Şimdi Ara

PS Store'da yeni indirim dönemi başladı: RDR 2'de büyük indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
2.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• PlayStation Store'da bugün itibarıyla iki farklı kampanya start verdi. "Uzatılmış Oyun" ve "70 TL'den ucuz" başlıklı kampanyalarda dikkat çeken birçok indirim bulunuyor. Son yılların popüler birçok oyunu uygun fiyatlarla satılıyor.

Rockstar'ın popüler oyunu Red Dead Redemption 2, PS Store'da bugüne kadarki en düşük fiyatına gerilemiş durumda. Special Edition versiyonunu 134 TL'ye satın alabiliyorsunuz. Hala oynamamış olanlar için bu karantina günlerinde iyi fırsat denilebilir. Oyunun yüksek fiyatı nedeniyle ülkemizde birçok oyunsever buna benzer iyi bir indirim bekliyordu.

Yeni kampanyalar yaklaşık iki hafta sürecek ve 28 Mayıs'ta TSİ 02.00'da sona erecek. Uzatılmış Oyun kampanyasının PS Store sayfası için buraya, 70 TL'den ucuz oyunlar kampanyasının sayfası için ise buraya tıklayabilirsiniz. Aşağıda dikkat çeken bazı oyunları listeledik.

• Red Dead Redemption 2: Special Edition -- 134,00 TL

• The Witcher 3: Wild Hunt GOTY Edition -- 64,00 TL

• The Sims 4 Deluxe Party Edition -- 69,00 TL

• The Crew 2 Standard Edition -- 64,00 TL

• Assassin's Creed Odyssey Gold Edition -- 179,00 TL

• Batman Arkham Collection -- 84,00 TL

• Diablo III: Eternal Collection -- 76,20 TL

• Watch Dogs 2 Deluxe Edition -- 84,00 TL

• Star Wars Battlefront Ultimate Sürümü -- 22,00 TL

• Far Cry 5 + Far Cry New Dawn Complete Edition -- 134,00 TL

• Far Cry 4 + Far Cry Primal Paketi -- 79,00 TL

• Doom + Wolfenstein II Bundle -- 114,00 TL

• Need for Speed (2016) + Need for Speed Rivals -- 39,00 TL

• Dying Light -- 64,00 TL

• NBA 2K20 -- 22,00 TL

• Assassin's Creed Unity -- 49,00 TL

• Battlefield 1 Devrim -- 71,70 TL

• Dragon Age: Inquisition Deluxe Sürümü -- 36,00 TL

• LIMBO ve INSIDE Bundle -- 36,00 TL

• Elite Dangerous -- 39,00 TL

• The Evil Within -- 33,60 TL

• Mad Max -- 49,00 TL

• Mass Effect: Andromeda Standard Recruit Edition -- 22,00 TL

• A Hat in Time -- 62,72 TL

• Amnesia: Collection -- 18,00 TL

Kaynak:https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-EXTENDEDPLAY/
    Kaynak:https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-GAMESUNDER15/

• Sony Türkiye'yi tebrik ederim Rdr 2 indirimi gerçekten iyi, bu oyunu alın aylarca oynayın.

• Gamepass ile ücretsiz rdr2 :)

• Nba 2k 20 almayan varsa alaın, 20 liraya bedava, ve çok iyi oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaomss kullanıcısına yanıt
    Evet ama suresi belli degil. GTA5 gibi sonradan cekilme ihtimali var bunu unutmamak gerek.

• Playstpre diye okudum pc ye alıcaktım rdr yi kalbim hızlandı ve sonradan playstation yazısını gördüm teşekkürler dünya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22 liraya steam sürümünü alıyorduk Witcher'ın. Ama yine de TR PS Store'u göz önüne alınca fena olmayan indirimler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yacatisma

Evet ama suresi belli degil. GTA5 gibi sonradan cekilme ihtimali var bunu unutmamak gerek.
    Tam süresini bilmiyorum ama gta v uzun bir süre kaldı. Hikayeyi rahat rahat bitirmeye yeter de artar bence. Kaldı ki red dead online pekte esprisi olmayan bişi. O yüzden multiplayer için tutmakta çok mantıklı değil

• RDR2 ilaçlanmadan PC'de bu fiyatları göremicez heralde. Special Edition hem de.

• Gamze pass üyelerine buna çok sevinecek.

• Tekrar indiirm dedikleri oyunlara bakınca gamepass’in ne karar büyük bi nimet olduğunu anladım çoğunu 6tlye oynadık

• fiyaları çok begendim ya hemen sepete ekliyim
  • XBOX da gamepass ile ücretsiz oynuyoruz biz :)

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    İyi de onu birkaç aya kaldıracaklar gamepass’den Psn store’da sınırsız olarak alabiliyorsun 🙋🏻‍♂️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 14 Mayıs 2020; 13:6:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Gamepass ile ücretsiz rdr2 :)
    Kısa süreliğine ücretsiz hiç beklenmedik bir anda elinden geri alıyorlar ((:

• Peki Ps4 Special edition da Türkçe alt yazı seçeneği var mı??

• RDR2 ultimate 159tl verdim yakın zamanda.
    Star wars ve way out için EA pass alıp 25 liraya bir ay oynayabilirsiniz. Star wars tan emin değilim ama way out kesin var pass'te kısa oyun 40 tl verme boşuna.
    Anthem sakın ha uzak dur.
    MASS effect 3 için MASS DEFECT veya MESS Effect demek daha doğru olur serinin en kötü oyunu uzak dur.
    NBA 2020 oyun kötü ama 22 liraya pas geçecek kadar kötü değil al dursun pişman olursun ileride.
    Diğer exclusive oyunları oynamasıysanız(XBOX SAHİBİ OLUP BURAYA SAÇMA SAPAN YORUMLAR YAZAN ARKADAŞLAR BİR SONRAKİ CÜMLEYE ATLAYABİLİRLER) God of War 64 liraya güzel fiyat yakın zamanda ultimate dürümü o fiyata düşmüştü o zaman aldım başka exclusive var mı indirimde hatırlamıyorum.
    Undertale her faninin oynaması gereken bir oyun ama pahalı 25 haziran Steam yaz indirimi başlıyor 9 liraya düşer büyük ihtimal.
    Under Control alabilirsin Platformer seviyorsan 13 TL.
    Control alma bence fiyat çok geldi bana seneye 64 liraya alırsın.
    Shooter looter seviyorsan division güzel oyun ben full sürümü 64 liraya aldım diye hatırlıyorum arkadaşınla çok zevk alırsın ama level kasarken çok insana rastlamadım Avrupa serverında haberin olsun.
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu herkese iyi karantinalar.

• zaomss kullanıcısına yanıt
    "Game Pass" ile derken o kısmı neden atlıyorsunuz ki? Sanki para vermiyorsunuz 😄 Abonelik sistemi ile istediğin oyunu oynayabilirsin ama sahip olamazsın, yaptığın abonelik sayısı kadar sahipsindir.

Bu arada pc kullanıcısıyım he.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLasTeaR -- 14 Mayıs 2020; 18:35:5 >
  • BLasTeaR kullanıcısına yanıt
    Bir kısmı atlamadım ki. Sene 2020 gamepassın ücretli olduğunu bilmeyen var mıdır sanmıyorum. Multiplayer bazlı olsa neyse de, hikaye odaklı bir oyuna sahip olmanın bir mantığını göremiyorum şahsım adına. Hikaye bittikten sonra bakmayacağım zaten

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.