Şimdi Ara

inXile Entertainment Bir Sonraki RPG Oyununda Unreal Engine 5'i Kullanacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
39
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    inXile Entertainment'ın bir sonraki projesi AAA rol yapma oyunu ve stüdyo bu projede yeni duyurulan Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanacak.

Belirtilene göre oyun hakkında daha fazla şey duymak için bir süre beklememiz gerekecek. Stüdyonun şu anki ana odağı Wasteland 3'ü bitirip planlanan çıkış tarihinde oyunculara sunmak.

Torment: Tides of Numenera, Wasteland ve Bard's Tale oyunları ile tanınan rol yapma oyunları konusunda uzman inXile Entertainment 2018'de Microsoft'un bünyesine dahil oldu. Stüdyonun yeni oyunu Wasteland 3 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 28 Ağustos'ta çıkacak. 

• Frostbite engine ile kıyaslamak için bugün battlefield 1’i kurcaladım. Ue5, 8k textureler ve global illumination ile çok büyük fark atacak frostbite’a

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Frostbite‘in güncellemis versiyonunu görmedik yeni nesil oyunlari bekliyelim

• En sevdiğim oyun firması,sabırsızlıkla bekliyorum yeni oyunlarını.
  • Bu açıklamaya göre temmuzdaki Microsoft özel sunumunda en fazla kısa bir trailer göreceğiz o :) Merakla bekliyorum.
  • Ninja Theory, Obsidian ve bu firmanın Microsoft desteğiyle nasıl oyunlar çıkaracaklarını merak ediyorum. Umarım efsane RPG oyunları görürüz.

• @wassupplaying katılıyorum sana ben de büyük meraktayım. Ayrıca playground games'in yaptığı yeni fable oyununu da merakla bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.