Şimdi Ara

Mafia II ve Mafia III Definitive Edition Çıktı, Mafia 1 Remake 28 Ağustos'ta Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition bugün itibarıyla PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirdi ve Mafia 1'in remake'i Mafia: Definitive Edition 28 Ağustos'ta çıkacak.

Mafia II: Definitive Edition Steam'de orijinal oyunun sahiplerine ücretsiz. Mafia III: Definitive Edition ise tüm platformlarda orijinal oyunun sahiplerine ücretsiz.

Mafia: Trilogy içerisinde üç oyunu içeriyor. Her bir oyun tek olarak da satılıyor.

PlayStation Store Mafia: Trilogy -- 374,00 TL
    PlayStation Store Mafia: Definitive Edition -- ?
    PlayStation Store Mafia II: Definitive Edition -- 199,00 TL
    PlayStation Store Mafia III: Definitive Edition -- 199,00 TL
    Xbox Store Mafia: Trilogy -- 374,00 TL
    Xbox Store Mafia: Definitive Edition -- 259,00 TL
    Xbox Store Mafia II: Definitive Edition -- 199,00 TL
    Xbox Store Mafia III: Definitive Edition -- 199,00 TL
    Steam Store Mafia: Definitive Edition -- 259,00 TL
    Steam Store Mafia II: Definitive Edition -- 199,00 TL
    Steam Store Mafia III: Definitive Edition -- 199,00 TL

Mafia III'ün oyun motorunu kullanan Mafia: Definitive Edition genişletilmiş hikayesi ve yenilenmiş oynanışı ile tamamen yeniden yapım. Daha fazla bilgi 6 Haziran'da PC Gaming Show etkinliğinde paylaşılacak.

Mafia II: Definitive Edition HD remastered ve Mafia III: Definitive Edition ise ana oyun ve tüm indirilebilir içeriklerle birlikte aynı oyun.

Üç oyunun da fragmanını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz. Ekran görüntülerine buradaki haberden göz atabilirsiniz.

• fiyatlar muazzam yeni cıkan aaa oyunlar mı bunlar bu fiyatlar nedir ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • fiyata gel bune be mafia 1 sadece iyi yeni yapildigi icin 150 100 tl verilir ama 2 3 cü oyuna para vermem degişen bişey yok ve steam niye gelmedi kardeşim mafia 2 ve 3 var bi updet le onlarida yenile sana para filan yok 2k games
  • Fiyatlara gel şaka gibi
  • oyunu steamden ön sipariş edebiliyoruz ama listede Türkiye yok anlamadım
  • O kadar beklettiler gelen videoya bak... Bi oynanış göstereydiniz 1. oyundan.

• Mafia Remake kabul edilebilir bir fiyatta. Malum, oyun remake. Fiyat gayet kabul edilebilir seviyede. Neden fazla dediniz anlamadım. 2. ve 3. oyunu ayrı alırsanız fazla gibi gözüküyor. Ama 3'lü paketi alırsanız gayet iyi fiyata geliyor.

• Hassstır lan fiyata bak yürüyün gidin işinize be

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • steam Mafia III: Definitive Edition gelmiş bana bide Mafia II: Definitive'i satın aldığınızda ayrıca ücretsiz olarak Mafia II'yi (Klasik) alırsınız.diyor anlamadim ne demek istedigini
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

steam Mafia III: Definitive Edition gelmiş bana bide Mafia II: Definitive'i satın aldığınızda ayrıca ücretsiz olarak Mafia II'yi (Klasik) alırsınız.diyor anlamadim ne demek istedigini

Yeni sürümünü beğenmezsen eski sürümüde yanında geliyor.

• 1. Oyun dışında soygun resmen
  • bende mafia 2 var ama de gelmemiş bana

• Mafia II: Definitive Edition -- 199,00 TL
    Mafia III: Definitive Edition -- 199,00 TL

bunlara para verilmez ayni oyun

• steam mafia 2 ve 3 olanlarda yeni sürümler bedava veriliyor beklemedeyim mafia 2 yi
  • Mafia 1’i alacağım sadece güzel bir nostalji olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya körüm ya da o fiyatta değecek ahım şahım bir fark yok. Sadece 1. oyunun remake iyi olsun yeter benim için bu tarz bir soyguna 5 kuruş para verilmez.

• bende mafia 1 merak ediyorum nasil olmuş diye gerci hangar13 var mafia 3 gördük işallah mafia 1 iyi cikartilar gerci epicde kupon var onla birlikde ilerde 190tl aliriz mafia 1ama ilk önce oynaniş ve grafikleri görmek lazim
  • Fiyatlar çok pahalı es geçiyorum .
  • Psn'de 1 yok hala.

• Mafia'nın gameplayi gelmeyecek mi yani bugün?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.