Şimdi Ara

Netflix'in aksiyon filmi Extraction büyük ilgi gördü: Devamı geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Netflix'in Chris Hemsworth'lı yeni aksiyon filmi Extraction, tüm dünyada büyük bir ilgiyle karşılandı. Neredeyse tüm ülkelerde Top 10 listesine girmeyi başaran film, kısa sürede yakaladığı başarıyla Netflix'te yüzleri güldürmüş durumda. Dijital yayın servisi şimdi bu müthiş başarıyı bir devam filmiyle süslemek istiyor.

Deadline'da yer alan bilgilere göre Netflix, yeni Extraction filmi için Joe ve Anthony Russo ile anlaşmaya varmış durumda. Avengers Endgame'in yönetmenleri Russo Kardeşler bildiğiniz gibi ilk filmin de yapımcılığını üstlenmişti. İkilinin yine yapımcılık görevi üstleneceği belirtiliyor. Ayrıca Joe Russo yeni Extraction filminin senaryosunu kaleme alan isim olacak.

İlk filmin yönetmeni Sam Hargrave'in de yeni proje için geri dönmesi bekleniyor. Chris Hemsworth tarafında ise henüz kesin bir şey yok. Joe Russo, Hemsworth ile masaya oturmadan önce senaryonun tamamlanmasını istediklerini belirtmiş. Ancak Chris Hemsworth'ın büyük bir ihtimalle yeni filmin de başrolünde yer alacağı tahmin ediliyor.

Netflix'in en popüler filmi olacak

Extraction, Netflix'in en büyük açılış yapan orijinal filmi olma yolunda ilerliyor. Konuyla ilgili bazı açıklamalar yapan medya devi, Extraction'ın dört hafta içerisinde 90 milyon kişiye ulaşmasını beklediklerini söyledi. Böylece Extraction; Bird Box ve The Irishman'i de geride bırakarak en büyük açılış rekorunu eline geçirecek. Filmin bu müthiş başarısında elbette virüs salgının da etkisi büyük.

Kaynak:
    https://deadline.com/2020/05/extraction-netflix-sequel-chris-hemsworth-joe-russo-screenplay-script-sam-hargrave-1202925594/

• İkinci yarısını ileri sardırdım, zor bela bitti. İkincisinin fragmanını belki izlerim.

• Bu filmin nesi güzel nasıl büyük ilgi görmüş konusu bile yok amacsız aksiyon filmi gibi.Uyuşturucu kacakcısı hapisteki mafya babasının oğlunu başka bir mafya kaçırıyor. Çocuk için abartısız 150-200 kişi vurularak öldürülüyor ve çoğu polis ve sonunda kahramnada ölüyor çocukta katil oluyor.

• Chris Hemswort'in ilk defa adam akıllı bir filmini izledik sonunda bu film John wick gibi uzar gider

• Niye bu kadar reklam pompalıyorlar. Tamam anladık Netflix film yapmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çok dandik bir film 40 dakka sonra hızlı hızlı sardırarak izledim
    Chris kendisine yazık etmiş

• Bir film servisi için aksiyonu bol ve belli ki para harcanmış bir filmdi. Çok orijinal bir hikayesi olmasa da, aksiyon teknikleri bakımından klişelerden sıyrılmayı başarmış. Son sahnesinde de ikinci film için açık kapı bıraktıkları belliydi. İkinci filmin de güzel olacağını düşünüyorum.

• Gayet başarılı ve güzel bir filmdi, devamını bekliyoruz.

• Pek sarmadı beni ya . Bana mı kötü geldi bir
  • Tek çekim aksiyon sahnesi dışında ciddi anlamda "tırt" bir filmdi. O kadar hatalı sahne vardı ki , insan yok artık bunu nasıl gözden kaçırdılar diyor.

• İndirelim bakalım filmi nasıl birşeymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 5 Mayıs 2020; 18:12:19 >
  • bende fazla sevmedim.gerçekçi değildi.

• Bitirdiğim ender Netflix filmlerinden bir tanesi. Hikaye iyi değil. Fakat aksiyon insanı doyuruyor. Bu arada Amerikan yapımlarında ABD hariç her ülkeyi b*k çukuru gibi gösterdiklerini unutmayın.
  • Bol aksiyon severler için güzel bir film. Ben de açıkçası beğendim. Bir arkadaşın belirttiği gibi tek çekim aksiyon sahneleri bayağı iyiydi. Onun dışında konu klasik hatta abartı gelebilir. Bir nevi sanki John Wick akımından faydalanalım tarzında çekilmiş gibi ve işe de yaramış görünüyor. John Wick'i beğenen muhtemelen bunu da beğenecektir.

• Taken, John Wick benzeri olsa da yeterli diye izledim ama bir kaç aksiyon sahnesi dışında yeşilçam filminden farkı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Mayıs 2020; 19:18:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SC0RPI0N

Chris Hemswort'in ilk defa adam akıllı bir filmini izledik sonunda bu film John wick gibi uzar gider
    https://www.imdb.com/title/tt1979320/
  • Klasik vasat bir aksiyon filmi.

• Şu yokluk zamanı 2 saati nasıl geçirtiyor anlamıyorsun bile kötü yorumlara aldanmayın izlemediyseniz izleyin sıkı aksiyon.

• Chris Hemsworth’e yakıştıramadığım bir film. Hikayesi gerçekten vasat. Sizi sürükleyen bir olay örgüsü vs yok. Tek güzel tarafı çatışma sahnesi.

Yazık olmuş, Netflix tüm parayı aktöre yatırınca geriye para kalmamış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzledim güzel tavsiye ederim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.