En İyi Honda Servisi Sizce Hangisi?
151 Cevap32381 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

25 Mesaj
1 Ağustos 2007; 10:59:10 

quote:

Orjinalden alıntı: ozguragacik

Tek bir seferden istatistik yapamayız diye düşünüyorum. Sen gidersin herhangi bir servise çok iyi hizmet alırsın orası senin için en iyi yer olur, sonraki gidişlerinde yapılan hataları anlayışla karşılarsın çünkü önemli olan aldığın ilk intibadır. Benim ilk deneyimim kötü oldu ama yine de önceki mailimde dediğim gibi her servisin ufak tefek, kendine özgü sorunları ve avantajları var. Kimbilir belki diğer servislerde olmayan kaliteli bir işlemin faydasını görürüm.

Dostum ben hatadan bahsetmemiştim zaten. Hata elde olmayan, istenmeyen bir sonuçtur, farkedilir edilmez düzeltilir, özür dilenir ve bir şekilde telafi edilip gönül alınır. Senin arabayı inceleyip farketmen beklenmez.

Neyin hata neyin ihmal olduğunu sanırım sen de anlıyorsun yazdıkların doğrultusunda:

quote:

Nedir bu lakayitlik, bu vurdum duymazlık anlamıyorum.
Şimdilik aracımı o servise bir daha götürmeyi düşünmüyorum.
[

35 Mesaj
1 Ağustos 2007; 12:22:54 

Ben nasıl böyle bir hata yaptım Tanrım.... Forumun bu kısmını okumadan götürüp arabamı Damlaya bıraktım. (Arka tampon park yerinde biri tarafından vurulup kaçılmış.) Damla hakkında bu okuduklarımdan sonra zaman geçmez. Cuma günü arabayı verecekler ama umarım hayal kırıklığı yaşamam. Bir daha forumu hatim etmeden asla.

168 Mesaj
2 Ağustos 2007; 13:56:18 

Korkma arkadaşım, kötü bir şey olacağını zannetmiyorum. Seonuçlarını paylaşırsın bizlerle.

quote:

Orjinalden alıntı: hgursac

Ben nasıl böyle bir hata yaptım Tanrım.... Forumun bu kısmını okumadan götürüp arabamı Damlaya bıraktım. (Arka tampon park yerinde biri tarafından vurulup kaçılmış.) Damla hakkında bu okuduklarımdan sonra zaman geçmez. Cuma günü arabayı verecekler ama umarım hayal kırıklığı yaşamam. Bir daha forumu hatim etmeden asla.

168 Mesaj
2 Ağustos 2007; 13:58:56 

Bu arada ilk yıllık bakımımı Ayışığı'nda yaptırdım :D Sadece yağ, su ve ufak tefek şeyler değiştiği için bir yorum yazamayacağım. 116 YTL tuttu.

35 Mesaj
6 Ağustos 2007; 9:11:20 

[font="Verdana"]Sevgili Dostlar; aracım çıktı sonuçları paylaşmak istedim. İşçilik için söyleyecek birşey yok. Gayet temiz olmuş. Nitekim tampon değişti ve boyandı. Sağ arka stop lambası değişti. Bagaj kapağının ucunda 2 cm.lik bir kısım düzeltildi ve boyandı. Buraya kadar sorun yok. Ancak tabiki anlamakta zorlandığım şeyler var. Arabam çıktımı , nezaman çıkacak diye siz deli gibi peşlerine düşmek durumundasınız, kimse sizi aramıyor. Birde aradığınızda şu gün bir arayın bakalım diyorlar, bu enteresan.

Birde fatura enteresan tabiiki. Parça: 312 YTL, İşçilik: 560YTL, +KDV = 1.029 YTL
Özetle şunu söylüyorum. Garanti kapsamı dışında bir şey için öldüm Allah ben resmi servise gitmem. Bunu özel bir servisede yada kaportacıda ben hepsi dahil; 400-500 YTL'ye yaptırırdım. Kasko var diye sesim çıkmadı ama olacak şey değil. Hepinizin bilgisine sunuyorum. Sevgilerimle.

5648 Mesaj
6 Ağustos 2007; 11:34:46 

arkadaşlar daha önce en iyi servis park en kötüsü cem diye yazmıştım bu tabiki benim şahsi fikrimdi çünki cem de başım ağrımıştı ama geçenlerde kasko yu yaptırdığım arkadaşımla konuşurken arabanı cem e gönder onlar istanbul un en iyi servisi seçildiler altın madalyaları var dedi o zaman kötü işçiliği bana denk geldi herhalde honda nın bir bildiği vardır en iyi servis seçmekle bilginiz olsun

G.S

815 Mesaj
15 Ağustos 2007; 15:58:38 

efe ankara

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Eylül 2007; 21:48:52 

serviste iyi bir usta arkadaşın varsa dayı oğlu falan en ii servis odur diğer servisleri iyi bilirim hiçbişey garantiye girmez 16 jant takma o bozulur bu kopar garanti dışı kalır ama kendileri 18 jantı dayanınca baya bi güzel oldıu eewt dışarda 150ytl aynı parçayı bulursun haha hayır orjinal ekipman efem 600ytl bizde ben garantiyle işimolmaz ustam var serviste arabadan parçabile çalarlar aman aman

99 Mesaj
2 Eylül 2007; 22:20:23 

araci aLdigim yer oLan anadoLu yakasindaki honda ayisigi pLazada yaptiriyorum hep bakimini ve gercekten cok iLgiLeniyorLar sagoLsunLar, tasindikLari pLazada gercekten daha iyi oLmus eskisinin biraz daha asagisinda. Arabanizi asagiya bakima aLdikLarinda ne yaptikLarini an ve an, yukardan tvde izLeyebiLiyorsunuz buda ufak ama guzeL bir ayrinti, diger servisLerde varmi onuda cok biLmiyorum beLki onceden dikkat etmemisimdir, soyLedikLeri zamanda arabayi hazir aLiyorsunuz hatta geneLde soyLenenden biLe once aLdim diyebiLirim. kisaca ayisigi pLazadan memnunum bu arada akLima geLmisken ufak bir not daha, turkiyenin en geLismis yeni LaserLi rot-baLans cihazina sahipLer dedikLerine gore :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLex20* -- 2 Eylül 2007; 22:24:39 >

39 Mesaj
3 Eylül 2007; 12:06:14 

ya abi servis denince aklıma geldi, aracın 100000bakımı geliyor sorduk 600ytl civarı dedi
ya arabayı satacam 8bin km içinde yada triger kayısını kendim degistirecem nasıl degiştirilir bu meret bisiklette zinciri iyi degiştirirdim hee

2004 Civic LS Gümüş Gri

3309 Mesaj
3 Eylül 2007; 15:34:42 

ankarada 1.altan honda ve 2.tunalı otomotiv var.Özel servis forever

Gigabyte p55US3L rev2,I5 750,2X2 Kingston DDR3 1333 CL7,Akasa x4,Gigabyte GTX 480,Creative xfi music edition,Xilence 1000w,CoolerMaster haf 932,Philips 8694,PS3

363 Mesaj
4 Eylül 2007; 11:14:41 

istanbulda cem ve çiftkurtlar... cem zaten 1. secilmis 2005 civic i ordan almıstık(cem den)ellerinde siyah 2008 civic elegance kalmadığı için çiftkurlara gittik gayet güzel...

JaN

963 Mesaj
4 Eylül 2007; 16:11:29 

quote:

Orjinalden alıntı: barisdragon

ankarada 1.altan honda ve 2.tunalı otomotiv var.Özel servis forever

+ Altan'da Kadir Usta. Şeker gibi adam diyordum; meğer soy adı da Şekerci imiş

HONDA ACCORD EXECUTIVE 2008

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Eylül 2007; 21:31:27 

servisler çok kazık

2216 Mesaj
7 Eylül 2007; 2:29:56 

BEN YENİ CİVİC SİS FARI VE XENON FAR İÇİN EN UYGUN FİYATI ESK HONDA UFUKTAN ALMIŞTIM TÜM BAYİİLERİ ARADIM HALDE HER BAYİİYE UĞRADIĞIMDADA ARABAYI İÇ DIŞ YIKARLAR...ÇALIŞANLARIDA İYİ SERVİSTEKİLERİN TABİ İÇLERİNDE 1,2 TANE BOZUKTA ÇIKABİLİR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre000 -- 7 Eylül 2007; 2:31:18 >

"Bizim milletimiz, vatanı için, hürriyeti ve egemenliği için fedakar bir halktır."
..Türk Tek Başına bir Kuvvettir.Azmini Ve İradesini Kanından Alır..

84 Mesaj
9 Eylül 2007; 17:08:57 

ben muğla bodrumdayım.
yakında bir 2007 crv almaya niyetim var.
servis olarak,
sizce izmir çamkıran'a mı gideyim , yoksa bodrumdaki özerlere mi ?
izmirde de ara sıra işim oluyor , servis için izmire kadar gitmeye değermi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vdrturkiye -- 9 Eylül 2007; 17:09:49 >

119 Mesaj
10 Eylül 2007; 21:04:15 

Merhaba,

Damlaya nereden gittim bilmiyorum :( Benim koltuklarıda rezil etmişlerdi ve test amaçlı 30km yapılmıştı nasıl test ise??? Arka tamponum değişti, fakat tamponun sol alt tarafında eğrilik vardı, tekrar servise götürdüm 2 gün sonra aldım yine aynıydı, önümüzdeki hafta 3. ye gidecem. Bu arada park sensörlerim saçma sapan çalışmaya başladı. Yani biryeri yapalım derken diğer tarafı bozuyorlar. Tamponun boyasıda evlere şenlik üzerine boya atılırken yapışmış bir sürü toz zerreciği var. Bunun üzerine Honda merkeze şikayet ettim.
Sağ ön camda bulunan plastik parça çıkıyordu, ilkinde çift taraflı bantla yapıştırmaya çalıştılar, ikinicisinde klips taktılar, üçüncüsünde başka bi klips taktılar, dördüncüsünde nihayet parça değiştirildi.
En son sol ön cam kapanırken takılıyordu, tamponla birlikte onuda söyledim, kapının içini söküp bakmamışlar dahi, oldu dediler, birkaç kez kapatıp açtım, çalışıyordu, eve dönerken yine takılmaya başladı bende o sinirle karşıya geçip Çiftkurtlara gitti, kaydırıcı sprey sıktılar eğer, devam ederse camı değiştireceklerini söylediler. Bunun üzerinden 2800km geçti camda tık yok.

Malesef Anadolu yakasında ve evime yakın diye tercih ettiğim Damla, profesyonellikten uzak bir servis.
Slm.

quote:

Foruma yoğunluktan iki haftadır giremedim. En son aracımı boya koruma yapmak üzere Damla'ya bıraktığımı söylemiştim. Bırakmaz olaydım! Akşam arabamı almak üzere hanımla birlikte servise gittik. Ben belgeleri imzalarken eşim arabaya bakıyordu, beni yanına çağırdı ve bir de ne göreyim, arabanın tampon çizik. Bu ne diye sordum, önce biri zaten çizikti dedi. Ben ısrar edince arabada çizik olmadığına başka biri "pasta cila sırasında boya atmıştır" dedi, bir başkası "biz çizsek hemen kapatırdık zaten" dedi.Cumartesi akşam saati olduğu için herkes çıkmak üzereydi ben de fazla üstlerine gitmedim. Bunların yanısıra bir de ustalar yağlı elleriyle arabanın bazı kısımlarında simsiyah leke bırakmışlar. Servisten sinirli bir şekilde çıktıktan sonra gözüm km ye takıldı. Verirken baktığım km ile o anki arasında 43 km fark vardı. Yolun sağına çektim hemen, 50 mt gerideki servise gittim, durumu söyledim inanmadılar ve yanıma km ye bakmak için bir usta verdiler. Usta baktı km ye ve telefon açtı, sonra telefonu bana uzattı, servis müşteri temsilcilerinden biri pazartesi gelmemi istedi. Pazartesi gittim, yetkili araca baktı ve "size koltuk koruma yapalım, bir de tampona rötüş yapalım bizden olsun" dedi.
Nedir bu lakayitlik, bu vurdum duymazlık anlamıyorum.
Şimdilik aracımı o servise bir daha götürmeyi düşünmüyorum.

Civic Sedan Elegance Otm. Bej

3401 Mesaj
11 Eylül 2007; 6:16:29 

HATAY'da el mahkum tek bir resmi servis var. Özel servis hiç araştırmadım AMA sanırım yoktur. Yedek parça fiyatları zaten ilden ile değişmez, sabittir. Burada farkı yaratan işçilik kalitesi ve ücreti oluyor. Abartı diyebileceğim bir işçilik ücreti alınmadı şu ana kadar. Garanti süresi dolana kadar her 6 ayda bir mutlaka ararlardı: "Aracınızın bakım zamanı geldi" diye. Pek sallamazdım gerçi ama yine de en azından yağ değişimi yapılsın diye götürürdüm Hondamı. Garanti süresi geçen Aralık'da doldu. En son Ocak ayında götürmüştüm, yağ değişimi yapılmıştı. 8 aydır hiç aramadılar, gücendim doğrusu .

20 Mesaj
12 Eylül 2007; 14:35:45 

YAZEKS bir kere gittim memnun kaldım.

1732 Mesaj
15 Eylül 2007; 23:54:00 

hepsi aynıdır bence 13binde cıvıc aldım eskikasa 2006 mod 20bin bakım 329ytl 30bin bakım 190ytl verilen hediyeler hep aynı aynı 2 lamba reflektör çopçü hırkası 40bin bakımda 370 e yakınmış garantiye hiç bişe girmez ne sordusum kıvırttılar taksim yazeks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gacara_53 -- 15 Eylül 2007; 23:56:25 >

1732 Mesaj
16 Eylül 2007; 0:02:56 

hondanın el kitabında herşey yaziyor kaçta ne bakımı o parçaları alacaksın gidip ustana yaptıracaksın neservisi ordakilerin birbirinden haberi yokyahu hava filtresi yağ f vs vs her 10bin bakımda fuzuli verilen 150 ytl sonra garantiye bişey girmez bütün servisler aynıdır kötü kullanımdan debriyaj biter oda zaten garantı dışı ee ne bozacak bu araba en ii araba garantisiz olanıdır

1 Mesaj
20 Aralık 2008; 19:48:44 

süper servis, bostancı'da sevtaş oto'da (575 77 00 - 575 77 64)
eksik ekspertiz ve şişirme iş ise göztepe ada oto'da.

2563 Mesaj
20 Aralık 2008; 21:33:48 

istanbuldaki tüm servisler hakkında küçük büyük bir ton şikayet duydum.
Özellikle Marmara Honda dan şikayet aradım yok.. Çok ilgililer.. Tavsiye ederim.

562 Mesaj
23 Aralık 2008; 15:02:38 

Damla

17 Mesaj
26 Aralık 2008; 21:23:59 

Damlayı bir arkadaşım tavsiyesiyle gittim araç aldım almaz olaydım. Navigasyon taktırdım. Sorunlar çıktı bişeyi halledemediler. Hiç ilgilenmediler beni hasta ettiler. En sonunda binbir uğraşla paramı geri aldım. 10 kere gittim geldim şunu söyleyebilirim biz sizi ararız diye 10 kere söylediler bir kere bile aramadılar. İlgisiz ve küçük servis bana göre en son gidilecek servis.

Şimdi Altunizade Ayışığına gidiyorum ilk defa bukadar ilgili bir servis gördüm. Arıyorlar ve ilgileniyorlar, büyük ve kaliteli bir servis.
Ben şu anda memnunum.

Varlığımın Kıymetini bilmeyeni yokluğumla terbiye ederim.

2416 Mesaj
17 Ocak 2009; 11:42:54 

anadolu yakası için e5 göztepe köprüsünde özel ada honda servisi var ben memnunum kendilerinden.

"Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak onları , korkundan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor.."

Dükkan: http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=75200

265 Mesaj
17 Ocak 2009; 11:57:37 

hocam ayışında mı calısıyorsun??? ben hayatımda o ayısıgı kadar ahlaksız tıcaret yapan adamlar gormedım... arkadaslar gelın arabanızın ben parasını vereyım gıdın baska yerde yaptırın ama o ayısıgına gıtmeyın..

quote:

Orjinalden alıntı: LİTEON

Arkadaşlar anadolu yakasın da ayışığı ından başka tanımam

anadalu yakası honda plaza ayışığı

Vayy bee neredeyse 10 yıl olmuş DH uyeligim.. :)

2416 Mesaj
17 Ocak 2009; 12:28:32 

ben ayışıgından 2.el araç aldım bana herşeyi tam ,bakımları tam 5.000 km sonra bakım var dendi..Özel servisime gittigimde yag su bilimum şeyler eksik takviye edildi çalışmayan elektirik lambaları yapıldı.ön frenler bitikdi yenilendi velhasıl ben 500 ytl ek bakım yaptım..

2.el araba tabiki eksik gedik olur ama bana hiç sorun yok benzin koy git denmesi üzdü..Yani satıncaya kadar mantıgını ben sevmem ben zaten aracı begenip geldim alma niyetim var sen bana söyle şu kadar da masraf çıkacak diye ..

Servisine gitmedim hiç ama teyb çalışmıyordu yanmış çıkışları son anda arkadaş farkına vardı da bedavaya yaptırdık onlara yoksa oda bize giriyordu..İnsan hiç yapmazmı ne kadarlık zaman alırki koskoca plaza bayi bide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW 528 -- 17 Ocak 2009; 12:25:50 >

"Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak onları , korkundan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor.."

Dükkan: http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=75200

946 Mesaj
17 Ocak 2009; 16:42:33 

selam arkadaşlar bende dün itibariyle vw boradan 2003 honda crv terfi ettim aranpza böylelikle karıştımbenden önceki sahibi ankarada bar hondaya gidiyormuş bende orayamı gideyim yoksa başka bir özel servisemi teşekkürler

519 Mesaj
17 Ocak 2009; 17:56:34 

Kesinlikle Eskişehir Ufuk HONDA.Ödülleri.

Müşteri Hizmetleri Ödülü

Satış Ödülü

BQ

En İyi Gelişim Ödülü

Müşteri Memnuniyeti Ödülü

Servis Ödülü

Servis Danışmanlığı Ödülü

Yatırım Ödülü

Yedek Parça Ödülü

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP-230 NM Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

871 Mesaj
18 Ocak 2009; 12:06:00 

cennette

ERKUT honda özel servis

klima taktırdım memnunum

orda süper işçiliği olan bir usta var.
çok beğendim bakımada gidicem.
fiyat hakkında bilgim yok
ama yetkili servisten iyidir tahminimce.

yetkili servisler kazıktır arkadaşlar yeni hondası olanlara lafım yok garanti olayından ötürü.
parası çok olan gider.

192 Mesaj
19 Ocak 2009; 13:02:45 

Benim aracım 2005 makyajlı civic arkadaşlar.Garantisi bittiği için yetkili servislere adım atmam.biçok servis dolaştım hepsinin eksik bir yanı var.Eksikleri artılarından daha fazla.o yüzden özel servise gidiyorum.garantisi biten arkadşlara tavsiyem istanbul güngörende Toyotronic-Mithat Usta var.Honda ve Toyota servisi kendisi.Japonyadan toyota fabrikasından kurslar almış,Türkiye çapında birçok birincilik ödülü var.Ama en önemlisi hem usta hemde esnaf.Aracınızı gözü kapalı teslim edebilirsiniz.bende tavsiye üzerine gittim,ilk gittiğimde "usta arabanınbütün filtrelerini bujilerini vs. değiştir dedim.senin paran çok herhalde dedi.önce bakıcaz eğer gerekiyorsa değiştircez dedi ve değiştirmedi."işte böyle bir esnaf Mithat Usta.-http://toyotronic.com/index.php.

2457 Mesaj
19 Ocak 2009; 13:33:23 

uzun vadede lazım olabilecek bir bilgi.bu zamanda bu şekilde düşünen esnaf kaldımı demeden de geçemedim. müşterisine özen ve önemi veren parasını kendi cebinde değilde lazım olduğu kadar hakkı kadar para kazanmayı hedef çizen bilgili esnaf hep kazanır.

tşkler .

@ HONDA CiviC 2008 Premium Gümüş
@ Canon PowerShot S5 IS
@ HP PAVILION DV5-1240ET Notebook
@ AirTies RT-211 ADSL Modem
@ LOGITEC Z5500
@ AKVARİST GXDXH:120X50X80 CM
@ Samsung Galaxy S4

871 Mesaj
20 Ocak 2009; 22:41:35 

quote:

Orjinalden alıntı: advancedmobile

Benim aracım 2005 makyajlı civic arkadaşlar.Garantisi bittiği için yetkili servislere adım atmam.biçok servis dolaştım hepsinin eksik bir yanı var.Eksikleri artılarından daha fazla.o yüzden özel servise gidiyorum.garantisi biten arkadşlara tavsiyem istanbul güngörende Toyotronic-Mithat Usta var.Honda ve Toyota servisi kendisi.Japonyadan toyota fabrikasından kurslar almış,Türkiye çapında birçok birincilik ödülü var.Ama en önemlisi hem usta hemde esnaf.Aracınızı gözü kapalı teslim edebilirsiniz.bende tavsiye üzerine gittim,ilk gittiğimde "usta arabanınbütün filtrelerini bujilerini vs. değiştir dedim.senin paran çok herhalde dedi.önce bakıcaz eğer gerekiyorsa değiştircez dedi ve değiştirmedi."işte böyle bir esnaf Mithat Usta.-http://toyotronic.com/index.php.

nerde bu servis kardeş

2335 Mesaj
21 Ocak 2009; 0:28:53 

parayı verince bütün honda servisleri mükemmeldir
servis parayı alıp arabanızı bozacak hali yok neyse
bakım programı aynen uygular bundan süpheniz olmasın
honda yansanayi parça asla kullanmaz ve gereksiz
parça değiştirmez bazan biz müşteriler agresif oluruz
en iyiyi biz biliriz tavırlarıyla servise çamur atıp
servisteki yapılacak bakımı 3 4 ustayı dolaşarak
yaptırırız ucuz diye yan sanayi balatayı alıp 5bin
km sonra disk'ide yeriz
ben bilirimmm benbiliriiiimmm

2 Mesaj
21 Ocak 2009; 13:25:37 

ben 10 senedir honda kullanmaktayim ve arabalarımı düzenli olarak yetkili servise goturmekteydim. bir arkadasimin tavsiyesi uzerine MASLAK ATATÜRK SANAYİ SİTESİNDEKİ 1. KISIM NO.335 teki BİRLİK OTO honda özel servine gitmeye basladim , 2 tecrübeli ustanin calistiği ve bizzat arablari kendilerinin yaptigi yanlarinda işçi çalistirmayan bir servis. tam teşekküllü servislerde alamdiğim randimani bu serviste almaktayim ve ögrendim ki 30 senelik turkiyedki ilk özel honda servisi burasiymiş. tüm honda kullanicilarina tavsiye ediyorum....

MASLAK ATATÜRK SANAYİ SİTESİNDEKİ 1. KISIM NO.335
BİRLİK OTO HONDA SERVİSİ (benzincinin arka sokağı)
ustalar: AHMET VE MUSTAFA bey..
telefon : (212) 276 20 90

606 Mesaj
21 Ocak 2009; 13:52:35 

quote:

Orjinalden alıntı: newerdais

parayı verince bütün honda servisleri mükemmeldir
servis parayı alıp arabanızı bozacak hali yok neyse
bakım programı aynen uygular bundan süpheniz olmasın
honda yansanayi parça asla kullanmaz ve gereksiz
parça değiştirmez bazan biz müşteriler agresif oluruz
en iyiyi biz biliriz tavırlarıyla servise çamur atıp
servisteki yapılacak bakımı 3 4 ustayı dolaşarak
yaptırırız ucuz diye yan sanayi balatayı alıp 5bin
km sonra disk'ide yeriz
ben bilirimmm benbiliriiiimmm

Başıma geldiği için biliyorum hepsi mükemmel değil.Ya değişmemesi gereken parçayı da değiştirdiklerini yada parça değitirmelerine rağmen aynı arızanın devam ettiğini çok gördüm.

Aşkla nefret arasında ince bir çizgi vardır.

192 Mesaj
22 Ocak 2009; 11:35:26 

quote:

Orjinalden alıntı: ayhanjan

nerde bu servis kardeş

merterden güngörene giderken stadyuma varmadan sağda hemen.linkden ulaşabilirsin açık adrese.

871 Mesaj
22 Ocak 2009; 21:39:42 

quote:

Orjinalden alıntı: advancedmobile

merterden güngörene giderken stadyuma varmadan sağda hemen.linkden ulaşabilirsin açık adrese.

linkten ulaşamıyom maalesf dostum

2335 Mesaj
22 Ocak 2009; 23:49:22 

çok iyi honda ustasını bulduk peki parçalar nerden alınacak?
servisten almayında göreyim neler çekeceğinizi servisten
alınmayan parçalar için aynı kalite vs yorumunu bakım
akabilinde yapmayın lütfen
bende servise gitmiyorum hondada 7 yıl çalışan usta aynı
zamanda arkadaşım o bile mutlaka herşeyi servisten alalım
diyor neler hava filtresi balatalar debriyaz seti tiriyer kayış
filtreler vs vs zaten yan sanayisi nekadar ucuz değermi?
benim diskler 80binde değişmesi lazım servis 380tl dedi
bosch servisinde yansanayı 2 sınıf 150tl
alırsam 20binden sonra işe yaramazlar biliyorum güya
aynısıymış

108 Mesaj
23 Ocak 2009; 0:59:58 

mutluhan ve ay ışığı ile çeşitli tecrübelerim var

Mutluhan çok büyük bir yer ama ofiste bulunan çalışan sayısı yetersiz bence nezman gitsem bekletiliyorum

servisi ise bazı bölümleri çok kötü.Servisteyken arabanın tamponunu sürtmüşler üstünü fırçayla boyamışlar.Serviste arabayı incelerken görmedim eve geldiğimde farkettim.

Ayışığı bana uzak olmasına rağmen orayı tercih etmek bence daha mantıklı

946 Mesaj
23 Ocak 2009; 20:43:47 

ankarada bar honda nasıldır giden bilen ve tavsiye eden varmıdır

97 Mesaj
24 Ocak 2009; 0:13:41 

Ankarada city ile kaza yaptık sağ kapı değişmişti.kaskodan değişti ankara Bora da.ön tamponda taş atmadan dolayı boya zarar görmüştü.sanırım badana fırçasıyla boyamışlar.ayrıca kapılarda yerine oturmadığını görünce babam çıldırmış.tekrar içeri alıp kapıları düzeltmişler fakat babam yinede beğenmeyip teslim raporuna şerhli imza atıp durumu hondaya iletmelerini söylemiş.son halinin resmini çekip honda merkezle konuşup babama size dönüp bilgi vereceğiz demişler ama ne arayan var ne soran.durumu ingilizce maille japonya honda merkeze hatta ceo ya bildireceğim bakalım o zaman ne olacak

7620 Mesaj
24 Ocak 2009; 14:15:34 

Budur:

0

Ekteki dosya (1)

KEDÜDÜR O , KEDÜ KEDÜ

2335 Mesaj
24 Ocak 2009; 15:51:12 

quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

Budur:

0

budur

871 Mesaj
25 Ocak 2009; 20:02:54 

ben bu servise ne isterse veririm..........

963 Mesaj
28 Ocak 2009; 19:49:17 

Bar Hondalar iki oldu; Hüseyin Usta'nın Bar Hondasını tavsiye ederim.
Aynı kalitede işe daha az para ödemek istersen, "Şaşmaz'daki Kadir Usta'dan şaşma" derim.

HONDA ACCORD EXECUTIVE 2008

347 Mesaj
28 Ocak 2009; 21:28:29 

Ankara'da Efe ve Bora ikiside çok kötü.Eskişehir Ufuk ve İzmit Uzuner çok iyi.

2034 Mesaj
4 Şubat 2009; 20:34:02 

Otoparktan çıkarken arabanın sol arka lastik önünü sürttüm.
Kaporta hafif içe göçtü , boyası da kalktı
Servis buna boya-rötüş yapar mı?
Değiştirmelerini istemiyorum... Nazarlık olarak kalsın ama boya sıyrıldığı için kötü gözüküyor.
Damla'dan aldım. Servis olarak yine oraya gideyim diyorum.....

74 Mesaj
11 Şubat 2009; 3:44:00 

Servis ler okuldaki fizik hocalarına benzer en iyisi bile inceden ipnetorluk vardır bence.....

Aldığımız nefesi bile geri veriyorsak demekki hiç bişey bizim değil...

2034 Mesaj
11 Şubat 2009; 11:37:23 

Ben arabayı aldığım bayi olan Damla'ya gittim.
Servis biraz küçük ama arabayı alırken de bilgi veren servis sorumlusu Uğur bey çok ilgiliydi.
Bu dedi düzeltilir ve boyanır,birşey kalmaz. Ben düzeltilmesini istemediğimi söyledim.
Rötüş için hemen ilgilenilsin diye bir arkadaşı görevlendirdi.
Benim korktuğum gibi büyük birşey değilmiş ve ücreti de yokmuş.Ufak bir bahşişle hallettik .
Bakalım 1000 km. bakımda neler olacak.

61 Mesaj
13 Şubat 2009; 17:00:53 

kardeşimde honda city var ve sol yan aynasına çarpıp kaçmışlar bu nedenlede ayna kırılmış ancak elektrik aksamı çalışıyordu. Damla Honda dış kabın değişmeyeceğini tamamının değişmesi gerektiğini bildirdi ve 360 ytl talep etti. Göztepe ikiler honda ise tamir için 40 lira yeni dış kap ile değişimde 70 liraya yapmıştır. Ben şahsen gitmedim ancak kardeşim çok nazik ve ilgili davrandıklarını söyledi.

560 Mesaj
13 Şubat 2009; 18:10:08 

10bin bakıma gideceğim arkadaşlar.İzmirdeyim terakkiyemi çamkıranamı gideyim bilemedim.terakkiye 1000bakımı için gitmiştim pekte memnun kalmadım.çamkıran biraz uzak kalıyor oturduğum ere ama gidebilirim iyi derseniz.birde 10bin bakımı ne kadar tutuyor söylerseniz iyi olur durduk yere kazıklanmayalım (:.

The Power of Dreams Honda

2034 Mesaj
23 Şubat 2009; 19:26:21 

Bugün 100 km. bakım için Damla Honda'ya gitim.
Servis sorumlusu ve çalışanları son derece ilgili davrandılar.
Servis randevusu almamama rağmen gittiğimde hemen aracımı bakıma aldılar.
Bakım boyunca arabanın başında idim. Sorular sordum,sabırla cevapladılar.
Şimdilik izlenimlerim bunlar.

8923 Mesaj
23 Şubat 2009; 20:47:56 

quote:

Orjinalden alıntı: Gilth

10bin bakıma gideceğim arkadaşlar.İzmirdeyim terakkiyemi çamkıranamı gideyim bilemedim.terakkiye 1000bakımı için gitmiştim pekte memnun kalmadım.çamkıran biraz uzak kalıyor oturduğum ere ama gidebilirim iyi derseniz.birde 10bin bakımı ne kadar tutuyor söylerseniz iyi olur durduk yere kazıklanmayalım (:.

Terakkiyi bende sevmiyorum, soğuk herifler, Çamkıran çok daha iyi, düzgün çalışıyorlar ve her isteğinizi yerine getiriyorlar, ben 10 bin bakımında 170 yerien 230 ödemiştim, (Fazladan polen filitresinide değiştirttirmiştimde) sanırım hala aynıdır 170 Tl ama polende değşirse + 70 daha

凯末尔•阿克苏耶克

30 Mesaj
5 Mart 2009; 16:26:45 

En iyi servis para lamayan servistir :)

:)(:

16 Mesaj
21 Mart 2009; 15:54:06 

İzmir
Bornova 2. Sanayi de
Özel servis
Kazım Usta
Tel: 0 532 351 14 82