Şimdi Ara

The Last of Us Part II 100 GB Boş Alan Gerektirecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Naughty Dog, The Last of Us Part II'nin stüdyonun 35 yıllık tarihinde yaptığı en büyük, en iddialı, en tutkulu ve en uzun oyun olduğunu söylemişti ve oyunun dosya boyutu da bu açıklamaya uyuyor.

PlayStation resmi web sitesinde belirtilene göre, The Last of Us Part II için minimum 100 GB boş alan gerekecek. 

Ayrıca kutulu sürüm iki disk ile birlikte gelecek.

The Last of Us Part II 19 Haziran'da Türkçe altyazı ve dublaj seçenekleriyle PlayStation 4 için çıkacak. PlayStation Store'da standart sürüm 429,00 TL ve dijital deluxe sürüm 489,00 TL'den ön siparişte.

• hey maşşallah
  • Artık tüm oyunlar +75 gb ile baslıyor normal bence
  • Last of us için çok büyük bir hayranlığım yok ama bu oyun içinde kötü olucağını düşünmüyorum senaryo kötü bile olsa işlenişi zirvede oluyor naughty dog oyunlarının

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim merak ettiğim konu dublajı yapan ekibin ve dublajda bulunan kişilerin kim olduklarını merak ediyorum hiç bir yerde yazmıyor.
  • Ya olum millet finali biliyor bunlar 100gb gelecek yer acın diyor. Ulan sony ne guzel patladın köylü kurnazı

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Benim merak ettiğim konu dublajı yapan ekibin ve dublajda bulunan kişilerin kim olduklarını merak ediyorum hiç bir yerde yazmıyor.
    Uncharted 4te Ceyda Düvenci vardı videolarını izlemiştim yine onlar vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ND bu oyun için çok ama çok üstünde durdu haliyle bizleri şaşırtmaya geliyor.
    Birinci oyunu gibi 2. Oyunu da uzun yıllar kendinden konuşturmaya ödül üstüne ödül almaya devam edecektir.
    100 GB Dolu Dolu yaşayacağımız bir oyun geliyor.
    Hayırlısı ile oynamak nasip olur umarım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Ya olum millet finali biliyor bunlar 100gb gelecek yer acın diyor. Ulan sony ne guzel patladın köylü kurnazı
    Finali bilince 30gb mi yer acacaklardi ? Ne kadar zekice yorumlar yaziyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 30 Nisan 2020; 13:7:59 >
  • Bu oyunun seneryosunun sızmasının bence gercek oyuncular icin cokta önemi olmucak bukadar uğraşılmış emek harcanmış sevilen seriyi oynamak isteyenler cok olacaktır..
  • Bence harika olucak bukadar yer istediğine göre tam acık dünyada olmadığı halde hemde demekki boş değil dublaj olayıda ayrı bir tat vericektir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raising Kratos

ND bu oyun için çok ama çok üstünde durdu haliyle bizleri şaşırtmaya geliyor.
    Birinci oyunu gibi 2. Oyunu da uzun yıllar kendinden konuşturmaya ödül üstüne ödül almaya devam edecektir.

Spoilerleri okumamışın qanqa belli oldu :) Neyse sevgi pıtırcığı mesajları atacağından hiç eleştiri yapmayacağım sana, aynen diyorum, aynen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

ND bu oyun için çok ama çok üstünde durdu haliyle bizleri şaşırtmaya geliyor.

Spoilerleri okumamışın qanqa belli oldu :) Neyse sevgi pıtırcığı mesajları atacağından hiç eleştiri yapmayacağım sana, aynen diyorum, aynen :)
    Çok şükür spoiler yemedim daha nasip de olmaz umarım. :)
    Sizler galiba hem spoiler yediniz hemde oyunu oynadınız galiba. Bende size aynen diyorum Rabbim başka dert vermesin. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Sizler galiba hem spoiler yediniz hemde oyunu oynadınız galiba. Bende size aynen diyorum Rabbim başka dert vermesin. ;)

Alıntıları Göster
    Spoiler takintim olmadigi icin butun hikayeyi okudum ve izledim..Oyun kotu degil olmayacakta ama ilk oyun kadar hafizalarda yer etmeyecek..size spoiler tabikide vermeyecegim ama beklentinizi ilk oyuna gore cok cok asagida tutun hocam..hikaye inanilmaz derecede klise zaten bu yuzden sosyal mecrada cok elestirildi..bu sene odul alirmi bilmem ama bu hikaye ve sahneler ile GOTY olamayacagi %100 kesin..

• quote:

Yok galiba hocam, fiyat tuzlu geldi alamadım pro'm olmasına rağmen galiba :) Cevap vererek şaşırttın beni, saygılar sevgiler. Kasıtlı olarak okudum izledim ne varsa (arkadaşlarım da fazla dırdır edince vardır bir şey nasılsa yerim spoiler en iyisi ben bakayım dedim şey ettim, pişman değilim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Spoiler takintim olmadigi icin butun hikayeyi okudum ve izledim..Oyun kotu degil olmayacakta ama ilk oyun kadar hafizalarda yer etmeyecek..size spoiler tabikide vermeyecegim ama beklentinizi ilk oyuna gore cok cok asagida tutun hocam..hikaye inanilmaz derecede klise zaten bu yuzden sosyal mecrada cok elestirildi..bu sene odul alirmi bilmem ama bu hikaye ve sahneler ile GOTY olamayacagi %100 kesin..

Alıntıları Göster
    Spoiler vermediğiniz için çok teşekkür ederim bu duyarlılığınız takdire şayan bir hareket. :)
    Oyun elbet bizleri tatmin edeceğini düşünüyorum, Yani şaşıracağımız yerler, veya flashback'ler ile Hikayeyi daha iyi sunacaklardır.
    Bu sene farklı ödüller alacaktır şüphesi Ancak GOTY'ye büyük adaylardan birisi olduğu kaçınılmaz olacaktır galiba.
    Rakipleri ne derecede iyi veya kötü olacak onuda bilmediğimiz için şimdiden peşin hükümlüde olmamak gerek. :)
    Hayırlısı bakalım hocam hele bir çıksın da kendimiz deneyimleyelim bu daha güzel olacaktır.

• quote:

Spoiler vermediğiniz için çok teşekkür ederim bu duyarlılığınız takdire şayan bir hareket. :)
    Oyun elbet bizleri tatmin edeceğini düşünüyorum, Yani şaşıracağımız yerler, veya flashback'ler ile Hikayeyi daha iyi sunacaklardır.
    Bu sene farklı ödüller alacaktır şüphesi Ancak GOTY'ye büyük adaylardan birisi olduğu kaçınılmaz olacaktır galiba.
    Rakipleri ne derecede iyi veya kötü olacak onuda bilmediğimiz için şimdiden peşin hükümlüde olmamak gerek. :)
    Hayırlısı bakalım hocam hele bir çıksın da kendimiz deneyimleyelim bu daha güzel olacaktır.

Yok hocam ne spoileri, BSC misafiri olarak yorum yapıyoruz tamam ama kansızda değiliz :) Tek tavsiyem oyun çıkışına 1-2 hafta kala ana konudan uzak durmanız yönünde. GoW konusunda (sanırım o zamanlar kullanıcı adın değişikti ama) hatırlarsan bazı fırlamalar (en hafif bu kelimeyi kullanabiliyorum) oyunun sonu yada gidişatı ile ilgili ölümcül spoiler vermişti. Aman diyeyim, dikkat. Çünkü TLoU Part 2 için aşırı boyutta ve kısa cümlelerle anlatılacak çok spoiler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Alıntıları Göster
    Arkadaş GOTY jürisinde herhalde direkt ne olup olmayacağını yazmış.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Benim merak ettiğim konu dublajı yapan ekibin ve dublajda bulunan kişilerin kim olduklarını merak ediyorum hiç bir yerde yazmıyor.

Yok ya o konuda boş yapmazlar. Sony Tr ye güvenim olmasa da Türk dublaj sanatçılarına güvenim tam.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Haber degeri olmayan bir aciklama oldugunu anlatiyorum. Ne kadar meraklisiniz milletin zekasina dil uzatmaya arkadas...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.