Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band 5, kamera kontrol özelliğiyle gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xiaomi'nin merakla beklenen yeni akıllı bilekliği Mi Band 5 ile ilgili sızıntı kazanı kaynamaya devam ediyor. Çinli kaynaklar tarafından paylaşılan son bilgiler, Xiaomi Mi Band 5'in bazı özelliklerini ve arayüz görüntülerini ortaya çıkardı. 

Ayrıca Bkz.Exynos 880 yonga seti duyuruldu: Orta sınıf Samsung telefonlara 5G ve yapay zeka desteği

Xiaomi Mi Band 5 denklanşör görevi üstlenecek

Huami ve Xiaomi ortaklığında geliştirilen Mi Band 5, kamera kontrolü özelliğiyle bağlı olduğu akıllı telefonun kamerası için denklanşör görevi üstlenecek. Bugün birçok akıllı saatte bulunan bu özellik, Mi Band kullanıcıları tarafından çokça istenen özellikler arasında yer alıyor.

Sızdırılan arayüz görüntüleri ise Mi Band 5'e beş yeni spor modunun ekleneceğini gösteriyor. Ayrıca şimdiye kadar Mi Band modellerin dijital kadranlar kullanan Xiaomi, Mi Band 5'te iki dahili analog kadranı da saat arayüzleri arasında bir seçenek olarak sunacak.

Daha önceki sızıntılar ise Xiaomi Mi Band 5'in kandaki oksijen seviyesini (SpO2) ölçme, adet döngüsü izleme, 1.2 inç ekran ve NFC desteği özelliklerine sahip olacağını, Mi Band 5'in normal sürümüne ek olarak; Mi Smart Band 5 modifikasyonunun da bulunacağını ve bu cihazın da Amazon Alexa desteğine sahip olacağını ortaya koymuştu.

Xiaomi Mi Band 5'in haziran ayında duyurulması ve 179 yuan (25$) fiyat etiketi taşıması bekleniyor.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2020/05/26/xiaomi-mi-band-5-features-leaked-supports-camera-control-and-more/

• Mantığını çözemedim.Telefona zaten ulaşabilir seviyedeysem ben niye ekranı denklanşör olarak kullanıyım ki? Onuda geçtim telefonu tutarken neden basmaya uğraşıyım? Tripoda bağlayıpta 15m öteye geçipmi basıcam o zaman tripoda neden bağlayıpta uzaklaşıyım? Ben harbi anlamadım.

• Virtüöz V kullanıcısına yanıt
    Bunu yazmaya gelmiştim ve şimdi gidiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Toplu çekimde koyup yerinize geçiyorsunuz zamanlayıcıyı etkin bir şekilde, basıp pozunu veriyorsunuz. Daha ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

Toplu çekimde koyup yerinize geçiyorsunuz zamanlayıcıyı etkin bir şekilde, basıp pozunu veriyorsunuz. Daha ne?
    Her telefonda o özellik var.10 sn koyar geçerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Virtüöz V kullanıcısına yanıt
    selfie çekerken işe yarıyor.

• Tansiyon da ölçse tamamdır :)
  • Tansiyon da ölçse tamamdır :)

• Türkiye de fiyatı ne olur

• cheem kullanıcısına yanıt
    350 bence 😆

• Bu özellikle benim saatimde işe yarıyor özellikle ekrandan kendimi kontrol etmek için mükemmel birşey birde video özelliği var telefon videodayken kendini görebiliyorsun

• Lansman fiyatı X 2 X dolar kuru=tüm vergiler dahil fiyatı olur. 350 den çıkar, 299 a satılır.

• zaten uygulamayla kazandırdığımız özelliği pazarlama amacıyla sunuyorlar.

• Hepsi aynı bunların yapcağı saate tüküreyim

• Uyurken kolumu rahatsız ediyor, uyku duzenimi ogrenmek için geceleri takiyorum fakat çok rahat degil. Rahatsız olan arkadaslar var mi benim gibi?

• burakcarkci kullanıcısına yanıt
    Ben rahatsız olmuyorum. Ya gevşek bırakın ya da tam oturtun, hangisi rahat hissettirirse öyle devam edin. 5'i bekliyoruz. Çin fişliyor ama ne yapalım.

• kısa cevap desteği gelsin direkt alırım. arama, sms veya whatsapp'a "tamam", "meşgulüm" vs diye cevap atabilirsek harika olur.

• Alınır 😅

• Mı band 4 alma arefesindeyken mı band 5 in geleceğini öğrendim. Ama ne zaman duyrulur ? Türkiye ye ne zaman gelir ? Eğer ki fiyatı 300 400 Tl olursa bunun yerine amazfit bip amazfit verge vs almak mı daha mantıklı olur ?

• balcis kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum bu yorumunuz a o zaman çok efektif olabilir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.