Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9S inceleme videosu | Yeni tasarım, yeni donanım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi'nin alt markası olarak devam eden Redmi'nin yeni nesil fiyat/performanıs modeli olan Redmi Note 9S selefi olan Redmi Note 7 ve Redmi Note 8 serisinin başarısını daha ileri götürmek istiyor. Dünya lansmanıyla birlikte telefonun bir örneğini sizler için temin ettik ve detaylı incelemesini hazırladık, iyi seyirler. 

• Yılın en çok satan telefonu olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonun incelemesini bekliyordum. Erdi Hocam senin incelemen çok iyi olmuş.

• redmi note 9 pro ile fiyat farkını mantıklı tutabilirse çok satacaktır.
  • Fiyat performans olarak Redmi Note 9s

• Fiyatı uygun olursa ortalığı yıkar

• Çok ağır telefon. Mi note 10 kullanıyorum 210 gram olmasına rağmen uzun mesajlaşmalarda elim ağrıyor. Zamanla çok sıkıntı yaratıyor. Hadi onda 5'li 108 mp kamera seti, daha büyük batarya, ön arka cam vs. anladık. Bu niye bu kadar ağır? Ağırlık kimsenin dikkat etmediği ama günlük kullanımda ciddi sorun yaratan sorun. 230 gram telefon alınmaz, net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roark -- 2 Mayıs 2020; 21:3:11 >
  • Redmi pişmanlıktır test edildi, anlatıldı kadar iyi cıhazlar degıller, yazılım guncelleme sororunu artı kronık yazılım sorunları cabası

• Bu Adamı seviyorum 🤟 erdi hocam Allaha emanet ol. Tanıtım videoları çekmekte üstüne yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian Insane -- 2 Mayıs 2020; 21:30:25 >
  • mezarcı35 M kullanıcısına yanıt
    Neye dayanarak kardeşim bunu söylüyorsun sonuçta cihaz çıkıyorsa güncellemesini yaparlar neden yapmasınlar.

• Hep söylüyorum ve söylemeye devam edeceğim. Xiaomi IPS LCD paneller konusunda sabıkalı bir firmadır. Ya IPS panellerini kaliteli seçecek ve tek tedarikçiden alacak ya da amoled panele geçiş yapacak.
  • redmi note 9 pro'da tüm versiyonlarda 6 gb ram, 64 mp kamera ve 30w hızlı şarj var (adaptör kutuya dahil). Sadece selfie kamerası note 8 pro'dan daha kötü gibi.

• 2500 etmez
  • Note 8 pro kullanıcılarına sor sana cevap verırler daha 10 guncellemesı alamadılar yazılım vs sorunlardan sıkayetcıler kullananlardan bılıyorum 6 ay olmafan 9u cıkmıs pat pat satıcaklar ılk donem sora bekle guncelleme gelsın dıye mıllet sınırınden kırıcak telefonu

Eyv ağa bende Samsung mahkemede verirsem xiaomi alacaktım ama hevesim kırıldı böyle diyince valla

• Walla hevesını kırmak ıstemezdım ama note 8 olsun 8 pro olsun kullananlar sıkayetcı mıforumlardada arastrdım genelı memnun degıl pısmanlar kımı almıs guncellemeyı hala bekleyen var oyunlarda ekran kararması vs sorunlu yazılımı alcagın cıhazı ıyı arastr kagıt ustunde ıyı cıhazlarda donanım degıl sadece stabılıte ve kullanım daha onemlı bence saygılarr

Tmm çok teşekkür ederim bilgilendirme için

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.