Şimdi Ara

NBA 2K20 PlayStation Store ve Xbox Store'da %95 İndirimde

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
88
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2K, NBA 2K20'nin PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarına %95 oranında indirim yaptı.

PlayStation Store'da 22,00 TL ve Xbox Store'da 20,00 TL'den satışta.

İndirim 21 Mayıs'a kadar geçerli.

Xbox One versiyonu aynı zamanda Xbox Game Pass'e de dahil.

Switch ve PC versiyonlarında şimdilik bir indirim görünmüyor. Nintendo eShop'ta $59.99 ve Steam'de 249,00 TL.

• şu oyunun meta puanının 1 olmasını açıklayabilecek birileri var mıdır? tam heveslendim basket oyunu oynayacağız diye bir baktım kullanıcı 1. heves kursağımda kaldı arkadaş

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bilmiyorum degermi steamda o fiyattan satïlsa almam .hem sevmiyorum hemde bu son NBA oyunlarını çok görmüyorlar alınca iş bitmiyor felan deniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bilmiyorum degermi steamda o fiyattan satïlsa almam .hem sevmiyorum hemde bu son NBA oyunlarını çok görmüyorlar alınca iş bitmiyor felan deniyor
    Muhtemelen multiplayer kısımlarında herşey için ekstra para istediği içindir.
  • 1.hikayeli my career oynamk icin online olmaniz lazim bunun icin ps plus olacak

2.online olduktan sonra her sey icin para karakter ozellestirme vs

user score 0 sa bilinki bu oyun cöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam sürümü niye indirime girmedi onu anlamadım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu adamlar şaka maka basketten soğuttular ha beni :) NBA 99'dan başlar serüvenim.. 2k lar EA Nba lar falan ne varsa 16-17 yılda oynadım oynarım ama son 3-4 yıldır yüzüne bile bakamaz oldum. Rekabetin olmaması bu gibi durumlara ortam hazırlıyor işte.. Bak WWE ne halde bak NBA ne halde, kör topal Futbol ilerliyor ya dur bakalım..
  • PlayStationstore da 22 TL'ye NBA oyunu bulmusuz ona bile bıdı bıdı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.