Şimdi Ara

Xbox Game Pass'ten bir bomba daha: No Man's Sky geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xbox Game Pass kullanıcılarına Microsoft'tan bugün yine güzel bir haber geldi. Popüler uzay keşif oyunu No Man's Sky yakında hem PC hem de konsol tarafında Game Pass kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Kesin bir gün verilmedi ancak oyunun Haziran ayında Game Pass kütüphanesine ekleneceği belirtildi.

2016 yılında piyasaya sürülen No Man's Sky aslında çıkış yaptığı ilk dönem büyük bir hayal kırıklığı olmuştu. Vadedilen oyunla çıkış yapan oyun arasında dağlar kadar fark vardı diyebiliriz. Ancak geliştirici stüdyo Hello Games, geride bıraktığımız dört yıllık süreçte, yayınlanan düzenli güncellemelerle oyunu bambaşka bir seviyeye çıkarmayı başardı. No Man's Sky için Steam'de son zamanlarda yayınlanan yorumlar da 'Çok Olumlu' seviyesine kadar yükseldi. 

No Man's Sky önümüzdeki dönemlerde yine güncellemeler almaya devam edecek. Oyuna tam fiyat ödemek istemiyorsanız ve Game Pass abonesiyseniz, No Man's Sky'a önümüzdeki ay bir şans tanımanızı tavsiye ediyoruz.

Xbox Game Pass abonelik fiyatı konsollarda 30 TL, PC'de ise 15 TL. Ayrıca yeni aboneler için ilk ay 5,90 TL'lik tanıtım fiyatı uygulanıyor.

Game Pass kütüphanesine bugün Minecraft Dungeons oyunu da eklenmişti.

Kaynak:
    https://www.pcgamer.com/no-mans-sky-is-coming-to-xbox-game-pass-for-pc-in-june/
    Kaynak:https://www.criticalhit.net/gaming/no-mans-sky-is-coming-to-xbox-game-pass-in-june/

• PS4 büyük yapımlarına ancak bu şekilde cevap verebileceklerinden bu uygulamalar devam edecektir.

• Yüzüne bakılmayan, herkesin yerin dibine soktuğu oyunlar bedava verilince bomba oluyor.

• Çıktığı zamanlar gelmiş geçmiş en fiyasko oyun diye haberi yapılan oyun yıllar sonra bedava verilince bomba mı oluyor

• Oynamayı düşündüğüm bir oyundu. Çıkışının üzerinden 4 sene geçmesine rağmen güncellemelerle toparlandı. Denemenizi öneririm.

• barabarabarbara kullanıcısına yanıt
    Şu an indirimde 75 lira olan popüler bir oyun steam’de. Ps fanboyları çamue atacak yer arıyor...

Ama oyun cidden hayal kırıklığıydı o başka.

Xbox Game Pass'ten bir bomba daha: No Man's Sky geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barabarabarbara

Çıktığı zamanlar gelmiş geçmiş en fiyasko oyun diye haberi yapılan oyun yıllar sonra bedava verilince bomba mı oluyor
    Bedava olsa iyi üyelik sistemine bağlı olanlar için öyle, Tabi konsolum yok sistem nasıl işliyor bilmiyorum, Mecburimi bu game pass mevzusu?
  • Oyunun son halini oynamadan ilk çıktığı fiyasko haberleri ile beyni dolmuş arkadaşlar bi kere şans versinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Bedava olsa iyi üyelik sistemine bağlı olanlar için öyle, Tabi konsolum yok sistem nasıl işliyor bilmiyorum, Mecburimi bu game pass mevzusu?

Alıntıları Göster
    windows kullananlar Microsoft Store'dan game passe girebiliyor game passde ucuz bişey diye hatırlıyorum eskiden 5 liraya yapmıştım kampanyayla şimdi ne kadar bilmiyorum ama mecburi
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    ben az önce xbox game pass for pc aldım. ilk ay 5TL, ondan sonraki aylarda 15TL. Bana kalırsa aşağı yukarı 100 tane oyunun oldugu ve devamlı güncellenen kütüphane için bu tutar gayet makul.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.