Şimdi Ara

Remedy Alan Wake'in 10. Yıl Dönümünü Kutlamaya Hazırlanıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Remedy Entertainment, Alan Wake'in 10. yıl dönümünü canlı yayın ve diğer birkaç güzel şeyle kutlamaya hazırlanıyor. Daha fazla bilgi önümüzdeki hafta içinde paylaşılacak.

Belirtilene göre geçmiş anılacak. Yeni bir duyuru planlanmıyor.

Aksiyon macera hayatta kalma oyunu Alan Wake ilk olarak 14 Mayıs 2010'da Xbox 360 için çıktı. Ardından 16 Şubat 2012'de PC'ye geldi. Remedy Entertainment, Alan Wake ve Alan Wake's American Nightmare yayıncılık haklarını Microsoft'tan geri aldı. Devam oyunu veya remaster ihtimali hala var. Contradiction Films, Alan Wake'i temel alan live-action televizyon dizisi üzerinde çalışıyor.

• Bence yenisini yapıyorlar

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şu oyun sadece Xbox'a çıksa alıveririm bir tane. Yapın bi Alan Wake 2, Max Payne 4.
  • Firmalar böyle şeyleri önceden açıklayıp oyuncuları boş yere umutlandırmadığında çok hoşuma gidiyor. Daha önce de E3 öncesi Rocksteady yapmıştı benzer bir şey.
  • şu oyunda ne abartıldı ama be
  • Ağızda öyle bir tat bıraktı ki.. Bak gene oynayasım geldi :) Harbi ha.. 4-5 yıl olmuştur tekrar oynamayalı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

şu oyunda ne abartıldı ama be

Abartılacak kadar var emin ol.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oynadığım en iyi oyunlar dan biri umarım 2 duyurulur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan control oynuyorum adamlar metroidvania tarzına çok güzel bir heyecan getirmişler. Klasik remedy aksiyonu ile çok güzel harmanlamışlar. Mutlaka oynayın derim. Sırada Quantum Break var.
  • Alan Wake - Quantum Break - Control aynı evrende geçen oyunlar, aralarında önemli bağlantılar var. Üç oyunu da mutlaka oynayın.
  • Bende Quantum Break'i az önce bitirdim. Xbox'a bence bu nesilde özel olarak çıkarılmış en iyi oyun. Muhteşem bir hikaye ve sunum, karakterler zaten bilindik insanlar. Control kadar karmakarışık bir hikayesi yok özellikle her yerde bulunan hikaye ile alakalı şeyleri okuduğunuz zaman ve diziyi de kesintisiz izlediğiniz zaman taşlar yerine oturuyor. Kesinlikle türkçe yaması da varken oynamanızı öneririm. Dizi olayı bazı kişilere antipatik gelebilir ama kalitesiz değil kesinlikle. Xbox tarafında PS exclusive leri ile kapışabilecek kalitede hikayeli bir oyun yok diyordum kendi kendime ama varmış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.