Şimdi Ara

Mafia III: Definitive Edition Standart Sürümden Daha Kötü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mafia III: Definitive Edition yeni bir içerik veya geliştirme getirmediği gibi var olan geliştirmeleri de götürüyor.

Eurogamer / Digital Foundry'nin haberine göre Mafia III'ün standart sürümünde mevcut olan PlayStation 4 Pro ve Xbox One X iyileştirilmeleri Definitive Edition'da bulunmuyor.

Xbox One X'te Mafia III standart sürümü 1728p çalışırken Mafia III: Definitive Edition ile birlikte 900p çalışıyor. Xbox One/S ile aynı.

Yayıncı 2K Games bunun bir hata olduğunu ve yakında yayınlanacak güncelleme ile düzeltileceğini belirtiyor. "Mafia III: Definitive Edition geliştirici ekibi sorunun farkında ve PlayStation 4 Pro ile Xbox One X desteğini en kısa sürede geri getirmek için çalışıyor."

Mafia III: Definitive Edition standart sürüm sahiplerine ücretsiz olarak sunuldu. İlk defa alacaklar için 199,00 TL.

Mafia 1'in remake'i Mafia: Definitive Edition 28 Ağustos'ta çıkacak.

• Allah belanızı versin lan aynı b**un lacivertini bile doğru düzgün yayınlayamadınız:D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sorunun farkında olsan kaç yazar ? İçine et batır ondan sonra sorunun farkındayız de. İş işten geçti.

• 2k batarsin umarim tez zamanda rezil rusva herifler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mafia 1'den beklentimi en az seviye'ye çekiyorum. Mafia 3'ten beri sevmiyordum bu hangar 13'ü, Mafia 4 duyursalar bile umrumda olmaz artik bu stüdyo olduktan sonra..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Her haber sonrası mafia 1 olan inancım bir bir eksiliyor .
  • tek dileğimiz mafia 1 in adam akıllı çıkması bu çerezlik oyun

• mafia 1 den sakın medet ummayın büyük bir pişmanlık yaşarsınız.

• Remastered'ı beceremeyen remake'i ne yapar? Tahmin bile etmek istemiyorum.

• Ya gözünü seveyim take two kapat şunları şu azap bitsin artık.Bir de mafia remake yapıyor bu adamlar onun nasıl bir enkaz olacağı zaten belli be kardeşim.Şu lanet stüdyoyu kapat rahatlasın oyun dünyası artık.
  • Mafia 3 definitive edition diye bir şey neden var ki zaten?

• Güzelce sıvadılar...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Mafia 2 ve 3 e remastered gerekmiyordu zaten sadece mafia 1 remake yaparken onları da elden geçirelim demişler ve bozmuşlar Ayrıca Mafia 2'nin klasik versiyonu steamde 50tl iken definitive edition 199tl
  • Hangar 13 torpille işe girmiş gibi. Bu kadar hataya rağmen take-two halen işten atmadı.
  • mafia 3 definitive editon Pc ayarılarında bile downgrade var uzak nesneleri low gibi yapmıslar ve gizli ayar

• Durup dururken neden bir firma altından kalkamayacağı bir işe girip adına leke sürer hiç anlamadım bu olayı.
    Gereklimiydi yani?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2K Allah aşkına sat artık şu Mafia’nın haklarını, beceremiyorsunuz işte. Bir marka bu kadar rezil edilebilir mi be?

• Zerre sasirmadim.Oyun piyasasi artik sermayesi olan kim varsa para yatirip leş bitmemis urunleri piyasaya surerek kisa vadede yuksek kar elde etmeye dusunen 'hissedar' tiplerin ele gecirdigi bir sektore donustu.Adamlar ayni oyunu ayni sekilde bile cikartamiyor seviyenin,kalitenin dusuklugunu varin siz dusunun.

• Bu kadar beceriksiz insanların elinde Mafia 1 net çöp olur. En ufak beklentim kalmadı + steam istek listemden de kaldırıyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

Güzelce sıvadılar...

Bence tüy dikildi bile..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.