Şimdi Ara

## Nvidia'nın Forceware 94.24 WHQL Sürücüleri Hazır ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Nvidia'nın Forceware 94.24 WHQL Sürücüleri Hazır ##

Bu aralar özellikle GeForce 8 serisi ve Windows Vista'ya odaklanan Nvidia, Windows XP ve GeForce 7 kullanıcılarını da unutmuş değil. Kullanıma sunulan WHQL sertifikalı yeni Forceware 94.24 sürücüleri özellikle Nvidia'nın giriş seviyesinde piyasaya yeni sürdüğü GeForce 7200GS modelini destek sağlamakla birlikte GeForce 7 serisine yönelik olarak performans artışı ve bazı oyunlara yönelik iyileştirmeler getirdiği da ifade ediliyor. Sürüm notlarından yeni sürüclerin yenilikleri hakkında daha fazla bilgi alınabilir.

GeForce 7 serisi ve Windows XP için hazırlanan yeni sürücülerin çoklu dil desteğine sahip olan versiyonu 58.7MB, İngilizce versiyonu ise 40.7MB büyüklüğünde. Yeni sürücleri indirmek ve daha fazla bilgi almak için ilgili adres,
    http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_94.24.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 18 Mayıs 2007; 15:47:12 >

• çok teşekkürler hocam
  • deneyen varmı carbonda fark yaptımı
  • ge force 6 serisinde fark yapio mu acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackF!Re

deneyen varmı carbonda fark yaptımı
    quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

Yalnız şimdiden uyarayım, NFS 10: Carbon'daki düşük fps sorununu çözmüyor. Çünkü bu sorun Nvidia sürücüsünden değil oyunu yetiştirebilmek için optimizasyon yapmayan EA Games'ten kaynaklanıyor.
  • Artık şu optimizasyon olayından sıkılmaya başladım..Dünya'da pc daha çok satılıyor ama tüm oyunlar PS/Xbox/Wii için çıkıyor sonra bunlarıda adam akıllı optimize edemiyorlar ne bu ya 2'de 1 driver mı beklicez kocası evden kaçmış yeni gelin gibi gözümüz nvidia camında..
  • çok iyiydi
    quote:

Orjinalden alıntı: erowerlord

Artık şu optimizasyon olayından sıkılmaya başladım..Dünya'da pc daha çok satılıyor ama tüm oyunlar PS/Xbox/Wii için çıkıyor sonra bunlarıda adam akıllı optimize edemiyorlar ne bu ya 2'de 1 driver mı beklicez kocası evden kaçmış yeni gelin gibi gözümüz nvidia camında..

• fx 57 ilk defa geç kaldı
    http://forum.donanimhaber.com/m_14330869/tm.htm

ben indirdim o konudan nerdeyse sadece cod2 oynuyorum ama biraz daha iyi sanki 93,71 den
  • Directx 10'da nasıl bir etki yapacak acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: COrleone[TUR]

fx 57 ilk defa geç kaldı
    http://forum.donanimhaber.com/m_14330869/tm.htm

ben indirdim o konudan nerdeyse sadece cod2 oynuyorum ama biraz daha iyi sanki 93,71 den

Oda insan

• quote:

Orjinalden alıntı: blackrewolf

Directx 10'da nasıl bir etki yapacak acaba?

Hiçbir etki yapmayacak. DX10 kartlar için değil bu sürücü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.