Şimdi Ara

Marvel’s Iron Man VR oyununun demosu yayınlandı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Geçtiğimiz yılın ilk aylarında duyrulan ve 3 Temmuz'da piyasaya sürüleceği açıklanan Marvel's Iron Man VR oyunu için ücretsiz demo yayınlandı. PlayStation Store'da yer alan demo ücretsiz olsa da yalnızca PS VR kullanıcıları demodan yararlanabilecek.

Ayrıca Bkz.Realme X3 SuperZoom, Snapdragon 855+ ile gelecek!

Marvel's Iron Man VR oyununda oyuncu Tony Stark'a can verecek. Iron Man kostümünü giyerek öncelikle demir zırhı ve kabiliyetlerini kontrol ederek Malibu çevresinde uçmayı öğrenmek gerekiyor.

Demo içeriği;

• “Malibu” eğitim görevi

• Tony, Friday ve Pepper Potts başrollü interaktif Stark Jet sineması

• “Out of the Blue” Stark Jet oyun görevi

• Flight Challenge isteğe bağlı görevi

• Advanced Combat Challenge isteğe bağlı görev

Lansman gününde Iron Man VR, Marvel's Iron Man All-In-One Paketi adlı özel bir PlayStation VR ürün paketinin bir parçası olarak piyasaya sürülecek ancak Avrupa ülkeri bu paketten yararlanamıyor. Paket, oyunu oynamak için ihtiyaç duyulan tüm sistemi içeriyor(Bir PlayStation VR Kulaklık Seti, bir PS Kamera ve iki PS Move Hareket Kontrol Cihazı). Ön siparişe açılan paketin ücreti ise 349.99$

Demo sürüme buradan ulaşabilirsiniz.

• Video izledim zevkli bir oyuna benziyor ama vr ile ne kadar zevk alınır bilmiyorum yaştan dolayı artık normal ps4 de bile 1 saat oyun oynayınca baş ağrısı yaşıyorum 10 yıl önce olsa belki denerdim ama şimdi sadece videolarda bakıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Grafikler çöp. Xbox kinectle daha iyi olur bu oyun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.