Şimdi Ara

Xbox Game Pass abone sayısı 10 milyona ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft'un oyun abonelik servisi Xbox Game Pass başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Geride bıraktığımız mali çeyrekle ilgili bugün bazı rakamlar paylaşan yazılım devi, Xbox Game Pass'in toplam abone sayısının 10 milyona ulaştığını duyurdu.

Xbox Game Pass ilk olarak 2017 yılında oyunculara açılmıştı. İlk aşamada yalnızca Xbox One konsollarına özeldi ancak servis geçtiğimiz yıl PC için de çıkış yaptı. Game Pass'in her iki platformda da büyük ilgi gördüğü belirtiliyor.

Game Pass fiyatına göre oldukça zengin bir kütüphaneye sahip. Özellikle de konsol tarafında yüksek kalitede birçok önemli oyun var. Örneğin bu ay Red Dead Redemption 2 de eklenecek. PC tarafında ise yarı fiyatı olmasına rağmen — konsol kadar olmasa da — yine zengin bir kütüphane yer alıyor

Xbox Game Pass'in ülkemizdeki fiyatı konsol için 30 TL, PC içinse 15 TL. Ayrıca yeni aboneler için ilk ay 5,90 TL'lik tanıtım fiyatı uygulanıyor.

Oyun kütüphanesine buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak:https://www.theverge.com/2020/4/29/21242004/xbox-game-pass-10-million-subscribers-microsoft-q3-2020-earnings

• Çalışan kazanıyor. Playstation sattığı konsolun ekmeğini yedi. Yeni nesilde işler Xbox lehine iyi gidecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 30 Nisan 2020; 20:58:25 >
  • PlayStation kadar tutmaz yemiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konsol aldirabilecek kıvama geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: WeDo_Efendi

PlayStation kadar tutmaz yemiyor
    7 Mayıs'da Red Dead Redemption 2'de geliyor. Sen alma zaten boşver alan alıyor.
  • Ne alaka anlayamadım ?

• Kaç adet konsol sattı kaç adet konsol için game pass abonesi var ve bu abonelikler süreklimi. Satışlara göre tercih ediliyormu edilmiyormu meselesi.

Oyuncular için iyi haber. Rekabet oluşturur.

• 3,4 tane oyun var. Metro ve forza 4 çıkar oyun yok içinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

3,4 tane oyun var. Metro ve forza 4 çıkar oyun yok içinde
    Konsolda 252 adet Pc'de 194 adet...

https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass/games#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 30 Nisan 2020; 22:53:44 >
  • Sen bunlara oyun diyorsan diyecek bir sözüm yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc tarafı için konuşuyorum. Kütüphanedeki adam akıllı oyunların çoğuna sahip olduğum için abone değilim ama xbox tarafında sırf rdr2 geleceği için abone olunur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaciRomantik -- 30 Nisan 2020; 23:1:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Sen bunlara oyun diyorsan diyecek bir sözüm yok
    Sen oynamıyorsun diye oyun olmuyor mu onlar? Git bir aylık üye ol da oyun oyna biraz oyunsuzluk başına vurmuş herhalde. Tavsiyem Sea of Thieves oyna, oyuncu sayısı 10 milyona ulaşmış.
  • Artık ps + alınmaz ps 5 de aynı şekilde artık x box zamanı

• Bu tür abonelik sistemleri güzel ama online oynamak için ayrı para vermek çok saçma. Keşke yeni nesilde bunu kaldırsalar.

• Daha yeni aldım game pass pc için microsoft tebrik ediyorum çok güzel işler yapıyor

• Bir de düzgün çalışsa keşke (PC'de). Street of Rage 4 indiridim. oyun açılırken herhangi bir tuşa basınca atıyor. Daha önce de Forza Horizon 4'te 15 dk oynadıktan sonra atardı. Son çıkan AoE 2'de çöküp duruyor. Bir yazılım firması nasıl bu kadar rezil bir program yazabilmiş, hayret gerçekten.

• müthiş bir sistem. Bu ay yeni üye oldum sistemimi de yeni toplamıştım. Şu ana kadar 3 oyun oynadım steamden satın alsam 300-350 tl'ye denk geliyor. Sırada da oynayacağım bir dünya oyun var şaka gibi. 14.99TL den devam ederler umarım.

• Tıkır tıkır her ay düzenli para akıyor iyi iş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.