Şimdi Ara

Nintendo Switch satışları hız kesmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Piyasaya çıktığı ilk dönemde rakip konsollar kadar işlevsel ve güçlü olmadığı için eleştiri yağmuruna tutulan Nintendo Switch, adeta eleştirilere cevap verircesine satışlarını arttırıyor. Nintendo Switch Lite ile birlikte seri rekor rakamlara ulaştı.

Nintendo Switch ne kadar sattı?

Hem tablet şeklinde elde oynanabilen hem de istasyona yerleştirilerek harici ekrana görüntü verebilen Nintendo Switch, firmanın dikkat çekici oyun takviyesi ile birlikte bir anda ibreyi tersine çevirdi.

Ayrıca Bkz.Zoom önemli bir blok zinciri girişimini satın aldı

Oyuncular tarafından hızlı benimsenen Nintendo Switch haliyle hızlı bir yükseliş içerisine girdi. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Nintendo Switch Lite mini el konsolu ile birlikte 2019 yılın toplamda 21.03 milyon satış ile kapattı.

Nintendo Switch serisinin toplam satış rakamı ise 55.77 milyon adede ulaşmış durumda. Bu rakam ile SNES, N64, GameCube ve Wii U konsollarını geride bırakmış oldu. Nintendo bir süre daha mevcut konsolları ile devam edeceği için Nintendo Switch serisi 80 milyon civarına kadar tırmanabilir.

Konsolların satışını arttırması yazılım tarafına da yansıyor. Yazılım satışları önceki yıla oranla yüzde 42.3 artış göstererek 168.72 milyon birime ulaştı. Böylece kümülatif olarak 356.24 milyon birim satılmış oldu. Oyunlar arasında Animal Crossing: New Horizons başta olmak üzere popüler yapımlar ilgi görmeye devam ediyor.

Kaynak:https://www.techpowerup.com/266807/nintendo-switch-sales-surge-surpassing-snes-n64-gamecube-wii-u

• Bu alet neden satıyor bilen var mı 15 yıldır konsolcuyum hala aklım almıyor Nintendonun başarısına.

Gerçi sony nin psp yi terk etmesi Nintendoya her zaman yaramıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    Hem TV'ye bağlanıyor ve hem de gameboy gibi kullanabiliyorsun diye.
    Ayrıca Nintendo'nun özel oyunları.
    Mario, Pokemon, Zelda dünya çapında çok popüler.

• Herşey grafik değil arkadaşlar bir şans verirseniz bağımlısı olursunuz diye söylüycem ama bu fiyatlarla salın bence

• Sony nin vizyonerliği. El konsolunu bitirdiler. Destek sıfır. Nintendo ders verdi sony ye. Böyle yapılır diye.

• Sony bu başarıyı umarım görür ve ders alır vita 2 yi çıkarır umarım kullanıcıları illa benim ürünlerimi kullanacaksınız diye zorlamayınca el konsolunun ne kadar satabileceğini de görmüş olduk Vita da böyle olabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Bu alet neden satıyor bilen var mı 15 yıldır konsolcuyum hala aklım almıyor Nintendonun başarısına.

el konsolunun babasi nintendo zaten. sony filan asiri tecrubesiz bu alanda.

keza sirf el konsolu degil oyun konusunda da dunyadaki en tecrubeli firma nintento'dur.

nintendo exclusive oyunlarinin cogu tam bir game design sanat eseri. hardcore gamer kitle inanilmaz seyler kaciyorlar. farkinda degiller. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 9 Mayıs 2020; 14:42:32 >
  • Gözümde gram değeri olmayan konsol nasıl zevk alıyorlar mario dan falan hala anlamış değilim.

• Dr.Danger kullanıcısına yanıt
    sıcarken dark soulsda oynayabılıyorsun.
    yada trende otobüsde

• animal crossing çıktığında merak edip bakmıştım da, 30fpsde oynatıyormuş. kalsın.
  • Ama hocam mario,animal crossing çocuk işi. Nasıl eğlenebiliyor insanlar anlamıyorum. NASIL EĞLENEBİLİRSİNİZ! EĞLENMEYİN! WİTCHER 3 OYNAYIN OYUN GÖRÜN

Nintendo Switch satışları hız kesmiyor
  • Dr.Danger kullanıcısına yanıt
    Senin bir şeye deger vermiyor oluşun o şeyi değersiz kılmaz. Bence gayet iyi bir konsol. Mario, Zelda vs. de gayet eğlenceli ve zevkli oyunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Bu alet neden satıyor bilen var mı 15 yıldır konsolcuyum hala aklım almıyor Nintendonun başarısına.

Ben sadece Pokemon oyunları için aldım.
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Gözümde,gözümde,gözümde,gözümde.....
    Yani bana göre değersiz dedim başkaları sevmiş ki alet 50 milyon sattı ama bir şey değişmez bana göre değersiz.

• japon dan korkulur tekel oldu mu organlarını bile alır. Alternatifi şart

• swat882 kullanıcısına yanıt
    Bu konsolun oyunlarına vereceğim parayla gider Pc toplarım yanına da Playstation veya Xbox çekerim mümkün değil yanaşmam ben bu konsola.

• Oyunları pahalı ve indirim olmuyor.

• Çok başarılı bir cihaz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.