Şimdi Ara

Forza Street artık Android ve iOS cihazlara indirilebiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Turn 10 Studios'un geçen ay vaat ettiği gibi, Forza Street yarış oyunu nihayet bugün mobilde piyasaya sürüldü ve şimdi haftalarca yapılan ön kayıt sonrasında Android ve iOS cihazlara indirilebilir.

Ayrıca Bkz.Qualcomm Snapdragon 875'in detayları sızdı: Adreno 660 GPU, X60 5G modem

Hediye paketi ile geldi

Forza Street'i 5 Mayıs ile 5 Haziran arasında indirenler, Founder's Pack adlı hoş bir hediye alacaklar ve bu pakette bazı oyun içi krediler ve altın ile birlikte 2017 Ford GT marka otomobil de yer alıyor. Oyundaki amaç basit, araba satın almak ve yükseltmek için yarışlarda para kazanmanız gerekiyor.

Microsoft, Forza Street ile sinematik bir yarış deneyimi ve oyuncuların oyunda ilerledikçe çözecekleri ilginç bir olaylar dizisi sunuyor. Şirket, zengin hikaye odaklı bu formatla birlikte, Forza Street'in, Asphalt 9: Legends ve Real Racing 3 gibi diğer popüler rakiplerden öne çıkmasını hedeflemiş.

• Oynanışın çok kötü olduğu söyleniyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GwynBleidd48 kullanıcısına yanıt
    Çok kötü bile yetersiz kalır, indirmeye harcadığım zamana üzülüyorum.

• jinjin kullanıcısına yanıt
    O zaman hiç bulaşmıyorum

• Csr tarzi oyunlar 5 para etmez

• GwynBleidd48 kullanıcısına yanıt
    Gaz pedalına virajlarda dokun/bırak yapmaktan ibaret bir gameplay hocam, aradığınız şey bu değilse uzak durun. Beklentimin onda birini buldum sadece.

• Pc 4k forza horizon 4 oynadım dünyanın en iyi yarış oyunu tek rakibi kendi saygılar

• Yuklemem ve silmem arasi 3 dk surdu sadece, 9 yas ustu bulasmasin:)

• Oyunun ne olduğunu bilmeden indirenlerin olduğunu da gördük

• Kaliteli bir oyun olduğunu düşünerek indirdim ancak oynanış anlamında neredeyse hiçbir şey sunmayan bir oyun olduğunu gördüm. Neredeyse 2 GB boyutu olması da ayrı bir sorun teşkil ediyor.

• Gear Club diye bir oyun var. Benim hoşuma gitti. Tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.