Şimdi Ara

John Wick, Cumartesi günü YouTube üzerinden ücretsiz gösterilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İlki 2014 yılında beyazperdede izleyicilerle buluşan, sonrasındaki süreçte 2 devam filmi çekilen ve dördüncü filmin ise 2022 yılında vizyona girmesini beklediğimiz John Wick serisi, aksiyon severlerin izlemekten keyif aldığı yapımlar arasında yer alıyor.

Filmin yapımcısı Lionsgate ise bir süredir Lionsgate Live adı altında bir etkinlik yürütüyor. Koronavirüs salgını sebebiyle işlerini kaybeden sinema çalışanlarına yardım toplamak adına yürütülen bu etkinlikte "The Hunger Games", "Dirty Dancing", "La La Land" gibi yapımları ücretsiz olarak gösteren şirket,  9 Mayıs Cumartesi TSİ sabaha karşı 04.00’da John Wick’i yayınlayacak.

Ayrıca Bkz.RTS oyunu Ashes of Singularity: Escalation, Humble Bundle’da ücretsiz oldu

Lionsgate Movies YouTube kanalı ile Fandango Movieclips YouTube kanalı üzerinden izlenebilecek filmin gösterimi öncesi Halloween filmlerinden tanıdığımız ünlü aktris Jamie Lee Curtis’in sunuculuğunda Jown Wick serisinde yer almış aktör ve aktrislerin röportajlarına yer verilecek.

Filmin oyuncu ve yönetmenleri, söyleşi yapacak

Gösterim öncesi yapılacak söyleşiye serinin başrol oyuncusu Keanu Reeves ve 3. filmde Sofia karakterine hayat veren Halle Berry ile yönetmenler Chad Stahelski ve David Leitch ile diğer bazı oyuncular da katılacak.

Etkinlik sırasında istekli izleyiciler ise Will Rogers Derneğine para yardımında bulunabilecek.

İlgili YouTube kanallarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Lionsgate Movies YouTube kanalı

Fandango Movieclips YouTube kanalı

Kaynak:https://www.highsnobiety.com/p/john-wick-streaming-free/

• 1 adam vs 23923892893 kişi.
    Öldür öldür dur.
  • Bilgi için teşekkürler.
    Yalnız 8 mayıs Cumartesi yazılmış. 9 Mayıs olucak.
    İyi çalışmalar.

• Adam invulnerability set 1 yapmış, adam ölmüyor 1223456790 kişi öldürüyor ne kadar saçma bir film. 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkçe altyazı

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Eski kara murat filmleri gibi xD ama izlemesi keyifli:)

• greenk kullanıcısına yanıt
    Merhaba, uyarınız için teşekkürler. Hemen düzeltiyorum.

• izleme kardeş ozaman, kimse zorla izlettirmiyor ya.

adı üzerinde aksiyon filmi

• bullx kullanıcısına yanıt
    Kes! Sanamı Kaldı Abem Bana Eleştiri Yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian Insane -- 8 Mayıs 2020; 15:14:25 >
  • I
    V

• John Wick, Cumartesi günü YouTube üzerinden ücretsiz gösterilecek
  • Netflix’e gelsin , YouTube ne alaka 😀

• Ben John Wick'i eleştirebilirim ama kimse beni eleştiremez!

• White Water kullanıcısına yanıt
    Aferim atarli genc

• YouTube
  • geçen sene jw1 ve jw2 netflix'e geldiydi. jw2 biz izleyemeden geri kalktıydı belki öbür hafta da jw2'yi gösterirler.
  • White Water kullanıcısına yanıt
    Sen kimsinki seni eleştirelim haspam 😂😂😂

• Sokağa çıkma yasağında, kardeşimle birlikte evde ki projeksiyon sistemim de john wick 1-2-3 tüm seriyi arka arkaya seyrettik, benim üçüncü, kardeşimin ilk seyredişi ve hayran oldu.
    "John Wick" ve "Ip Man" film serisi arşivim de olup, defalarca seyretmekten asla bıkmayacağım sürükleyici filmler.

Bazen beynimiz bir şeye kafa yormak istemez, sadece sürüklenmek ve eğlenmek ister, işte bu tür filmler bunu sağlıyor.
    Bu filmlerden nefret edenler de var, onlara da saygı duyarım.
    Her şey de mantık arayanlar J. Wick den uzak dursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 9 Mayıs 2020; 20:54:25 >
  • izleyebilen var mı?
    denemek istedim ama sayfalarında çıkmıyor

• aksiyon sahneleri çok kötü 5 para etmez saçma sapan bir filmdi.ilkini seyrettikten sonra serini diğer filimlerini seyretmeye gerek kalmadı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.