Şimdi Ara

Oppo Reno 4 afişlerde ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ülkemizde satışına henüz başlanan Oppo Reno 3'ün ateşi sönmemişken, Weibo'da ortaya çıkan bir afiş Oppo Reno 4'ün tasarımını ve bazı özelliklerini gözler önüne serdi. 

Ayrıca Bkz.iOS 13.5 güncellemesi uygulamaların çökmesine neden oluyor

Afişlerde arkadan görüntülenen Oppo Reno 4, oldukça fazla dışarı çıkıntı yapan kamera lensleriyle dikkat çekiyor. Üç adet lens ile birlikte 3D ToF sensöründen oluşan bir kamera kuruluma sahip olması beklenen telefonun, 65W hızlı şarj ve 5G özelliklerine sahip olacağı açık bir şekilde görülüyor.

Oppo Reno 3 neler sunuyordu?

• Ekran: 6.4 inç, FHD+

• İşlemci: Mediatek Helio P90

• Bellek: 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama

• Arka Kamera: 48 MP ana kamera + 13 MP telefoto + 8 MP ultra geniş açılı + 2 MP siyah beyaz

• Ön Kamera: 44 MP

• Pil: 4025 mAh, VOOC Flash Charge 3.0 hızlı şarj teknolojisi

• İşletim sistemi: Android 10

• Arayüz: ColorOS 7

• Fiyat: 3999 TL

• İphone kamera sistemine ne kadar çok benziyor :)

• Ben Oppo 'nun reno serisindeki stratejisini anlamadım. Reno 1 amiral gemisiydi, sonra mediatekli orta sınıf telefon oldu.

• Aaa ne kadar da iPhone

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 çıkalı daha kaç ay oldu el insaf be🤣🤣🤣

• Hee iPhone aynen. Motorola P30 Play ile iPhone 11'in arkası birebir aynı renk tonuna kadar beyazın o ne olacak? Apple bitik markaları kopyalıyor sanırım o zaman

• cngzmls C kullanıcısına yanıt
    Haberde Reno 4 ten bahsediyor ama en alta belirterek Reno 3 özellikleri koymuşlar. Ama bir çok kişi haberdeki asıl telefon özellikleri bu sanıyor olabilir.
    Reno serisinde MediaTek li modelde var, Qualcomm 865 li de.

• Telefon kamerası abartıldığı kadar iyi değil. Diğer telefonlarla karşılaştırılma videolarında fark açık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mediatek Helio P90 4000 tl

sivrisineğin sokmadan önce yaptığı el hareketi

Oppo Reno 4 afişlerde ortaya çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 24 Mayıs 2020; 14:2:15 >
  • Mediatek'ten sonrasını okumadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaprakdusuyor Y kullanıcısına yanıt
    Yanlış başlığa yapıştırmışsın hocam. Sil de doğru olan başlık altına kopyala yapıştır. Burada çok alakasız kaldı.
  • 3 sadece Mart ayında lanse edildi. böyle saçmalık olamaz. telefon firmaları dünya kaynaklarını boşa harcıyor. hukumetler yılda kaç farklı model tanıtılması hususunda bir tavan belirlemeli.

• Mediatek Helio P90 4000 tl
  • Iphoneye benzemiş biraz sanki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.