Şimdi Ara

Lenovo'nun sıra dışı tasarıma sahip oyuncu telefonunun ilk görüntüleri yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Çinli teknloji devi Lenovo'nun oyun odaklı akıllı telefon pazarına adım atmaya karar verdiğini daha önceki haberimizde sizlere duyurmuştuk. Lenovo Legion olarak anılan cihazın ilk görüntüleri internete düştü.

Ayrıca Bkz.Google, Android TV'nin ismini Google TV olarak değiştirmeyi planlyor

Yayınlanan görüntülere bakılırsa akıllı telefon benzersiz ve cesur bir tasarımla gelecek. Yan tarafında açılır-kapanır selfie kamerası olan cihazın arka panelinde ise tam ortaya konumlandırılmış iki ana kamera bulunuyor.

Yatay kullanım için tasarlandı

Telefonun yatay kullanım için tasarlandığını söyleyebilirz. Bu nedenle kameralar pek de alışık olmadığımız bir yerleşime sahip. Lenovo Legion ayrıca iki USB-C bağlantı noktası (bir yanda) ve stereo hoparlörle piyasaya sürülecek.

Oyun odaklı telefonun Snapdragon 865 yonga seti, 16 GB'a kadar LPDDR5 RAM, UFS 3.0 depolama birimi ve 144 Hz tazeleme oranı sunan bir ekranla donatılacağı bildiriliyor. Lenovo Legion'ın çıkış tarihi konusunda ise henüz bir bilgi yok.

• "sıra dışı tasarıma sahip"
    "tasarımıyla adından söz ettirecek"
    "benzersiz ve cesur bir tasarımla"

Lenovo'nun sıra dışı tasarıma sahip oyuncu telefonunun ilk görüntüleri yayınlandı

bu yorumlara böyle bir şey beklemiştim valla, o yandaki camlı yerlerin her biri ayrı dönüp istediğimiz şekilde konumlanıyor gibi düşündüm , benzersiz bir tasarım bence de

• yatay kullanim icin tasarlandi denilince aklimda n-gage efsanesi canlandi bir an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

yatay kullanim icin tasarlandi denilince aklimda n-gage efsanesi canlandi bir an
    Yandan konuşması bile şekildi be farklıydık biz 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.