Şimdi Ara

Civilization VI Epic Games Store'da Ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Epic Games Store'un bu haftaki ücretsiz oyunu Firaxis Games'in sıra tabanlı strateji oyunu Sid Meier's Civilization VI.

Oyunu şu andan itibaren 28 Mayıs Türkiye saati ile 17:59'a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu tarihten önce eklediğiniz takdirde oyun sizde kalacak. İki aşamalı kimlik doğrulama gerekiyor. 

Epic Games Store'un bir sonraki ücretsiz oyunu için "Gizemli Oyun" yazıyor fakat bu hafta Civilization VI'nın ücretsiz olacağını doğru bir şekilde sızdıran bilgiye göre sonraki iki ücretsiz oyun Borderlands: The Handsome Collection (28 Mayıs) ve Ark: Survival Evolved (4 Haziran).

• No man sky verseydi keşke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayır ya! Sızan liste doğru demek ki.
  • 219 liralık oyun. Güzel. Haftaya Borderlands verecekler, ama ben açgözlü bir insan değilim. Steamde zamanında aldığım için burada almayacağım. Diğer açgözlü insanlar gibi davranmayacağım. :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: YildirimBuyucusu

219 liralık oyun. Güzel. Haftaya Borderlands verecekler, ama ben açgözlü bir insan değilim. Steamde zamanında aldığım için burada almayacağım. Diğer açgözlü insanlar gibi davranmayacağım. :)

Abi alinca stokta azalma mi oluyor al gecsin ya, 350 tane alacak degilsin ya :)

• Bende 2 li doğrulama olmasına rağmen, doğrulama yapmadan verdi oyunu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • lütfen şu fartnite bebelerini bu oyunlarla tanıştırmayın ya.

• Diğer tarafta bu oyun 319 lira hala ve arkadaşınla oynayabilmek için abonelik istiyor :)

• Şu oyunu alırım diye diye bekletiyordum epic ücretsiz verdi. Keyfim yerine geldi vallahi

• ben yinede steamden almayı düşünüyorum, uzun süre oynanacak tarzda bir oyun 50 lira için epic e katlanılmaz

• Ben şu an dlc'lerinin gelmesini bekliyorum. Umarım kupon süresi bitmeden gelir de ucuzdan alabiliriz. Ayrıca farkettiniz mi bilmiyorum ama şuan kadar gelen oyunlar hep take two oyunları. Borderlands da öyle. Bir anlaşma falan yaptılar herhalde

• YildirimBuyucusu kullanıcısına yanıt
    Ne alaka ?
    Senin dediğin gibi borderlands oyunlarına steamde sahibim ama Epic kütüphanesinde durmasında ne sıkıntı var ?
    Adamların elinden mi çalmış oluyorum ? Adamları zarara mı sokmuş oluyorum ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: lamuarte

Ben şu an dlc'lerinin gelmesini bekliyorum. Umarım kupon süresi bitmeden gelir de ucuzdan alabiliriz. Ayrıca farkettiniz mi bilmiyorum ama şuan kadar gelen oyunlar hep take two oyunları. Borderlands da öyle. Bir anlaşma falan yaptılar herhalde

• quote:

Orjinalden alıntı: lamuarte

Ben şu an dlc'lerinin gelmesini bekliyorum. Umarım kupon süresi bitmeden gelir de ucuzdan alabiliriz. Ayrıca farkettiniz mi bilmiyorum ama şuan kadar gelen oyunlar hep take two oyunları. Borderlands da öyle. Bir anlaşma falan yaptılar herhalde

DLC ler zaten Epic Store da var şuan.

• gta 5 den sonra pek heveslenemıyor ınsan :)
  • YildirimBuyucusu kullanıcısına yanıt
    Kafan güzelmiş. Steam sunucuları patladiginda egsden oynayanları izlersin

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Masaüstüne kısayol atıyorsun çift tıklıyorsun steamden bile hızlı açıldığı oluyor. Katlanilamayacak neyi var epicin?

• FU-Frank Underwood kullanıcısına yanıt
    Fartnite bebeleri sayesinde bu oyunları oynuyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.