Şimdi Ara

Maaşı Hi-Fi kulaklığa bastım, sonuç... 'Sennheiser HD6xx deneyimi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
4.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chord Mojo , Audioquest Dragonfly ile bir deneyin.

• Aldığına bin pişman olmuş gibi Burak hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok iyi fiyata almışsın ama profesyoneller için eh işte seviyesi kulaklık..

• 1700 liralık kulaklığı nasıl eğip büküyor ya. ödüm koptu o hareketleri görünce

• Hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim.

• Aldığına pişman olmak isimli çalışma

• E almışken dac/amp de alaydın keşke aynı kargoda gelirlerdi.

• profesyonel olarak işi ses değilse birisinin bu tarz şeyler fazlasıyla pahalı gereksiz hobiler

• Burak, profil resmini güncellesen?

• Bende de sennheier momentum wireless 2 var. 2 sene önce 1600’e almıştım. Kulaklık dedin mi Sennheiserden şaşmayacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 3 Mayıs 2020; 21:47:35 >
  • masaüstü için Chord hugo tt2 veya taşınabilir için chord mojo öneririm. merak ettiğim bir şey; akg 712 pro seçenekleriniz arasında var mıydı?
  • 1700 tl'lik kulaklığı almak için amerikalı 2 tane banknot büküyor biz 17 tane 100'lük büküyoruz,para değersiz ürünün fiyatı onlar için çok uygun,buda demek oluyorki asıl ekonomi bizi büküyor..

• ben ad900x ile creative zxr 300 ohm ile 600ohm destekli ses kartını kullanıyorum. Kulağınızında doğru sese alışması lazım. Alıştıktan sonra işte bunları bırakamıyorsunuz. Film ve oyunda inanılmaz performans veriyor ad900x ler müzikte müziğe göre iyi bir eq ayarlamanız gerekiyor. Bayadır değiştirmeden oynuyorum. Konforuda bazen kafamda kullaklık olduğunu unutuyorum. Tek kötü yanı kablosu ama kaliteli ses için kabloya katlanırım diyenlerdenim. Oyunlarda çevresel ses bakımından test etmek için creative zxr ve yeni cıkan serileri ile test edin derim. Açık tip kulaklıklar çevresel sesi çok iyi veriyor. Yıllarca dediğim gibi ben ses kartın sanal 5.1 bu tarz kulaklıkta 5.1 anlayabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC.CYBER_ -- 3 Mayıs 2020; 23:3:51 >
  • WarSaw kullanıcısına yanıt
    Gereksiz olduğunu katıldığımı söylemek istiyorum ancak bu ürün bu konuya girilmicek seviyede zaten.Premium segmentte bile değil.220 dolarlık bir kulaklıktan bahsediyoruz.Bunun dışında bu işin yarattığı farkın farkına vardıktan sonra daha kaliteli müzik dinlemek neden gereksiz olsun.

• K5 kullanmıştım pro versiyonunda DAC var. Amfi kısmı aynımıdır bilmem. Ama elektronik müzikte çok başarılı idi. Gel gelelim akustik kayıtlı parçalarda iyi değildi. Eğer her türlü müzik dinlerim dersen yerli bir firma olan sedef amfilerini tavsiye ederim. Bolca incelemeleri mevcut. SE III ve SE IV versiyonlarını kullandım hatta inceledim.

Dac olarak çok büyük paralara çıkmak istemezsen home studyo ses kartları var behringer rolan m audio emu gibi markalara ait.

Ben SE III ile AKG Q701kullanıyordum cidden efsaneydi. Hanım zoru ile sattım ikisini de.

• Şimdi ne gerek var 100?'lik yeterciler gelir

• Sennheiser artık eski kalitede değil.
    Eski Sennheiser'ın ekmeğini yiyor, ne ses kalitesinde ne de malzeme kalitesinde eski Sennheiser değil.

• Çoğu zaman bu tarz kulaklıkları kullanmaya başladıktan sonra 1-2 ay sesi garip geliyor tatmin etmiyor, para boşa gitti falan diyorum, sonra eski kullandıklarımı tekrar deneyince farkını görüyorum. Aynı etkiyi yaşıyor olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do Squats -- 4 Mayıs 2020; 0:42:50 >
  • plastik kalitesini beğenmemiş. Hayatında hiç grado görmemiş herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.