Şimdi Ara

appcompat.txt hatası??????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
27.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar limewire proyu uzun bir zamandan beri kullanıyordum fakat geçenlerde açmayı denedigimde hata raporunda ''C:\Documents and Settings\User Name\3c8c_appcompat.txt'' adlı dosyada hata oluştugunu söyledi.İnternetten de araştırdım biraz ama bi sonuç bulamadım.Cevaplarsanız sevinirim..SAYGILAR..

• HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{C7291310-3C8C-11D4-8111-00500487B1C5}

sanırım cevap burda...

Windows uyumluluk sorunu ve winamp ya da başka bir müzik çalarken oluşmuş olabilir... ayrıca porgram files bulaşmış olabilir.Virüs taramasından geçirmekte fayda var.
  • yalnız bende HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{C7291310-3C8C-11D4-8111-00500487B1C5} adında bir bölüm yok..Ayrıca bilgisayarımı güncellenmiş kaspersky proyla tarattım hiç bir virüs çıkmadı.Yardım ve Destek bölümünü de açamıyorum sistem geri yükleme yapmak istedim ama olmuyor.Ccleaner adında bir programla artık verileri sildigim için oldu sanırım ama hala çözemedim...
  • maalesef bilgisayarınıza sasser virüsü bulaşmışhttp://download.microsoft.com/download/e/9/c/e9c6bd56-6e09-4913-9669-8a9678051477/WindowsXP-KB835732-x86-TRK.EXE bu programı indirin bilgisayarınıza kurun sorun geçer
  • C:\DOCUME~1\YALNZK~1\LOCALS~1\Temp\ecb6_appcompat.txt nazaman internet açtığım zamam bu hara raporu veriyor lütfen yardımcı olun
  • bu hataya birçok yerde rastlıyorum oyun oynarken neroyu açarken winanp vs neden acaba bir kerde sorun olmasın
  • Sorunu Cözdüm sizlerle paylaşmak isterim sorunu olan larında burdan faydalan malarını isterim teşekürler şimdiden umarım arkadaş ların işine yarıcak bu sorun
    ilk önce vericem 2 program la halle de bilirler ben öyle hallettim vericem 2 porgram la nette kolay lıklada bula bilirler ve ayrıca format falan kesin cözüm degil buyrun vericem 2 programı indirin
    yazıyorum

Kaspersky Anti-Virus 7.0

SUPERAntiSpyware Free Edition

ilk önce kasypersk kurup pc taratın ister 30 deneme sürümü yani güncelleme kesin yapın ve iyice pc tarattık tan sonra bittikten sonra yani verdim bu ilinci olan SUPERAntiSpyware Free Edition
    bunlanda pc taratıp temiz leyin bu bi tür solucan disk solucanı yani yazılım gibi bişe kurulan program ları engelli yor ve dikkat edin yuklediniz oyunda sonra ssetup yada exe se fark etme diyelim örnek kamara yuklediniz yada erhangi bi setup lu ve sahatin orda micrsoft yeni donanım bulundu diye yazı cıkcak ve bu hızla iler liyor iptal etme şansınız yok arkadaşlar o yuzden kurdunuz bir program ı ii takip edin dedim cıkarsa yapıcanız iki şey var verdim porgram ları sirasıyla yapım Umarum .Foruma faydam olur sadece bu sorun icin uye oldum burdaki herkeze yardım ve aynı sorunla karşılaşıcak arkadaş lara bana göre kesin cözüm ve engelleyn şimdi program acılı yor denedim hata raporu göndermi yor yani sorunsuz calışı yor şimdi kafam rahat

• sqol süpersin

• bir Çözüm Yolu daha Offline Update 6.0 indir gezginler sitesinden ve bilgisayarına kur çalıştır gerisi ona bırak otomatik eksik dll. her türlü bilgisayarı engelleyecek duvarları eksik programları yukler ve bilgisayarınız düzenli çalışma moduna girer ve artık hata almaazsınız bunu yapdıkdan sonra eminimki sorununuz kalmıcakdır eger sorun dewam ederse bir msj bırakın yeterki ;)
  • deadrising 2 ve dead ısland adlı oyunları yükledim oyuna girerken siyah ekran ardında hata raporu gönder/gönderme çıkıo yardım edermsiniz
  • dead ısland ve dead risin2 adlı oyunları yükledim fakat oyuna girerken siyah ekran ardındanda hata raporu gönder/gönderme çıkıyor yardım edin lütfen !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ashabım

Sorunu Cözdüm sizlerle paylaşmak isterim sorunu olan larında burdan faydalan malarını isterim teşekürler şimdiden umarım arkadaş ların işine yarıcak bu sorun
    ilk önce vericem 2 program la halle de bilirler ben öyle hallettim vericem 2 porgram la nette kolay lıklada bula bilirler ve ayrıca format falan kesin cözüm degil buyrun vericem 2 programı indirin
    yazıyorum

Kaspersky Anti-Virus 7.0

SUPERAntiSpyware Free Edition

ilk önce kasypersk kurup pc taratın ister 30 deneme sürümü yani güncelleme kesin yapın ve iyice pc tarattık tan sonra bittikten sonra yani verdim bu ilinci olan SUPERAntiSpyware Free Edition
    bunlanda pc taratıp temiz leyin bu bi tür solucan disk solucanı yani yazılım gibi bişe kurulan program ları engelli yor ve dikkat edin yuklediniz oyunda sonra ssetup yada exe se fark etme diyelim örnek kamara yuklediniz yada erhangi bi setup lu ve sahatin orda micrsoft yeni donanım bulundu diye yazı cıkcak ve bu hızla iler liyor iptal etme şansınız yok arkadaşlar o yuzden kurdunuz bir program ı ii takip edin dedim cıkarsa yapıcanız iki şey var verdim porgram ları sirasıyla yapım Umarum .Foruma faydam olur sadece bu sorun icin uye oldum burdaki herkeze yardım ve aynı sorunla karşılaşıcak arkadaş lara bana göre kesin cözüm ve engelleyn şimdi program acılı yor denedim hata raporu göndermi yor yani sorunsuz calışı yor şimdi kafam rahat

Çok saol ashabım Senin dediğin "SUPERAntiSpyware Free Edition" programı indirdim.Bütün exe,dll hataları silindi çok teşekkür ederim.

• Merhaba arkadaşlar bende Need for Speed WORLD adlı oyunu orjinal sitesi olan ea gamesden yükledim oyun indi kurdum fakat açtıktan 3 sn sonra siya ekranda "C~DOCUME~1MuTTiLOCALS~1Temp4f7_appcompat.txt" adlı bir hata raporu ilen karşılaşıyorum acil yardım edin !!
  • ashabım nickli arkadaş detaylı olarak anlatmış çözümü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.