Şimdi Ara

Microsoft, geliştiriciler için Windows 10 Mayıs Güncellemesi'ni yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft, büyük Windows 10 Mayıs 2020 güncellemesini kademeli olarak kullanıma sunmaya başladı. Şirket bugün resmi SDK'yı yayınladı ve güncelleme, MSDN portalındaki geliştiriciler için kullanılabilir hale geldi.

Ayrıca Bkz.Sony açıkladı: PlayStation 5, COVID-19'a rağmen bu yıl piyasaya sürülecek

28 Mayıs'a tüm kullanıcılara sunulacak

Birçok kaynağa göre, Windows 10 Mayıs Güncellemesi bugün herkes için yayınlanmış olmalıydı. Ancak Microsoft, işletim sistemindeki güvenlik açıklarını düzeltmek için çıkış tarihini biraz erteledi. Tabii ki COVID-19 pandemisi nedeniyle Microsoft çalışanlarının büyük bir çoğunluğunun evden mesai yapması da bunun nedenlerinden biri ve şirket güncellemeyi genel kullanıma sunmakta aceleci davranmıyor.

Windows 10 Mayıs 2020 güncellemesi herkes için kullanılabilir hale gelir gelmez, Microsoft eski günlerde olduğu gibi bu güncellemeyi PC'ye kurması için kullanıcılara dayatmada bulunmayacak. Güncelleme, istenildiği takdirde yüklenmek üzere Windows Update kısmında görünecek. Güncellemeyi göz ardı ederseniz, kullanılan sürüm desteği bitene kadar işletim sisteminizin otomatik olarak güncellenmeyeceğini de belirtelim. Güncellemenin tüm kullanıcılara sunulacağı tarihin ise 28 Mayıs olacağı belirtiliyor.

Kaynak:https://www.neowin.net/news/the-windows-10-version-2004-sdk-is-now-generally-available

• Hardware-Accelerated GPU Scheduling geliyor beni en çok o heyecanlandırıyor.

• nedir bu hocam
  • Sevdiğim özellik olan "Kolay tarihleri kullanın" özelliği gitmiş. Özellikte bug da yoktu ama kaldırılmış. Galiba sonraki Windows'larda da göremeyeceğiz bu güzel özelliği.

• keşke google kaldırırmasyadı çok güzel olurdu

• HDD kullanımına bir çözüm olacağını okumuştum. İnşallah öyle olur. Herkesin SSD'si olmayabiliyor.

• Saytomo S kullanıcısına yanıt
    Ne konuda bir sıkıntı vardı?
    Acaba aynı sorunu bende mi yaşıyorum diye soruyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Furkooo85 kullanıcısına yanıt
    O neydi ki?

• WDDM 2.7 ve DX12Ultimate geliyor 2004 sürümü ile muhteşem olacak.
  • merhaba..
    midemi bulandiran i$letim sistemi..yazdigi kodlari aylarca düzeltemeyen embesil sistem..

• indirme %100 yükleniyor %100 oluyor. Sonra indirme %0 oluyor tekrar indirme %100 yükleme %100 oluyor sonra tekrar başa sarıyor. Bu yüzden hem işlemci hem net boşa çalışıyor :)Varmı çözümü ?
  • Videolarda çok ciddi bir fark yaratacak mı? Bilgim yok açıklarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fhrstw -- 15 Mayıs 2020; 5:46:35 >
  • Microsoft, başarısızlığı kabul edip mesela Win20 diye bir OS çıkarsa daha çok kullanıcı kazanır.

• En son ne zaman muhteşem olmuştu kardiş?

• bize ne zaman geliyor ?
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarın ilk açıldığında disk kullanımının %100 olması sorunu. Tabi bir süre sonra düzeliyor fakat yine de sorun.
  • evet kaldırırmasaydı benimde işime yarardı google

• windows update bende çalışıyor hiç sorun yok güncelerken<br />çünkü windows 10 2004 de geçtim hiç sorunla karışlaşmadım<br />28 mayısta bu güncelme nasıl olcak windows 10 da

• Bence window 10 28 mayısta sorunlar olmasın lütfen 2004 de sorun almadım

• creation tool'a 28 mayısta direk gelecek mi bakalım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.