Şimdi Ara

Bu yaz çıkacak olan sokak futbolu oyunu Street Power Soccer duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Maximum Games, SFL Interactive ve Gamajun Studios, PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için bu yaz piyasaya sürülecek bir sokak futbol simülatörü olan Street Power Soccer'ı duyurdu.

Ayrıca Bkz.Huawei Mate ailesine bir de akıllı saat modeli ekleniyor: Mate Watch

Sokak yıldızları ile tanışın

Street Power Soccer birkaç farklı mekan ve altı benzersiz oyun modu sunacak. Oyunda kendi karakterinizi yaratabilecek, sokak efsanesi Arnaud Garnier'in rehberliğinde futbol öğrenebilecek, yıldızlara karşı maç yapabilecek, ayrıca yerel ağdaki veya çevrimiçi arkadaşlarla çok oyunculu yarışmalara katılabileceksiniz. Aynı zamanda, Street Power Soccer oyununda çeşitli hileler ve süper güçlerin kullanımı da yer alacak.

Tüm bunlara ek olarak kendi sokak futbol takımınızı, kıyafetler ve çeşitli dövmelerle farklı tarzlara büründürebileceksiniz. Oyunda başarılı olup ilerledikçe Black Eyed Peas, DJ Snake ve Snap'in müzikleriyle heyecanı artırabilir Liv Cooke ve Melody Donchet gibi sokak futbolcularıyla tanışabilirsiniz. Ayrıca oyunda resmi Red Bull Street Style Dünya Şampiyonası'da yer alacak.

• Şu futbola aç olduğumuz bi dönemde bunun tutacağını hiç sanmıyorum, üstelik videodaki futbol leş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Şu futbola aç olduğumuz bi dönemde bunun tutacağını hiç sanmıyorum, üstelik videodaki futbol leş.
    bence çok hoş
  • Eskiden PlayStation 2'de sokak futbolu vardı, onun verdiği zevki hiçbiri vermiyor. Aynısını olduğu gibi çıkartsalar efsane olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulutfatih

Eskiden PlayStation 2'de sokak futbolu vardı, onun verdiği zevki hiçbiri vermiyor. Aynısını olduğu gibi çıkartsalar efsane olur.
    Ps3'de Fifa Street'de fena değildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bune ya açın PS2de ki PSPdeki Fifa Streeti oynayın daha iyi
  • Bu bile 1000 kat daha güzel bundan

https://www.youtube.com/watch?v=Q1EQctywLa0&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 24 Mayıs 2020; 20:11:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence güzel görünüyor. 2 Kişi oynamak eğlenceli olur
  • Grafikleri begenmedim. Fifa2020 volta oynuyorum. Biraz beklentim yukarılarda sanırım. Volta harika.

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Bu fifa ile pes'ten bile güzel duruyor
  • Grafik tasarımı olarak güzel fakat telefon oyunundan farksız. Umutlanmaya değmez.
  • 2 kişi oynamak harika olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Bu bile 1000 kat daha güzel bundan

https://www.youtube.com/watch?v=Q1EQctywLa0&feature=youtu.be
    İzlerken için daraldı
  • Captain Tsubasa: Rise of New Champions

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcery -- 26 Mayıs 2020; 12:41:17 >
  • eğlenceli gözüküyor, takip edeceğim
  • Bu yaz çıkacak olan sokak futbolu oyunu Street Power Soccer duyuruldu

şunu pcye bi türlü çıkarmadılar online oynardık
  • Çok mobil oyunvari duruyor

• İlgimi çekmedi. Senelik 1-2 milyar dolar kazanılabilen futbol oyunu piyasası yıllardır nasıl 2 firmaya teslim edilmiş durumda anlamıyorum. 90'larda piyasada belki de 20-30'a yakın farklı firmaya ait futbol oyunu varken bu rakamın 2000'lerden sonra 2-3'lere inmesi üzücü. Mevcut 2 futbol oyunundan da gram zevk almıyorum piyasanın acilen birkaç tane daha futbol oyununa ihtiyacı var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.