Şimdi Ara

Wuhan’daki herkese 10 gün içinde koronavirüs testi yapılacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yeni tip koronavirüsün ortaya çıktığı Çin’in Wuhan kentinde yaklaşık 3 ay süren karantina uygulaması geçtiğimiz ay kaldırılmıştı. Wuhan'da yurt içi temaslı yeni vakaların görülmesiyle birlikte toplu test kararı alındı.

Ayrıca Bkz.POCO F2 Pro tanıtıldı! POCO F2 Pro fiyatı ve özellikleri

Çin’de Pazartesi günü 17 yeni vaka görüldü. İkinci dalga oluşmasını engellemek için önümüzdeki 10 gün içinde Wuhan nüfusunun tamamına (11 milyon kişi) koronavirüs testi yapacak. Testin nükleik asit testi olacağı belirtiliyor.

Çin’in Shulan şehri 2. dalganın merkezi olabilir

Çin’in kuzeyinde yer alan Shulan şehrinde 11 yeni vaka tespit edildi. Yeni vakalar, 2. dalga endişesi doğurdu. Shulan şehri Çin’in Kuzey Kore ve Rusya sınırındaki Jilin eyaletinde yer alıyor. Şehirde bu hafta itibariyle sokağa çıkma yasağı uygulanmaya başlandı. Şehre giriş çıkışlar kapatıldı. Yerel yönetim, yayılmayı kontrol etmek için en katı tedbirleri uyguluyor.

Kaynak:https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-china-wuhan/chinas-wuhan-plans-city-wide-testing-for-coronavirus-over-period-of-10-days-sources-idUSKBN22N24F

• İlk önce doğru verileri versinler, işleri güçleri yalan.

• 10 günde tüm wuhan mı . Biz 10 günde 10 kişiye yapamıyoruz adamlara bak.
  • serkandemir993 kullanıcısına yanıt
    10 günde 300 bin - 400 bin kişiye test yapabiliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Elektrikliarabasever

10 günde 300 bin - 400 bin kişiye test yapabiliyoruz
    eee . Adamlar tüm Wuhan diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkandemir993

eee . Adamlar tüm Wuhan diyor

Alıntıları Göster
    Size kalsa burda 10 günde 10 insanı test ediyorlar orda komünizm var milleti eve tıkıp teker teker kapıya gelir sürüntü örneği alacaklar...
  • serkandemir993 kullanıcısına yanıt
    Peşpeşe iki habere girdim, iki haberde de boş bir yorumla karşılaştım. Birine ağzının payı verilmiş. Bu arkadaş da muhtemelen prim kasıcılardan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.