Şimdi Ara

Yeni mobil cihazlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
4.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sony taşınabilir mp3 çalıcılarına yeni bir seri daha ekledi. Taşınabilir müzik cihazlarında ilk defa sabit disk kullanan Sony, bu seriye tek model 20GB koymuş. Yaklaşık bir ay kadar önce, flash bellek hafızalı NW-E95 ve NW-E99 modellerini duyuran Sony bu pazarda gelecek görmüş olacak ki 20GB sabit disk taşıyan NW-HD3' ü duyurdu. 4 farklı renk seçeneği ile gelen yeni seride (gümüş, mavi, siyah, kırmızı) sadece gümüş renkli olan beyaz arka ışığa sahip, diğer modeller standart mavi ışıklandırmalı. 90.0 x 62.1 x 14.8mm boyutlarında ve 112 gram ağırlığındaki cihaz tek şarj ile 30 saat pil ömrü vaadediyor. 158 gram ağırlığındaki ve daha düşük pil ömrüne sahip iPod ile karşılaştırıldığında oldukça avantajlı gözüküyor. Yaklaşık 400 dolar civarında olması bekleniyor. Ayrıntılar için tıklayın.

TraxData TravelStudio All-in-One

Traxdata' nın yeni duyurduğu TravelStudio, tam multimedya merkezi diye tabir edebileceğimiz türden bir cihaz. Hafıza kartı okuma (CF-I, CF-II, MD, SM, MMC, SD, MS ve MS Pro), CD ve DVD kayıt edebilme (24X CD-R ve 10X DVD-R) ve oynatma, değişik ses ve görüntü formatlarını oynatabilme (DVD, VCD, SVCD, MP3, JPG, MPEG ve WAV) gibi özelliklere sahip olan cihaz bilgisayara USB aracılığı ile bağlanıyor. Uzaktan kumanda ile yönetilebilior ve televevizyonun bulunduğu her yerde bilgisayardan bağımsız olarak kullanılmaya hazır hale geliyor. 153x 151x 32.5 mm boyutlarındaki cihaz 550 gram gibi oldukça hafif bir ağırlığa sahip. Önümüzdeki haftalarda 300 Euro fiyat ile piyasaya çıkması bekleniyor.

• şu mp3 çalar süper fakat fiyatlarıda uçuyor yaw.ben almıştım sony mp3 çalar seneler evvel doğubanktan,64 mb memory stick kullanıyordu 240 dolar idi.gerçi 64mb nerde 20 gb nerde?o zaman olsa bunları alırdık.teknoloji işte yetişemiyorsun.
  • mp3 palyerlar güzelmis ama asiri pahalii yaaa
  • Dijital video kameralara artık daha yüksek kapasiteli hdd ler koymaları lazım. 20 gb. disk taksalar çok şahane olur.

TraxData TravelStudio All-in-One da deli bi alet, daha neler görecez bakalım.
  • hepsi aşmış cihazlar yaw özellikle kamera tam istediğim gibi bişi
  • jbl minnacık bendekide pek büyük sayılmaz ama gel gelelim yedek parça problemi var mesela benim kameranın şarj aletini bulamıyorum kamera yatıyo öle nerden alıcam bilen varsa yardım etsin buarada
  • kamera ya bittim
  • bunlar gerçek dimi?
  • gerçek tabi ne sandın :)
  • bence gerçekliği üzerinde araştırma yapması için bir kurul oluşturalım kurul başkanlığınada iç işleri bakanlığına bağlı bir yönetici atıyalım. Hazineden de bütçe ayırdıkmı tamamdır
  • Hadi yapalım...
  • TraxData TravelStudio All-in-One manyak bi cihaz yavv.tam aradığım özelliklerde
    ama fiyattt
  • bende amerıkadan 256 lık bır mpıo dıye bır marka aldım 150 dolara ama o 20 cıgabtı 300 dolara lamdım ıcın cok aglıyorum

• valla aletler müthiş gelişiyor paramızı artık bunlara mı yatıracağız....gidişat kötü....
  • bu gelısen dunyamızda aletlerde gelısmesın mı kardes ama aletler kuculduk ve gelıstıkce fıyatlarda gelısıyoy
  • yok baba bunlara paramı dayanır? sen al iki gün soora yenisi çıkar
    busefer 4ever gibi ağlarız
  • be aglıyorum sız aglamayın kardesler. sakın benım gıbı hatalar yapmayın... teknelojıyı takıp edın benım gıbı apısıp kalmayın

• adamlar kriz mriz terör merör enflasyon menflasyon dinlemiyorlar wallahi sürekli gelişme ve gelişrtirme içindeler....
  • teknoloji bir gun bizi yonetecek, biz teknolojiyi değil.
    hayatın bu kadar mekanikleşmesi, elektronikleşmesi nereye kadar gider bilmiyorum
  • wallahi ucu açık gidecek....taki beynimize telefonu implante edene kadar....
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.