeye değmiyorsa gidip pişti oynayın daha iyi.

• Yine neyin kafası yaşanmış haberi yazarken bilmiyorum ama epic den BEDAVA olan oyunu alırsanız size kupon veriyor ve Far Cry 5 Gold sürümü 54 liraya geliyor.

• Bir Epic Games değilsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • D E Y M E Z :)

• D E Y M E Z :)

• Joseph in askerleriyiz

• Değil 269, 2069 lira olsa da değmez. Bir saate yakın oynadım ama olmamış bu. Sildim şimdi

• hiç biriniz bir Epic olamadınız olamazsınız da
  • Epic den para verip alacaktım, direkten döndük

• Ben far cry 3 ve 4 oynadim. Bunu bitiremedim baydi. Ilk defa oynuyosaniz oynanir belki ama 5 yil once falan olsaydi. 2020 yili icin bayat bi oyun.

• Far Cry 3 oynadığımda çok beğenmiştim. Far Cry 5’i de oynadım. Oyuna evcil hayvan(köpek) alma, bazı aksiyon hareketleri yapma vb birçok şey eklenmişti. Ama 5’i çok oynamadığım için hikaye yönünden nasıl olduğunu bilmiyorum. Oynanış yönünden çok iyiydi.

• Fra cry 2 ve 3 efsaneydi, 2 den aldığım tad bambaşka. Oyunun geneline hakim olan çöl havası, çorak ovalar,ıssızlık ve o iğrenç sarı renk paleti sayesinde oyunu hissediyorsun.

Bir de 5 e bakalım

• oynamıştım zamanında zevkler ve renkler farklıdır tabi kişiye göre ama çok değişik bir konsept ve ortam yaratmışlar doğa ile iç içe bence bilindik oyun temalarına göre farklı bir içine çeken dünyası var yada bana öyle geliyor ama oynadığınıza değer bir hikayesi var
  • Hocaam hangisini oynayalım birçok oyunu ücretsiz alabiliyoruz kafayı kaldıramıycaz 😁

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.