Şimdi Ara

Vodafone dan yeni seri numaralar... Dikkat 0541 0545

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
60.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 545 li numara aldım.verdiğim herkesden aldığım tepki ''bu ne beeeeeee'' oluyo valla. berbat bi durum
    hattı aldığımda benimkiside 3 gün sonra acıldı ama ben aldğım yerle müşteri hizmetlerini birbirine düşürdüm.bi nevii cingar çıkardım yani
  • Vodafone dan Yep yeni sıfır iki yeni seri 541 ve 545...

541: Şuan sadece faturalı hatlarda kullanılabiliyor. Yani Vodafone un en karizma prefix i olacak...

Tavsiyem Voadafone hat almak isteyen arkadaşlara, sizde bu özel numaralar tükenmeden sonradan parayla bulunamayacak kadar özel numaraları ücretsiz alın.

We LOVE Vodafone

Vodafone Bursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vodafoneturkiye -- 6 Nisan 2008; 11:02:31 >

• 541 ilginç gerçekten.

Bakalım, görelim ilerleyen günlerde ne kadar yoğunlaşacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer -- 18 Mayıs 2007; 10:27:52 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satcell -- 18 Mayıs 2007; 3:00:29 >
  • Reklamları izlediniz.. Bende 541 li numara çıksa da alsam diye dört gözle bekliyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 18 Mayıs 2007; 11:01:35 >
  • çok iyi bir haber sıfır hat açısından

şuan piyasadkai hatların %90 ı önceden kullanılmış

yeni seri nolarında almanız çok iyi olacak bencede ;)
  • Valla önemsiz bence :)

0531 çıksın onu alcam ben
  • Zaten bu numara çılgınlığını anlamıyorum. Nolmuş nurama şuysa buysa. Kaç kişinin numarasını ezbere biliyorum ki. Telefonum benim yerine ezberine alıyor. Onun da pek umurunda olduğunu zannetmiyorum kolay hatırlanan numara olup olmadığının
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vodafone TR

çok iyi bir haber sıfır hat açısından

şuan piyasadkai hatların %90 ı önceden kullanılmış

yeni seri nolarında almanız çok iyi olacak bencede ;)

Kardeşim teşekkür ederim...
  • 545 güzelmiş
  • Ben bile yeni seri nulardan almayı düşünüyorum şuan zaten

sırf sıfır hat kullanmak için alacğaım haziran başı gibi kuzenim yurtdışından gleiyor o alacak onunla braber alacaz yeni seri nolardan ve sıfır hatlardan ;)
  • Beni iki gün önce 0541 li bir numara aradı. Ekranda görünce 0541 *** 19 19 diye numarayı bir an şaşırdım. Yanlış numara aramış olduğu anlaşıldı. Ama sorucaktım nerdeyse 0541 i görünce, "Ne ayaksın?" diye
  • Bugün 4 yeni faturalı hat aldım vodafone'dan.Ama 3'ü 542'li 1'i 546'lı numara verdiler. 541 ve 545'li numaraları sordum ama henüz gelmemiş.Bende gelmesini beklemedim.
  • Bugün Vodafone bayisine gidip peşin peşin anlaşıp öyle evraklarımı tamamlayıp 541 serili 5 yeni faturalı hat aldım. 0541 ... 15 15 , ... 17 17 , ... 18 18 , ... 19 19 , ... 20 20 serili numaraları aldım.Eğer özel seri numaralar almak isteyen varsa hemen acele etsin. Çoğu seri numaraları millet kapmış...
  • bende bugün 2 tane 0545 li aldım faturalı cep aile ama nedense 0541 leri bulamadım halen
  • yani abone sayısı artmış demek
  • quote:

Orjinalden alıntı: ft_fatalrhymer

yani abone sayısı artmış demek

Vodafone geleli 1 milyonu geçgin abone kazandı...
  • guzelmıs de ıste kontorlu olmaması kotu
  • kontörlüde var ama özellikle 545 serilerinin shopa git bulursun
  • 1 tane yenı vodafone aldım ama 546 lı. numarası da pek guzel degıl. vodafone kullanacagım gıbı gorunuyor ufukta agırlıklı olarak. o yuzden şöyle guzel bir 545 lı numara ıstıyorum sonu 34 34 gibi biten acaba bulabılır mıyım?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.