Şimdi Ara

Unreal Engine 5 Oyun Motoru PS5 Teknoloji Demosu ile Birlikte Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Epic Games, yeni nesil oyun motoru Unreal Engine 5'i resmi olarak duyurdu.

2021'in başlarında ön izleme olarak ulaşılabilir olacak. Tam sürümü 2021'in sonlarında çıkacak. Yeni nesil konsollar (PlayStation 5 Xbox Series X), mevcut nesil konsollar (PlayStation 4, Xbox One, Switch) ve PC, Mac, iOS ve Android platformlarını tamamen destekleyecek.

Bununla birlikte Unreal Engine 5'in PlayStation 5 üzerinde gerçek zamanlı olarak çalışan teknoloji demosu gösterildi.

Epic Games baş teknoloji sorumlusu Kim Libreri tarafından belirtilene göre "Bu tamamen oynanabilir bir demo. Kayıt cihazını PlayStation 5 geliştirme kitine taktık ve HDMI'dan çıkan sinyali kaydettik. Yani tamamen canlı, tekrar oynanabilir ve her oynadığınızda birazcık farklı olan bir demo."

Epic Games yeni nesilde film CG ve gerçek hayata denk fotogerçekçiliğe ulaşmayı hedeflediklerini belirtti. 

PlayStation 5 teknoloji demosunu ve oyun motorunun genel özelliklerinin tanıtıldığı videoyu aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

• Olağanüstü gözüküyor. Hele o ses dinamiklerini duyunca "OHA LAN OHA" dedim. O ne lan öyle. Şu kalite de bir Tomb Raider oyunu oynayabilseydim keşke.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • teknoloji demosu güzel kandırmaca zira ue4 de muhteşem bir demo ile duyurulmuştu gel gelelim o performansın %70ini verebilecek çok nadir bir kaç firma çıktı onun dışında ue kullanabilen doğru dürüst firma yok hiç heyecanlandırmadı.

• Hassikumee

• he şöyle... böyle şeylerle gelin bize. çok iyi görünüyor.

• Yalanmı gerçekmi bilmem ama ps5 excleri bu seviyede olacaktır ama 30 fps rtx kapatınca 60 olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 13 Mayıs 2020; 18:37:56 >
  • Cryengine bunu beğendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UE4 de buna benzer şölen gibi gösterilmişti. Demo da köklemek kolay da iş tam oyuna gelince göremiyoruz hiçbirini.

• Unreal engine 5 motoru ile yeni Mortal Kombat veya Injustice görmek çok isterim.
  • PS5 ile CGI kalitesi yakalanmış. 3. parti firma bunu yapabiliyorsa Exclusive oyunlar iyice uçar.
  • Adamlar teknoloji demosu diye bildiğin Tomb Raider yapmışlar Şaka bir yana da, UE 4’te böyle etkileyici bir demo ile duyurulmuştu ama çoğu firma tam kapasite de kullanmayı başaramadı. Umarım yeni nesilde bu durum değişir.

• ue4 demosuna en çok yaklaşan oyun uncharted 4 idi. bakalım bu sefer daha hızlı o deneyime erişebiliriz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suspiriorum -- 13 Mayıs 2020; 18:47:37 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • allah belalarını versinler game fest diyorlar anca konusma vr salak saçma dislike attim geçtim

• Görsellik olarak çok da fark yok gibi geldi bana UC4 grafikleri gibi.

• Demo bildiğin Rise of the Tomb Raider olmuş.
  • Doku kalitesi ve ışıklandırma muhteşem.

• Nedense hiç heyecanlanmadım

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 1000$ ve onun vergileri + iyi bir T.V hazır mı arkadaşlar?

Oyun paralarını daha saymadım.

• Xbox oyun stüdyoları Unreal Engine kullanıyor. Muhtemelen bu görüntüleri bol bol Xbox'da göreceğiz.

Compulsion Games
    Double Fine
    inXile
    Ninja Theory
    Mojang
    Obsidian
    Playground Games (rumored)
    Rare
    The Coalition
    The Initiative
    Undead Labs
    XGS Publishing
  • Running on PlayStation 5
    Ağlayın beyler

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.