Şimdi Ara

Yeni Call of Duty Oyununun İsmi Call of Duty: Black Ops Cold War

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Call of Duty oyununun ismi belli oldu. Call of Duty: Black Ops Cold War.

Oyunun ismi Call of Duty haberlerini sızdırması ile bilinen Okami tarafından yayınlanan photoshop bir görselle paylaşıldı. Ardından Eurogamer'ın kaynakları tarafından da doğrulandı.

Daha öncesinde Jason Schreier, yeni Call of Duty oyununun Soğuk Savaş / Vietnam Savaşı döneminde geçeceğini, Black Ops serisi ile bağlantılı olup o evrenin bir parçası olacağını belirtmişti.

Yayıncı Activision ve geliştirici Treyarch tarafından oyunun ismi ve teması hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi fakat bu sonbaharda yeni bir Call of Duty oyunu çıkaracaklarını geçtiğimiz ay finansal sonuçlarını açıkladığı raporda doğruladılar.

• Mason a bi rahat yok anlaşılan
  • Her sene aynı şeyi reskin leyip tekrar yüksek ücretle satıyolar millette alıyor. Yeni birşeyler deneyelim yeni bir IP çıkaralım kaynakları başka ve orijinal projelerde deneyelim yok. Baktılar eskisi kadar satamıyor, eski serileri yenilemeye başladılar şimdi de. Battlefield da bunun laciverti. 0 yaratıcılık sadece ticari amaçlı her sene alan bir kitle var nasıl olsa diye çıkarılan oyunlar. İkisine de kuruş kazandırmam.
  • Call of Duty: Black Ops Cold War Electric Boogaloo Mason's Revenge 27
  • Activision serverlari ve eslesme sistemini degistirip,gelistirmedigi surece adini degistir degistir cikar oyunlari ne fark eder
  • Peki Victor reznov da bizi görecek mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben cod Modern warfare oyununu çok beğendim umarım oynanış mekanikleri ona benzer daha ağır ve tok , geniş haritalı ve oyunculu bir cod görürüz. (BF fanıyım çünkü:))
  • Buda reboot olur modern warfare gibi kesin gene Activision 10 yıl daha bu 2 seriyi yapar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • COD MW son yıllarda çıkmış en sağlam COD olmuş. Oynanış olsun, grafikler olsun. Activision çok iyi optimize ediyor. Tek kusuru çok fazla güncelleme geliyor oyuna.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • isim çok uzun

• Acaba remake yapacaklar da aynı ismi kullanmayalım kıçına "cold war" takalım diye mi düşündüler? Umarım remake dir. bıktım treyarch ın içi boş cod'larından. Bo1 den sonra bozdular zaten.

• İlk iki black ops oyunu hem hikaye olarak hem de multiplayer olarak çok başaralı oyunlardı. Diğer iki oyunsa deli saçması, birer sirk oyunlarıydı. İlk iki oyunu güzel yapan unsur soğuk savaş döneminin işleniyor oluşuydu. Eğer ilk oyunun ağırlığında bir oyun yapacaklarsa bu sene de cod bizi mutlu edecek demektir. Ayrıca cod'un bu seneki oyunu modern warfare'e bir fps oyununa gelebilecek birçok yenilik gelmişken bazı arkadaşların ne yeniliği beklediğini ben şahsen anlayamadım. Yani bir fps oyunu bu, ne yapsınlar daha fazla ?

• @katsaay yorumuna tamamen katılıyorum.
  • Amerikayı kurtarıyoruz beyler çok orjinal bir fikir değilmi her zamanki gibi

• Menendez de olacak mi acaba, vietnam savasi doneminde silah tuccarligi yapiyordu yanlis hatirlamiyorsam. Makarov fani cok ama bana gore arka plan hikayesi ve karakteriyle Menendez serinin en iyi kotu adamiydi. Isim de uzun olmus ya.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hikaye modu en azından 10 saat olsa süper olur. :)

• Cod1-2 tadını istiyorum. Mwnin içinden geçtiler
  • O isim neymiş öyle ya. Gene bir remake tarzı olacak gibi.

• quote:

Orjinalden alıntı: Source

Hikaye modu en azından 10 saat olsa süper olur. :)

On saat boyunca kim savaşı anlatacak bir oyun yapabilir ki? Ayrıca Cod gibi oyunlar 10 saat boyunca aşırı sıkar. Arcade FPS bile değil. 10 Saat boyunca zamanın yavaşlamasını ve yavaşlayan zaman ile birlikte şıkısıkıdıjdıj yapmak istemem şahsen.
  • Cod mw 2019 a benzerse alınır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.