Şimdi Ara

Akıllı saat pazarının hakimi Apple

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Strategy Analytics, global akıllı saat sevkiyatlarına ilişkin yeni raporunu yayınladı. 2020 yılının ilk çeyreğini kapsayan veriler, koronavirüs salgınına rağmen rağmen akıllı saat pazarının %20 oranında büyüdüğünü ve sevkiyatların 13.7 milyon adede ulaştığını gösteriyor.

Ayrıca Bkz.Realme Narzo 10 serisinin yeni lansman tarihi açıklandı

Listenin ilk sırasında her zaman olduğu gibi Apple var. Şirket bu yılın ilk çeyreğinde 7.6 milyon Apple Watch satmayı başardı. Böylelikle %55 gibi yüksek bir payla pazarın hakimi oldu.

İkinci çeyrekte satışlar yavaşlayabilir

İkinci sırada ise %13.9'luk pazar payıyla Samsung yer alıyor. Güney Koreli şirketin sevkiyat rakamı 1.9 milyon adette kaldı. Geçen yılın aynı döneminde 800 bin akıllı saat satan Garmin bu yıl 1.1 milyon sevkiyat gerçekleştirerek ilk üçe girdi.

Pazarın büyümesine rağmen ikinci çeyrek için pek de pembe bir tablo çizilmiyor. Analistler devam eden koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle akıllı saat sevkiyatlarının 2020'nin ikinci çeyreğinde keskin bir şekilde yavaşlayacağı görüşünde.

• Hak ediyorlar. Android çöplerinin yanında Apple watch mercedes s class gibi.

• Apple her yerde en iyisi zaten. Telefon, tablet, akıllı saat hepsinde çok daha kullanışlı ve daha iyi tabii bir de daha uzun ömürlü.

• Apple akıllı saat ve tablette açık ara önde gidiyor her zaman.

• apple hak ediyor. bende de bir tane vardı hayrandım ben yaa. yine alacam bir tane daha
  • Aksini düşünen varmı zaten apple master race

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • apple saat ve tablette açık önde tartışmaya bile kapalıdır bu
  • apple size para mı veriyor buraya yorum yazmanız için hepsi alt alta en iyi akıllı saat apple demiş ya adamlar kare saat satıyor yuvarlak saat yapmayı becerememişler gitmiş oyuncak saat gibi kare saat yapmışlar hala en iyisi apple

Saatle alakası yok tasarımı berbat ben onu takmaya utanırım ya ciddi oyuncak çocuk saati gibi kare saat takaya utanmıyor musunuz?

Apple watch ın satmasının tek sebebi markası iphone olan apple watch alıyor iyi olduğu için falan değil saate benzemiyor bile
  • Yorum başı 5 dolar veriyor diye duymuştum Apple geçen sene. Huawei ve Samsung maaş veriyormuş ama daha az kazandırıyor totelde. Sanırım seni buluyorlar bi şekilde projemize katıl diye para lazım boş vaktim çok duy beni Apple!!!!!

• Her şeyiyle muazzam olağanüstü bir saat

• Bir de android'i de destekleyen bir saat yaptıklarını düşünün. Diğerlerini pazardan siler.

• Saat gerçekten çok iyi,bir kaç defa almaya niyetlendim ancak diğer cihazların batarya kullanım sürelerinin daha uzun olması sebebiyle benim için ikinci sırada kaldı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.