Şimdi Ara

Cloudpunk Birinci Şahıs Modunda Harika Görünüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
90
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geliştirici ION LANDS, Cloudpunk için opsiyonel biriş şahıs modu üzerinde çalıştığını duyurdu.

Bu perspektif sanal ve ütopik bir metropolde geçen oyunun atmosferine çok daha yakından girmenize ve daha önce görmediğiniz detayları keşfetmenize olanak sağlayacak.

Şu anda Steam üzerinde betada ve çok yakında tam sürümü ile herkes için yayınlanacak. 

Hikaye odaklı cyperpunk macera oyunu Cloudpunk PC (Steam) üzerinde ulaşılabilir durumda. 39,00 TL fiyattan satılıyor ve Türkçe altyazı desteği mevcut. PlayStation 4, Xbox One ve Switch versiyonlarının bu yıl içinde çıkması planlanıyor.

• Harika bir fikir düşünmüşler. Cloudpunk atmosferi gayet iyiydi. Görevleri biraz sıkıcı o kadar. First Person deneyimini merak ettim açıkçası. Deneyimlemek isterim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Neden Cyberpunk TPP değil? Güzel cevap olur bu soruya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Johnny Silverhand

Neden Cyberpunk TPP değil? Güzel cevap olur bu soruya.

ben şu ana kadar yayımlanan bütün cyberpunk 2077 görsel içeriklerini gördüm ve şu videodaki hissiyatın yarısını bile alamadım. grafikler, detaylar süper gözüküyordu ama cyberpunk havası sönük..

• Oyun istek listemde bulunuyordu zaten düşük fiyatı var yaz indirimlerinde belki azıcık daha düşer diye bekliyorum. Kesinlikle alacağım.

• oyunu satın almış fakat henüz başlamamıştım, iyi de olmuş gibi başlamadığım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.