Şimdi Ara

Apple’dan daha büyük ekranlı iPad ve iPad mini geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Çinli analist Ming-Chi Kuo yatırımcılara Apple'ın iki yeni iPad üzerinde çalıştığını söyledi. Şirketin piyasaya sürmeyi planladığı ilk ürün 10.2 inç iPad'in yerini alacak uygun fiyatlı bir tablet olacak.

Ayrıca Bkz.Realme'nin yeni uygun fiyatlı kablosuz kulaklığı ortaya çıktı

Kuo, cihazdaki ana değişikliğin ekran boyutunun 10.8 inç'e yükseltilmesi olacağını söylüyor. Paneli ise GIS tedarik edecek. Bu iş birliği Çinli üreticinin gelirine önemli ölçüde katkıda bulunacak. Zira uygun fiyatlı modeller toplam iPad satışlarının %60-70'ini oluşturuyor.

iPhone SE strateji izlenecek

Tablet güçlü bir işlemci ve düşük fiyat etiketi ile çıkış yapacak. Yani Apple burada iPhone SE stratejisine bağlı kalacak. Yeni iPad'in 2020'nin ikinci yarısında tanıtılması bekleniyor.

Apple'ın çıkarmayı planladığı ikinci cihaz 9 inç ekran, daha ince çerçeveler, Touch ID yerine Face ID sensörü ve yeni bir işlemciyle güncellenmiş iPad mini olacak. Kuo bu tabletin 2021'in ilk yarısında lanse edilmesinin muhtemel olduğunu düşünüyor.

Kaynak:https://www.macrumors.com/2020/05/14/kuo-apple-glasses-2022-new-ipads-2020

• Daha büyük iPad mi?
    iPad özelliği olan Televizyon çıkarıyorlar yani.
    Televizyon almayız artık iPad o işi de görecek anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 15 Mayıs 2020; 15:16:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maximus8282 M kullanıcısına yanıt
    Mevcut ipad 10.2 çerçeveleri incelterek 11 çıkabilir

• blank42 kullanıcısına yanıt
    Benim aklıma 15-20 gibi rakamlarlar geldi, ondan öyle dedim. 😄

• blank42 kullanıcısına yanıt
    Benim aklıma 15-20 gibi rakamlarlar geldi, ondan öyle dedim. 😄

• Şu anki iPad Mini boyutunda ama daha ince çerçeveli ve dolayısıyla daha büyük ekranlı bir iPad gelirse süper olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende öyle bişey bekliyorum ama galaxy tab s5e den memnunum.

• Fiyat önemli. Adamlar fiyat konusunda uçmuşlar ya. Yap 5kya kalem ve klavyesiyle alabileceğimiz güzel tasarımlı bir ipad alalım. Gidiyor ip7 işlemcisini içeren ipad 7 'nin 128 gbliğine 3500 istiyor.

• iPad Mini çercevesiz gelirse olur bu iş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung tab s5e yada yeni çıkan kalemlisi gelirse tavsiye ederim. O kadar para vermeye değmez.

• Umarım base line modeli içindir.
  • şuan 2018 ince çerçeveli 12,9 ipad pro kullanıyorum biraz daha büyük olsa hayır demem şahsen :) zaten 11 inç alanlar hep pişman oldu.

• Skywaterr S kullanıcısına yanıt
    350 dolar fiyatına göre çok iyi bi tanede devlete alınca öyle oluyo

• Bir adet 7.nesil almayı planlıyordum ihtiyacım da var açıkçası ,beklemeli miyim? <br />Mevcut 7.nesilin fiyatıyla kıyaslarsak benzer bir fiyat mı yoksa üstü mü olur sizce?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.